балсам за устни като вазелин

  • 6 097
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Някой по евтин и мазен от аптеката до 1 лев, но се оказва доста ефикасен  Peace

Пробвай нещо много лесно и с чудесен ефект- намажи си устните с мед и постой колкото издържиш. После ги намажи с тънък слой зехтин. Поне на мен само това ми помага, а съм пробвала всякакви балсами.

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 999
вчера си взех вазелин на Thalloderma с невен от аптеката - 1.20лв., страшен. Само за една вечер ми се оправиха устните, които бяха напукани до кръв Peace

Моя на Талодерма е с розаво масло и урея.В мини-тубичка е и е удибно да си слагаш на устните директно,без да пипаш с пръсти.Ползвала съм различки балсамчета (медицинска козметика),но точно за такъв проблем е по-добре вазелин,не балсам Peace Все пак е и противовъзпалителен Naughty

# 17
  • Мнения: 2 936
като вазелин има на Елизабет Арден...даже вкуса му е страннен!!!

# 18
  • Мнения: 3 423
Лабело също върши работа!

# 19
  • Мнения: 2 099
Аз до преди няколко дни бях със супер напукани устни цяла седмица, като отидох до аптеката ми препоръчаха - Melkfett-Salbe-натурален билков мехлем "Млечна мазнина", струва 2 и нещо. Представлява много приятно кремче със зелен етикет и е против загрубяла кожа на ръцете и устните. Много съм доволна, още на другият ден устните ми се бяха оправили.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
вчера си взех вазелин на Thalloderma с невен от аптеката - 1.20лв., страшен. Само за една вечер ми се оправиха устните, които бяха напукани до кръв Peace

Моя на Талодерма е с розаво масло и урея.В мини-тубичка е и е удибно да си слагаш на устните директно,без да пипаш с пръсти.Ползвала съм различки балсамчета (медицинска козметика),но точно за такъв проблем е по-добре вазелин,не балсам Peace Все пак е и противовъзпалителен Naughty

 Peace

# 21
  • Мнения: 1 952
Не знаех, че Талодерма има вазелин..мамите, които го имат да кажат откъде в СФ.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 798
Не знаех, че Талодерма има вазелин..мамите, които го имат да кажат откъде в СФ.

Във всички аптеки "Лечител ", където се продава козметиката на Талодерма го има.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 952
Ще проверя, въпреки че съм бясна на тия от Лечител.

# 24
  • Мнения: 351
От почти 10г. използвам непрекъснато балсами за устни. Постоянно ми се напукват и изсъхват и за това се мажа поне по 7-8 пъти на ден. Купувала съм Нивеа, Леокрема, Виши, Юсерин, Нютроджина, но ефекта е за момента, леко овлажняват и след 5 минути не остава нищо по устните ми. Купих си преди 2 месеца да пробвам вазелина на Талодерма с прополис - е мога смело да кажа, че е невероятен, не мога да го сравня с нищо от останалите продукти, подхранва чудесно, удобен е за нанасяне направо от тубичката, а струва само 1 лев, до сега не съм изразходвала и половината. Не бих си помислила за друг балсам вече, ще пробвам и другите видове с невен и розово масло.

# 25
  • Мнения: 12 750
XS, върху вазелина на Талодерма може да се нанася червило или не става?
На мен устните са ми все изпръхнали и си ги мажа постоянно с балсамчета, а червилото слагам после. Даже течно червило да си слагам, пак първо с балсама минавам, че иначе става лошо...
От доста време използвам едни български балсамчета, които има почти във всяка аптека. Струват някъде левче, в гилза са, но не като червило, а като стикче. Имат най-различни плодови аромати и са страхотни, ама имам чувството, че вече всичките съм ги изредила и искам да пробвам нещо ново да се разнообразя.

# 26
  • Мнения: 226
Аз съм много доволна от балсама на Леокрема, повече от този на Нивеа  Peace

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На мен за сега най-добре ми действа Юсерин, Нивеата преди години ми вършеше работа, но вече не  Peace

# 28
  • Мнения: 1 602
От аптеката ,на  фирма "Хармония" за около левче е вазелин във формата на червило.Изключително удобно и само това ми оправя вечно напуканите устни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 318
Талодерма с прополис Peace

Общи условия

Активация на акаунт