Закъснение на МЦ

  • 413
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета 🌸
Извинявам се ако темата не е за тук!
В момента съм на 2-ри ден закъснение.
Овулацията ми е била около 15 януари.
Преди около седмица имах леко зацапване, което бързо спря.
От няколко дни имам много силно главоболие, лошо ми става от време на време, гади ми се, сънлива съм.
Направила съм вече доста тестове и все отрицателни, и честно казано вече ме е страх да тествам пак, много се притеснявам.
Въпросът ми е:
👉 ако направя тест утре, на 3-ти ден закъснение, ще излезе ли на 100% ясно дали има бременност или не?
Пиша тук, защото няма с кого да се съветвам за това, благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 262
Едно ЧХГ би дало най-голяма яснота.

# 2
  • Мнения: 69
Здравейте, момичета 🌸
Извинявам се ако темата не е за тук!
В момента съм на 2-ри ден закъснение.
Овулацията ми е била около 15 януари.
Преди около седмица имах леко зацапване, което бързо спря.
От няколко дни имам много силно главоболие, лошо ми става от време на време, гади ми се, сънлива съм.
Направила съм вече доста тестове и все отрицателни, и честно казано вече ме е страх да тествам пак, много се притеснявам.
Въпросът ми е:
👉 ако направя тест утре, на 3-ти ден закъснение, ще излезе ли на 100% ясно дали има бременност или не?
Пиша тук, защото няма с кого да се съветвам за това, благодаря Ви предварително!

Здравей! Все едно съм го писала аз :Д в този момент съм по абсолютно същия начин! Същото закъснение, отрицателни тестове… дано Господ ни дари с щастието, което заслужаваме

# 3
  • Мнения: 11
Здравей! Все едно съм го писала аз :Д в този момент съм по абсолютно същия начин! Същото закъснение, отрицателни тестове… дано Господ ни дари с щастието, което заслужаваме


Хайде, успех, ако има нещо ново пишете ми на лично съобщение, ще се радвам ако споделяме тези моменти, дори объркващи понякога.... Дано има положителни новини!

# 4
  • Мнения: 121
Според мен пускай направо кръвен. Успех! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11
Днес навлизам в 5ти ден закъснение... Страх ме е все още да отида на кръвен, за да не се разочеровам отново. Най много ми е закъснявало със 7 дни, защото бях сменила климата от Германия в България....Ще поизчакам  още мъничко и нека видим, та може късметчето от новогодишният празник да ми се сбъдне:
 ( До следващата зима, нов семеен член ще има, малко палаво юначе в дома ти ще проплаче).

Общи условия

Активация на акаунт