Една жена в повече..

  • 2 232
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Дона пише под псевдоним в ДИС, не ставай смешна, Ванче  Grinning

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тц, Дона е стоик, не може да си позволи да се оплаква.

# 17
  • Мнения: 1 629
а Сладуранка, а? А?
Алтер егото и не лъже Peace

# 18
  • Мнения: 2 491
Моят имаше отпечатъци, но от майка си, не от друга жена. Бавно, старателно и със силен препарат ги отмих, сега няма и следа от тях.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мюр, млъкни! Сладуранката приема Милото си за дар свише, какви ги говориш?!

# 20
  • Мнения: 211
Разбира се. Всеки човек е така: неминуемо поемаш по нещичко от всеки, докоснал се до живота ти.

# 21
  • Мнения: 412
а Сладуранка, а? А?
Алтер егото и не лъже Peace

Мю, трепетно и страхопочтително моля да не опитваш ме диагностицираш поради тези суицидни и промискуитетни теми напоследък  Crazy
Добре съм си.. Grinning

Разбира се. Всеки човек е така: неминуемо поемаш по нещичко от всеки, докоснал се до живота ти.
..да, и продължаваш да мечтаеш за него или просто изпитваш носталгия по себе си към онзи момент?  Rolling Eyes
п.с. Много хубав ник  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 740
Е, моят си е откровено втора употреба. Но първо качество. Sunglasses
Отначало дори му се случваше да ме нарече с името на бившата. Успокоявах се, че го правеше, само когато ми се ядоса. Mr. Green
Сега е табула раза - въобще не помни, че е имало живот преди мен. Търпение и постоянство - като при децата. И възрастта си казва думата. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 891
само отнемам от напластяванията, падам си по изчистените форми Mr. Green

Абсолютно луда съм. Прочетох, че му отнемаш "спестяванията"  Nerd

За съпруга, не мисля че виждам подобни следи, но понякога ги съзирам у себе си, а това не ми е приятно.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Така или иначе, всяка от нас се опитва да ги моделира. Като в някои случаи сме и доста агресивни, признайте си. Защо тогава ни е неприятно, че и у нас откриваме следи?

# 25
  • Мнения: 2 891
Не ми се иска точно този човек да ми е моделирал нещо...

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Абсолютно луда съм. Прочетох, че му отнемаш "спестяванията"  Nerd
...което в повечето двойки си е факт Simple Smile

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми се иска точно този човек да ми е моделирал нещо...

Няма начин. Ти си това, което си и заради срещата си с него.

# 28
  • Мнения: 2 491
Така или иначе, всяка от нас се опитва да ги моделира. Като в някои случаи сме и доста агресивни, признайте си. Защо тогава ни е неприятно, че и у нас откриваме следи?

Аз моделирам неговите, той моите-без агресия. Фифти-фифти. Не знам дали се справяме-времето ще покаже.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Приемете, че сме камъчета и всяка среща с по-голямо или по-малко камъче, отчупва по парченце от нас. Докато накрая останем едно съвършено обло камъче, прилягащо идеално в дланта на другия.

Общи условия

Активация на акаунт