За обръщането на бебоците

  • 1 076
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Не се е обръщала още-пробва,иска,но не може...засега само се надига и се извърта от гръб на страни...

# 16
  • Мнения: 3 695
От корем на гръб се обърна малко преди да стане на 4 месеца. Беше гола за масаж - така май им е най-лесно да праят маймунджалъци.  Laughing После всеки ден го прави това упражнение. От гръб по-корем още не може (на 4 месеса и 20 дни е), но за всяко нещо си има време.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 272
И ние не сме се обръщали, даже съм леко притеснена почти на 6 месеца сме,не помня какта кога се обърна

# 18
  • Мнения: 3 069
Виктор на 7 месеца се обърна за 1-ви път от корем на гръб но обратното е мисия невъзможна.Мрази да лежи по корем Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
На 4.5 месеца.

# 20
  • Мнения: 11 005
Рая вече се върти като пумпалче  hahaha
На 20 дни бебе и вече се върти като пумпалче???Браво на вас макар че ми е малко трудно да повярвам.
Вили newsm78 newsm78 newsm78

Може да се върти от гръб настрани и обратно. От настрани по корем също успява, но от по корем не може да се врътне в друга поза.

# 21
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Рая вече се върти като пумпалче  hahaha
На 20 дни бебе и вече се върти като пумпалче???Браво на вас макар че ми е малко трудно да повярвам.
Вили newsm78 newsm78 newsm78

Може да се върти от гръб настрани и обратно. От настрани по корем също успява, но от по корем не може да се врътне в друга поза.
Браво Гигълче да ти е жива и здрава малката Рая!
 Hug Hug Hug
Вили

# 22
  • Мнения: 245
Моята малка Мариана се обърна за първи път оня ден на 23.04 - 6 месеца и 20 дена:) иначе отдавна правеше опити,но не успяваше да си преметне раменцето Simple Smile сега е като пумпал  и много се кефи като се завърти  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 502
Марти беше на 6 месеца, когато се обърна за първи път по корем и ..... падна от спалнята.  Embarassed 

# 24
  • София
  • Мнения: 1 368
От корем на гръб се обърна за първи път на 4,5 месеца,след което нямаше спиране.От гръб на корем започна да се обръща на 6 месеца.И така сега благодарение на тези премятания стига от единия край на стаята до другия,особено когато се стреми да си вземе нещо,което е събудило интереса му.  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 368
Опа,съжалявам,но малко съм сгрешила в написаното по горе от мен.От гръб на корем на 4,5 месеца,а от корем на гръб на 6 месеца.

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В началото на 6 започна да се въргаля и нямаше спирка, иначе преди това замяташе кълки насам натам. От корем по гръб започна да се обръща към 4 месец.

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Щом прави опити до месец ще се завърта.При нас също беше така,но аз и помагах като всяка вечер се опражнявахме.Лошото е че все още не може да се усети как да премести долната ръка Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 159
ние се обърнахме в 5-тия месец

Общи условия

Активация на акаунт