„Наследникът“/Veliaht

  • 6 812
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 996



Последна редакция: пн, 23 фев 2026, 20:43 от tigasa1

# 76
  • Мнения: 1 570


😱😱😱 Ще има гръмм💥🔥
Дерия ще избере Яхя❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥



Спойлери ↘️

📍Заро ще осъзнае, че е убил Мухарем за нищо.

📍Заро ще страда, защото Зафер не му е истински син. Но ще трябва да го приеме.

📍Фароз скоро ще се присъедини към поредицата. Докато Капитаните и Карслъ  се завръщат в Есенлер, Фароз също ще бъде там. Хората на Хемшинли ще застанат на страната на Фароз.

📍Везир скоро ще бъде принуден да смени това на коя страна да е.В по-късни епизоди  ще се присъедини към страната на Фароз.

📍Деря и Яхя ще се оженят към края на сезона.

Последна редакция: вт, 24 фев 2026, 15:30 от bebè ∞

# 77
# 78
  • Мнения: 1 570
Нямам търпение за пореден път...Браво на Дерия, събра цялата си смелост и им каза. Хвърли бомбата, хайде Яхя Капитан да идва да си я взима.
Само че идва проблема Захиде.🙄














# 79
  • Мнения: 5 996
Турски сериали
Toni Helmy  · 6 ч  ·
"Веляхт" 23 еп. Озет
След като тайната за Зафер е разкрита, Зулфикар осъзнава, че несправедливо е убил Мухарем. Между него и Везир избухва ожесточена конфронтация – отплата за години на болка, негодувание и стари сметки.
Натискът на Фароз тласка Тимур и Яхя в ъгъла, но Тимур, с майсторски изработения си план, нанася неочакван удар и на Фароз, и на Яхя.Вратата, водеща към Есенлер, се отваря пред него.
Решението на Деря да се разведе с Баязит, последвано от новината за бременността ѝ, удря семейството на Карсли като бомба.
И Зафер, изправен пред истината, че не е син на Зулфикар, се оказва на ръба на решение, от което няма връщане назад...

Последна редакция: ср, 25 фев 2026, 20:34 от tigasa1

# 80
  • Мнения: 1 422
Фароз да не се окаже изгубения брат на Зулфикяр.

# 81
  • Мнения: 1 570
Само като чух песента...🫣😭
Момичета, тази песен много пъти е присъствала в 4-те сезона на Чукур... И то винаги когато има смърт, или нещо изключително тежко като ситуация.
Не ми харесва,че може да ни водят към финала.

Песента започва  от 3:20 минути...
Ето пак ревнах, понеже това беше първия шок в Ямата, който преживях - смъртта на Сена.


 
Текстът на песента от преводача↘️
Melek Mosso - Keklik gibi


Като яребица
Не размахвах криле като яребица, не се скитах свободно с Мурат, не написах сама тази тъмна съдба.

Тази тъмна съдба е написана на челото ми, това е моята съдба, понякога плача, о, сърце мое, о, разум мой.

Не мога да спя нощем, жестоката възглавница се е превърнала в тръни в очите ми, казах ти да не слушаш, но ти се вслуша в думите на другите.

Тази тъмна съдба е написана на челото ми, това е моята съдба, понякога плача, о, сърце мое, о, разум мой.


Екипа на Veliaht е страхотен, много ми харесва всичко... Жалко,че не се оцени, жалко че не му се даде шанс.











Нашия Кека нали душичката му е във футбола, та се разписа и в Карс.🤗













Последна редакция: чт, 26 фев 2026, 13:46 от bebè ∞

# 82
  • Мнения: 6 379
Днес се почва без озет тоест 19ч наше време, заради фенерите имат мач 22ч наше време , но вчера се видя че не беше правилно и за двата сериала

Явно Зафер ще се самоубие, да видим дали Тимур наистина е син на Зул.

Дали Яхя ще разбере за бремеността на Дерия тя ще го каже на всички, но дали Яхя ще го знае и той.

# 83
  • Мнения: 1 570
1birsenaltuntas Мистериозният Фароз най-накрая идва при престолонаследника

Със силния си актьорски състав и завладяваща история, „Велиахт“ (Престолонаследникът) е един от най-специалните сериали по телевизията, привличащ зрителите пред екраните си всеки четвъртък вечер.

