Има ли красиви мами със сколиоза?

  • 4 598
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 946
Момичета и аз незнаех за тези изкривявания докато на една приятелка на сестра и не и го откриха.Правиха и операция сложиха и някакви шини мисля изправиха гръбнака с 7см,но сега пак наново се свива.Миналата година беше операцията изнерви се от гипса/6м/сега е с пласмасов корсет ама все тая.Кураж ви давам и моята подкрепа   bouquet

# 16
  • Мнения: 33
мерси червейчо HugКалия вече можеш да ми пишеш на лични Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 936
каlia,може ли и на мен снимки... Praynig
искам да видя в какво точно се изразява на външен вид сколиозата   bouquet

# 18
  • Мнения: 306
И при мен е S-образно изкривяването на гръбнака.Единият ми крак е по-къс,от там се е получило,но за пръв път ме забелязаха,когато бях на 6г.Последва ходене из цяла България при всякакви специалисти,носих и корсет,но изкривяването си прогресираше с възраста.Искаха и на мен да ми правят операция,но никой не дава 100%гаранция,че ще е успешна,нашите отказаха.Заплашваха ме,че ще стана още по-зле,че като забременея ще износя трудно,ще бъда на легло... ooooh!Слава Богу,не стана така,имах лека и безпроблемна бременност!Личи ми,като се загледаш,едното ми рамо е по-високо,в кръста съм с яка чупка Laughing,като сложа пола ми стои под диагонал Grinning,като вървя си замятам единия крак,но вече не ми пука!Разбрах,че човек трябва да бъде силен!И може би точно заради този ми"чар",изобщо не страдам от мъжко внимание,повечето дори не го забелязват! FlutterЕ,доста ме боли понякога,трудно ми е след като седя наведена дълго време,после да се изправя,но...има много по-сериозни неща,а и хора с много по-големи проблеми,та чак ме е срам понякога да се оплача!

# 19
  • Мнения: 1 035
олеее,мн ме притеснихте.... Confused
аз съм с вродена локсация на тазобедрена става(лекувала съм я) и съм 175см висока.
винаги съм била слаба,но като забременях качих 20кг. ooooh! от там се получи и изкривяването отново при таза и сега имам 1см разлика в дължината на двата крака,но ортопед ми каза,че до 1см разлика я компенсира организма и не се вижда с просто око.
обаче от неправилна стойка имам и ошипяване....седя пред комп. цял ден и съм се изгърбила леко....а и мн ме боли плексита.
незнам дали моите болежки имат нещо общо с това заболяване,понеже го чувам за първи път...но мн искам да се информирам повече и моля за снимки Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт