имам проблем

  • 1 223
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
Възможно е да,изчакай още 2-3 дена и си направи  нов тест и ще видиш.
и аз така но следващият при мен беше положителен

# 16
  • Мнения: 4 621
Изчакай още няколко дни и повтори теста Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Възможно е. Изчакай още 1 - 2 дена, смени производителя на теста... И ако още е отрицателен, посъветвай се с лекар.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 407
Да, възможно е, на мен ми се случи. Бях бременна с дъщеря ми и теста беше отрицателен.

# 19
  • Мнения: 603
Човек се учи докато е жив. Експериментирайте. Забележете дали с жена, с която се срещате често (да не е в менопауза или критическа) не ви съвпадат циклите.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Друга причина за закъсняване е, ако си имаш нова приятелка и излизате често. Тогава цикъла и при двете се "изравнява". Не знам защо, но е факт

 Shocked Shocked Shocked
Съжалявам за спама, ама туй чудо за първи път го чувам!  Shocked
#Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy
И АЗ!

Съществува подобна статистика, наистина. Не е нещо точно и сигурно, но го има като тенденция. Обаче по принцип става "неусетно". И не се "изравнява" до ден - т.е, не да е на същия ден, а с разлика от няколко дни. И процесът отнема дълъг период от време. Предполага се, че идеята на природата е съвпадане на зачеванията - и респ. ражданията - така че да има взаимопомощ при проблеми, примерно, с кърма и др. подобни.

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
На мен лично досега тест грешка не ми е давал.Тестовете за бременност са на хормоняално ниво и може да има грешка при употреба на определени лекарства или стимуланти.Иначе са 99.99% вярни

# 22
  • Мнения: 3 069
Напълно е възможно да си бременна.
На мен 1-я не ми показа положителен резултат а на 2-я имаше съвсем бледа 2-ра черта.

Общи условия

Активация на акаунт