Актьорският състав и екипът на сериала, режисиран от Синан Йозтюрк и продуциран от Faro and Gold Film, наскоро пътуваха до Карс, бижуто на Източна Анатолия, и заснеха уникални сцени сред спиращи дъха пейзажи.

ФАРОЗ СЕ ЗАКЛЕ ДА ВЗЕМЕ ЕСЕНЛЕР.

◆Дългоочакваният герой Фароз най-накрая се присъединява към Велиахт, чийто нов епизод се излъчва тази вечер. Ролята ще бъде изиграна от опитния актьор Серхат Теоман. Фароз, фигура, от която се всява голям страх в незаконния свят, се е заклел да поеме Есенлер. Междувременно екипът на Велиахт ще се завърне в Истанбул на 11 март за епизод 26.




Много го харесвам Серхат, като актьор.😍
Отдавна не съм го гледала и ще ми бъде много интересно.🤗

# 84
  • Мнения: 6 379
яхя разбра за детето си, заедно са с дерия. само майка му да не направи нещо на бебчето
последната сцена беше много тежка, но ерджан, акън и бора направиха я топ.

# 85
  • Мнения: 1 570
Довечера ще го гледам.
Четох страхотни отзиви, хората са поразени... Всички са плакали, отправят възхищението си към Ерджан, Бора и Акън.Виждам че и ти си ги похвлила, Хриси.🙂

Рейтингът отново е зле, аз просто не разбирам.🙄


Зафер се е самоубил доколкото разбрах, като си превеждах коментарите.

Скрит текст:
Това са малка част от коментарите в инстаграм... Навсякъде хората се възмущават и не разбират какво се случва.




Коментар на руска фен страница ↘️

Това беше страхотен епизод!!! Краят ме разплака.
Тези актьори не играят, те живеят ролята! Жалко е, че спойлерите за...
Смъртта на Зафер...
Пожелавам ти късмет и успех във всичко @boraakkas
Наистина се надявам рейтингите да се повишат.
Бора се сбогува с Veliaht
boraakkas Все пак се справихме добре Simple Smile Отчаяно исках тази роля. Обичах да играя Зафер, престолонаследника, до мозъка на костите си. Оставих всичките си приятели в Карс и много ще ми липсва работата с тях. Благодаря много на всички, които повярваха в мен и гледаха сериала ни. Lo sientooo

съжалявам Зафер












От Еркан Кека↘️
5 сезона

2 телевизионни сериала, 1 пълнометражен филм...

Какво преживяхме заедно, мой спътник в пътуването!

@kesalercan













От Хазал↘️
Аз съм с тези хора всеки ден. Всеки един ден... Все още се възхищавам на всеки един от тях, на всяка част от тях, на всеки аспект от работата им, всеки път, когато ги гледам. Тяхната креативност, тяхната решителност, тяхната устойчивост, техния талант...

Обичам ви всички толкова много❤️








# 86
  • Мнения: 5 023
Някой може ли да ми каже коя е песента от 9-ти епизод 18:45-минута ☺️ Благодаря предварително ❤️

# 87
  • Мнения: 1 570
Kactus, пуснах си 9-ти епизод, но това  май не е песен, а саундтрак, създаден от Тойгар Ъшъклъ за филма.
Ако е точно от 18:45 нататък...

Беше страхотен епизод... Естествено,че на последната сцена се скъсах от рев.😭
Изобщо не съм вярвала,че ще ми е гадно за Зафер ... Той всъщност няма вина за ситуацията, както Кудрет каза: Тези които трябва да отговарят са мъртви...
Акън, Бора, Ерджан - Великани !!!
Много се радвам за Дерия и Яхя, но ще видим тепърва какви ще ги върши Захиде за да ги раздели.
Колко години са чакали, за да се хванат за ръце пред всички... Любовта им е толкова красива.💛🧡



# 88
  • Мнения: 5 023
Bebe♾️, много ти благодаря ☺️

# 89
  • Мнения: 1 570
Няма защо, жалко че май не е песен... Много е хубава мелодията.🤗
Обикновено той качва саундтраците на всички филми, които прави.
Обаче Велиахта е нов, та сигурно по-нататък ще ги качи.

Ето профила му в ютуб.
https://youtube.com/@toygarisikliofficial?si=5GMg8ARfa5pEWADu
Този в инстаграм ↘️
https://www.instagram.com/toygarisikli?igsh=amNleHprcmx2c3lj

Последна редакция: нд, 01 мар 2026, 15:47 от bebè ∞

Общи условия

Активация на акаунт