Препоръчайте кантар!

  • 5 128
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
моя също е обикновен, но и аз се замислям да взема електронен
има ТСМ в Надежда, но не съм влизала в него, 21х на майките, които са казали, че са си купили кантари от тези магазини, днес ще проверя

# 16
  • Мнения: 2 596
Ползвам най-обикновен от преди 15 години е купуван от свекърва ми. Мисля, че тегли с 1 кг. в повече, но това не е кой знае какво

# 17
  • Мнения: 46 518
Благодаря ви, реших да взема от тези на ТСМ. Само ме е страх да не попадне на някой дефектен и после ще ми го бие в главата  bash А вашите ТСМ-ски от склада в Хаджи Димитър ли ги взехте или от магазините? Дали по магазините са без дефекти?

# 18
# 19
  • Мнения: 46 518
Цитат на: iskrica_nadejda


Благодаря Grinning
Аз се насочих към ТСМ, защото са по-евтинки Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 032
Баща ми наскоро купи някакъв електронен от Метро ,също показва до 100гр,но и също така доста често показва различно след всяко стъпване. Twisted Evil След един месец купи нов-от обикновените. Laughing  Laughing  Laughing

# 21
  • Мнения: 522
Цитат на: nikol78
Цитат на: iskrica_nadejda


Благодаря Grinning
Аз се насочих към ТСМ, защото са по-евтинки Embarassed

Никол, в склада на ТСМ наистина е по-евтин кантара, но трябва доста да се поровиш, защото много от стоките са с дефекти. Когато ние бяхме там имаше доста кантари, които бяха огънати или доста очукани. Направи ми впечатление, че човекът, който е там на око си определя цената (т.е. зависи дали сте взели и други неща, как сте облечени и т.н.). Във всеки случай се пазарете с него до последно - нещата са като втора употреба...

# 22
  • Мнения: 689
Цитат на: vassbil
И аз се колебая дали да си купя електронен. Би ли споделила откъде си купи кантара на Tefal?

Мила аз си го купих от Техномаркет Европа гр. Пловдив, опитах се да ти намеря картинка но няма никъде в мрежата, но се води по опростен вариант без памети за различни хора и такива екстри, просто автоматично се включва и изключва и мери точно до сега не ми е давал никакви отклонения.

# 23
  • София
  • Мнения: 366
Мерси, ще хвърля и аз едно око на Техномаркет следващият път, когато отида.

# 24
  • Мнения: 46 518
Цитат на: vilito
Никол, в склада на ТСМ наистина е по-евтин кантара, но трябва доста да се поровиш, защото много от стоките са с дефекти. Когато ние бяхме там имаше доста кантари, които бяха огънати или доста очукани. Направи ми впечатление, че човекът, който е там на око си определя цената (т.е. зависи дали сте взели и други неща, как сте облечени и т.н.). Във всеки случай се пазарете с него до последно - нещата са като втора употреба...


Да, аз съм ходила и знам, че всичко става с пазърлък. Мъжа ми ще ходи днес, а той по принцип успява да види, ако има дефекти, но пък ако има драскотина отдолу или нещо от сорта, пак ще го вземе.
Благодаря ви момичета, като пристигне кантара ще се похваля Grinning

# 25
  • Мнения: 554
Цитат на: biliana333

Оле,представям си колко те е яд за инвестицията в кантара Sad Може би цената няма значение,всичко е на късмет какъв ще уцелиш!

Не ме питай колко ме е яд!Ама вече го прежалих Wink !

# 26
  • Мнения: 46 518
Купихме си кантар - без дефект 45 лв., 35 са тези с дефектите.
Благодаря ви!

# 27
  • Мнения: 554
Цитат на: nikol78
Купихме си кантар - без дефект 45 лв., 35 са тези с дефектите.
Благодаря ви!

Честито!
Дано да показва толкова колкото искаш Wink !

# 28
  • Мнения: 46 518
Цитат на: Hrisi Lazarova
Цитат на: nikol78
Купихме си кантар - без дефект 45 лв., 35 са тези с дефектите.
Благодаря ви!

Честито!
Дано да показва толкова колкото искаш Wink !


Е, все още не показва колкото искам Sad , но и това време ще дойде Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 1 223
Само не разбрах, дали кантара е за теб, или за някое малко съкровище. Ако е за бебче, много внимавай. Купих си миналата година едно кантарче на ЧИКО, ама пълен боклук се оказа. Даваше по 100-200гр. отклонение и не можех да следя теглото, а както се оказа, детенце не се хранеше достатъчно. Половинката като побесня тогава, отиде и купи ел. кантар, магазинерски, и от ЧИКО-то само чинийката му приспособихме Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт