ДЕКЕМВРИйчето мило и умно прави каквото му хрумне

  • 13 388
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Марти, при стоматолозите вече няма личен, както при семейните лекари. Ходиш където си поискаш, стига да работят със  ЗК, ако и на това държиш, де.  Laughing Отидох при тази зъболекарка, защото майка ми и баща ми ходят при нея и са доволни, а аз последните зъби си ги оправях когато живеехме във Варна. Та, така..... Оправяйте се бързо!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 666
Хайде и аз в новата тема...
Пачи, браво! Честито офицално авторство на какоу Еми!
Момичета, много сте мили, мерси за подкрепата още веднъж! Само дето аз хич не се чувствам готова за такава радикална промяна. Хем искам да стане и ако нещата придобият официален вид няма да откажа работата, хем и не мога да си представя как ще оставя Стени... да не говорим, че и тепърва ще се изяснява кой точно ще го гледа. Тотално съм объркана, неяснотата в момента изобщо не ми помага. Така или иначе до месец-два нещата се изчистят, но дотогава явно ще се люшкам в крайности, като хем се надявам на работата, но пък ме гризе съвестта заради детето, хем пък си викам "к`во ли толкова съм се размислила и притеснила, то сигурно няма нищо да стане...` . Та ей такива "радини" вълнения са ме затресли от вчера насам... сори, ако досаждам...

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте,
Тази нощ имахме Т 38.5-39, спа доста не спокойно, мрънкаше.Сутринта пак имаше и спадна. Вече има и диария. Ходихме при педито и тя каза,че е чисто гърлото и гърдички чисти. Имало грип с Т, диария и повръщане. И отделно при нас е комбинирано и със зъби. Но за сега е спокойна. Само ще се чудим какво да ядем, че не иска да яде много, а и сега сме на диета.
Това е от нас.
Болните да се оправят бързо. Казвайте кога да спрем със стискането на палци  Wink.

# 18
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Зори  , включи се с хубави новини мила  Praynig Praynig
Жани горкото мъниче давай с диетата и стискай зъби !!!!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Не съм чела нищо,сега нямам време.Влизам само да ви се похваля , че успях- имам 0 грешки newsm44.Благодаря за палцестискането Hug

# 20
  • Мнения: 2 897
Честита нова тема!Браво на Пачи за оформлението и на ''какооу'' за чудесното заглавийце  bouquet

Новините не са на 100% хубави-изпита го взех,по случай отлично преминалата ми сесия и респективно семестър-една виртуална почерпчица

Операцията на баща ми я отложиха за 04.05,поради инфекция на горните дихателни пътища,така че няма да мирясам още една седмица(най-мъчно ми е за татко ми,защото е много притеснен и унил,което никак не е благоприятно в неговия случай,особено за възстановяването постоперативно,психологическата нагласа играе огромна роля както се знае Tired)
Нямах възможност да чета много,но ми направи впечатление,че има болни сладурчета,от сърце желая бързо оздравяване Heart Eyes
Бобчо получи възпаление на едното оченце,което никак не е безобидно,според офталмоложката се касае за алргия,в петък сме на контролен преглед,за сега капем капки и се тръшкаме яко Crazy
Днес ще релаксирам,защото в повечко ми дойдоха емоциите и съм адски изморена и изнурена...Полека ще вляза в ритъма на темата,липсвахте ми,милички,осезаемо Heart Eyes
До скоро и се пазете!

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ихааааааааааа, Тане, Зори, браво, бе мацки! Поздравления! Това е за вас, отличнички! Hug Heart Eyes



Зори, и на 04,05 ще стискаме палци и ще сме с вас!  Hug Дано скоро се оправи оченцето на Бобчо!  Praynig Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 16:35 от kadrokosa

# 22
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Браво момичета само така!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Зори на 4 отново сме с теб!!!! Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 1 461
Здравейте мами взех си изпита с 5 много съм доволна  Hug, остава още един в събота на 28.04 последен и после спокойно ще си отдахна и ще чакаме бебчо.
Зори , Тане браво на отличничките  Hug
Зори и на 4.05 ще стискам палци.
Марти не се обвинявай ,случват се такива работи важното е да се оправите по бързо

# 24
  • Мнения: 1 461
Anna mihok  добре дошла при нас, уверявам те ,че ще ти хареса.
Марти мисли и за госпожицата, newsm53
llidd , когато хвърлиха пясък в очите на Галина и супер много се ядосах, а да видя ,че я удрят с желязо сигурно удар ще получа. Наприятна случка,дано не остане белег

# 25
  • София
  • Мнения: 3 825
Е,момичета страшни сте newsm74.Браво на вас smile3501.
Явно палцестискането е помогнало Grinning
Ели,аз незнаех,че така стоят нещата със зъболекарите.Мислих си,че и те се избират като лекарите Embarassed.Леле колко съм назад ooooh!.
Жани,Зори,стискам палци дечицата да се оправят Praynig,че няма нищо по-гадно от това детенцето да е болно Sad.
Нашия човек този следобед спа 3 часа #Crazy и не успяхме да излезем да му купя обувки,че тук вече е лято (29°C) sun.
Приятна вечер от нас  bouquet.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Е браво момичета. Поздравления.
Зори, Тане и Карчита вие сте нашата гордост. Всички добре сте се представили. Зори цункай Бобчо, дано бързо се оправи и все пак да не се окаже нещо сериозно. Ще стискаме палци за тати. Бъди силна мила. Знаеш винаги сме с теб. Praynig Praynig Praynig
Карчита, ще ти стискаме палци и в събота. Wink
Добре дошла на новата мама! Надявам се да се чувстваш добре сред нас. Разкажи малко повече за вас.
Лидия, както и другите са ти казали по-добре да я види лекар. Така на своя глава не давай. Това наистина е лекарството за белези, но все пак пак....
Правде, и ти ли закъса? Вярно, че не е хубаво да я кърмиш и да пием АБ. Но гледай да не стане сериозно и след това да се чудиш какво да правиш.Помисли си хубаво.
Май това в горе-долу. Ако съм пропуснала някого ще ме извините.
Целувам ви всички! И пазете се!!!

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Карчита, браво и на теб! Поздравления!  Hug  bouquet В събота ще сме с теб отново и да знаеш, че после почивчицата до срещата с беба ще е много приятна и спокойна.  Wink
Марти, преди време /още в началота като въвеждаха ЗК/ и стоматолозите се избираха, но сега вече не. Няма откъде да знаеш, нали сте в Германия, пък и не ти е нужно, та затова.  Wink Hug Как се чувства принцеската в коремчето на мама? Hug Heart Eyes

Приятна вечер на всички и спокойни сънища.   bouquet

# 28
  • Мнения: 9 481
Хайде и аз в новата тема Flutter

Браво на успешно препитаните Зори, Тане и Карчита!

Зори на 4-и и аз ще съм на линия  Peace

Мн лошо че има болнички бебета в това хубаво време, дано бързо оздравяват, че и мамите да отдъхнат от напрежението Heart Eyes
То наистина че за вирусите вече сезон няма-има ги по всяко време Confused

Ето два сайта за проверка на лекарства за кърмещи мами и бебета:
http://www.safefetus.com/Search.asp

http://www.e-lactancia.org/asp/consulta_producto2.asp

Ели, старите пломби /амалгама/ са вредни-затова и вече се избягват..е не само заради това де и др фактори има..естетически, амалгамата се свива с времето и се образува вторичен кариес м/у зъба и пломбата, които не рядко стават директно на пулпит, проводими са температурно, което също не е приятно..Има живак в тях и ако са мн на брой /или количество-демек кътници, където има повече материал/ се препоръчва подмяната им. Ако е така-предполагам стоматоложката ти, затова ти е казала да подмениш с полимерни..естествено остава и др вариант-да направи некой лев за твоя сметка, но по принцип е желателно да се сменят Peace

Добре дошла и на новата мама   bouquet

При нас почти нищо ново-син ни усъвършенства катеренето, мъчи се да говори, ама още не му се отдава на езика hahaha, все така не яде и се чудя от де взима енергия (при все че не давам Redbul, кафе и шоколад newsm78), очертава се любовчия-целува и прегръща наред Thinking, продължава да ни "мамосва" мен и татко си..бебешка му работа Mr. Green
Аз съм гроги всяка вечер-то голямо търчане след него ooooh!, а вечер ме буди поне 4 пъти, като единия е с игра към час-това става в 4ч.сутринта щот се е наспал! #Crazy Къщата е с д..нагоре, ма не ми пука-ако на някой му пречи-да заповяда да я оправи Mr. Green

Лека вечер на всички Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте!
Черпя ви за изпита , защото днес нямах време.Нещо не ми се получиха картинките , ама нищо , представете си почерпката , от сърце е !
Зори , браво за успешно взетия изпит !Ще стискаме палци на 04.05.Точно на тази дата миналата година на татко му правиха операция и всичко беше ок.Дано и при твоя татко е така PraynigДано на Бобчо му минава бързо оченцето!
Карчита , поздрави и за теб!Успех на следващия изпит!
Правде , лекувай се , щото наистина звучи страшничко диагнозата.Кажи Калина как е в новата група!
Мама Лид, горкото детенце !Кой я прасна така с желязо?Не знам за контратубекса , аз скоро мислех да питам същото , защото Стилиян има един белег под дясната вежда, ама реших , че е още малък и сигурно ще изчезне.
Жани , дано Андреа оздравява вече и тази нощ да ви е по-спокойна!
МТВ, първо разбрах , че даваш редбул , кафе и шоколад и се #Crazy.Трифи и той голяма фурия.Май са ни палавки дечицата в темичката , ама да си ни живи и здрави!Свекърва ми все мърмори , че Стилиян много разхвърля и обръща цялата къща на опаки.Аз в такива случай я контрирам с въпроса "А като го нямаше и беше подредено  по-добре ли ни беше?"(в смисъл ,че почакахме малко повечко ,докато забременея)Сега съм щастлива , пък кво като всичко е наопаки , вече се отказах да подреждам , защото аз слагам една играчка в коша , а той измъква още три , не  си играе с тях , ама що пък да са подредени Mr. Green
Привет на новото мамче!
Марти , бързо оздравяване на теб и Дани!
Къдрокоска , измисли ли наказание за зъболекарката?
Елси , все някога ще трябва да ги оставим , колкото и да ни се иска да го отлагаме във времето.Ако си струва работата , опитай!Още веднъж -успех!
 Зечи , Веси , вие да не се стопихте от диети и вече нямате сили да пишете Joy
 Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт