ДЕКЕМВРИйчето мило и умно прави каквото му хрумне

  • 13 444
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 531
Добро съботно слънчево утро!

Веси, най-важното е, че всичко се е разминало.  Peace Недей да мислиш какво би могло да стане, а стъпи върху фактите и гледай напред! Дано ти мине страха, че това е най-лошият приятел (ако изобщо думата приятел е приложима тук, хехе).  Hug

Къдрокоске, ти къде зачезна?  И Коки нещо дълго си мълчи... За Алис вече питах и остана глас в пустиня... newsm78

Зори, какво казва очният? Не е нормално да лекуваш и да се влошава... Аз водих Надето (а и Еми) при Облашка - тук от форума й взех координатите и заложих на изключителните отзиви за нея. Не мога да се оплача. Вярно, че нейната диагноза се различаваше от тази на педката ми, малко ме накара да се чувствам виновна, че не съм завела детето на специалист по-рано. Но като цяло и след нейното лечение Надето пак си има периодични проблеми с очетата. Склонна съм да вярвам на педито, че това са стафилококи от родилното и единствено трябва да чакам да се израсте. Стискам палци като начало да откриеш истинската причина за това състояние! Антибиограма правихте ли?

Карчита, стискам палци за всико, което ти предстои!

Болничките да оздравяват, здравичките да бесенят! Хубав ден от нас!

  bouquet

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Весенце, много неприятна случка наистина. Но както ти е казала Мимиска важното е, че всичко е зад гърба ти. Представям си как си се почувствала. Ще има толкова много да се притесняваме за нашите слънца.
Карчита, стискаме ти палци за изпита. Сигурна съм, че ще се представиш отлично. Напълно те разбирам за страха ти, който изпитваш към самолетите. Аз съм същата. Много ме е шубе. Като се возих голям страх брах, както и мъжа ми като пътува.
Хот маме, своенравни колко си искаш. Винаги сама всичко да прави. И ако тръгна да и помагам се сърди люто и започва да се тръшка.
Ние сме вече добре и сега ще излизаме.
Всички болнички да се оправят. Крайно време е.
Приятна почивка желая на всички.

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здрасти!
Веси, и тук да кажа, че важното е, че всичко е свършило добре. Не ги мисли какви са могли да станат, щото тогава трябва да лягаме и да мрем.  Mr. Green  Hug
Жани, радвам се, че сте добре.  Hug
Мимиска, тук съм, мила.  Wink Излизаме по разходки, срещаме се с приятели, нямам кю - не ще да стартира и така.   Hug  bouquet
Кари, стискам палци за днес.  Peace Всичко ще е наред със самолета и ще си гушкате татито само след ден.  Hug
Вики, не съм гледала снимки още, но се радвам, че Дан е харесал релаксиращия подарък и сте изкарали страхотно.  Hug

Хубав ден на всички.   bouquet

# 63
  • Мнения: 728
Още веднъж ви благодаря за подкрепата!   bouquet
Не ми се мисли какво би станало и се мъча да не мисля,но все още много ме е страх! Sad
Постоянно оглеждам замята...където и да отидем аз се оглеждам... Tired
Карчита,не се притеснявай мила,всичко ще е ок и скоро ще се гушнете с мъжо! Heart EyesГледам,че вече наближава края...кога ще е секциото? Hug
Зори...стискам палци Бобо хубавеца да се оправи!Стига вече с тези проблеми,че много ти се събраха!!! Hug
Вики,много хубаво басейнче и още по-хубава Елла!Голяма сладурана! Flutter
За сега това е от мен...
Отивам да си сложа пердетата,докъто малкия спинка!
Лек ден на всички!  bouquet

# 64
  • Мнения: 728
Забравих да кажа,че онзи ден ходихме във Варна и като се прибирахме минахме и от Добрич.
Купих на Ивко сандалки,но по-късно ще сваля снимките! Peace
Неможе да си представите колко са евтини-15лв. и са на Chippo!
Много са леки и подметката не е твърда! Wink
Сега ще му взема и едни отворени,ама още малко да се постопли!
И преди Еличка да ми се е скарала,че не съм звъннала да се видим,да кажа,че само отидох до магазина,взех ги и се прибрахме,че на Ивко му се спеше,а на колелото няма как да спи! Peace
Но ще дойдем да се видим-ОБЕЩАВАМ!!! Hug

# 65
Привет момичета!
Ние сме на село и на тукашния компютър ми се е изгубила регистрацията , видях чак като влезнах за отговор и сега не ми се връща пак , та ще пиша така...
 Веси , много гадно изживяване , за съжаление в момента много добре те разбирам как си се почувствала , защото преди около два часа и  аз изживях един малък ужас.Важното е че си видяла на време и всичко е свършило добре!
 Та както ви казах сме на село.След като се наобядвахме , реших да изкъпя Стилиян преди следобедния сън и като му сушах косата видях един кърлеж на главичката му.Не му се беше забил в главата , само беше леко закрепен,сигурно скоро се беше закачил , направо щях да припадна от ужас.Веднага го облякох и тръгнахме към Бърза помощ.Там обаче като влезнахме в кабинета и кърлежа го нямаше .Докторката каза , че сигурно не е бил добре закрепен и затова е паднал , най-вероятно е повлияло и къпането , видя хубаво ,не са останали никакви частички в главицата и така се разминахме.Добре , че реших да го изкъпя на обяд , че ако го бях оставила за довечера или пък за утре може би щеше да се забие гадината...
 И аз на Стилиян му взех маратонки Чипо за 11 лв.Зимните му обувки бяха същата марка и съм доволна.Покажи на Ивко сандалите да ги видим .Аз още не съм купила сандалки.Сега се оглеждам , но все още не съм харесала.
 Вики , много хубав подарък си измислила на Дан.И ние имаме този проблем с привързването , не мога дори до тоалетна да отида.В момента , в който забележи , че ме няма и започва "мама, мама" , ако не му се обадя или покажа изпада в истерия и започва да плаче много жално.Душички сладки , като пораснат сигурно няма и да се сещат за нас...Дано да не е тока , де.
 Зечи , честита годишнина със закъснение!Още дълги години взаимна любов !
 Карчита , дано да си успяла на изпита!Да си посрещнеш мъжа успешно!
 Зори , още веднъж -стискам палци за оченцето на Бобчо и за баща ти.
 Галакси , това сигурно е някакъв период , който ще отмине.И Стилиян имаше такъв подобен момент като искаше нещо и още преди да съм му го отказала започваше да се тръшка и да реве , сега вече не е така.
 Хотмаме , Жани , Вики , сигурна съм, че малките ви момиченца са много сладки , но не можах да видя снимките , защото тук нета ми е по-бавен и не можах да ги отворя , по-късно пак ще се пробвам.
 Браво на Андреа , че вече оздравява!
 Хайде всички болнички да се оправят вече!Чао!Приятни почивни дни!

# 66
  • Мнения: 728
Тане,и аз те разбирам мила!:hug:
Тея гадини са много коварни... #2gunfire
И мен много ме е страх от кърлежи,паяци,стоножки и тем подобни животинки! #2gunfire
Добре,че и ти си го видяла навреме и сте се разминали с това! Peace
Още колко ли ще преживеем с тези мъници??? #Crazy

# 67
  • Мнения: 195
Малии, на коя планета съм аз, защо последна включих за Зечи и Ванката?! Да сте живи и здрави, да има все така любов мъжка и скоро да наклоните везните малко в полза на женската енергия! да разбирам ли, че в третото десетилетие ще действате за мома:)?

Ура, Виктория е жива и изкарала чудно!! Само така мацка! Сигурна съм, че Елла ви слага в малкия джоб!! Много е сладка като бърбори нали?? Рада е толкова миличка като ми вика "Маммии" и суу вместо шу, бол, апъл-ябакъъ, ба-на-на, хляП, даун, нап тайм, хелоу (на всеки), бааай (на всеки), маца маумау, доги баубау, пантаоон, якиии, дай ми, бъ-луу, няма, какъъ (кракър), баланс.
Много е сладка Шмела! Правете другата вече! Ние не моем поради липса на човешки ресурси:) И нашето е ужасен флиртувалник! Като зазяпа някой без да мига...

Галакси мерси за комплиментите  - днес подобрихме рекорда по отраканост: на пъпа на града на Юниън Скуеър имаше група черни надули музика и танцуват за пари. Музиката беше много жива и Рада се изплъзна от мен и се изтъпани пред тълпата на пляска с ръце и да раздава гюбеци, гледаше черньовците като халосана!

Жани мерси за пожеланията! Имах прекрасен подарък - ура! наядохме се с боровинков пай по грешка (щяхме да ходим на гости, ама ходенето се провали - много се замотаха домакините с приготвянето на сушито и рада трябваше да спи:()

Весе - не се плаши! Виж каква си оправна мама! Мен мама ме е спасила от полудял петел като малка хаха! Също и от задавяне с бонбон виолетка, издрала ми беше гърлото с маникюра си милата.

Тане, где си мари булке? Как е що е?

Ок, да се връщам към четенето на Багават Гита, много интересно духовно четиво, но преди това да ви почерпя, бая емоции за тези 10 години, ама само като погледна дундафелка и е супер:)  

за по-аскетичните едно кайвенце

# 68
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Еличке , честита ви годишнина !!!
Много любов , много здраве ,още много дечица и топлина в семейството ви .Наздраве!!!!

# 69
  • Мнения: 458
Честита годишнина, Хот! Пожелавам ти винаги да си така ХОТ, както и до сега и още много години изпълнени с емоции

# 70
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честита годишнина, мила Ели! Пожелавам ви да сте живи и здрави, много любов, много близост помежду ви, щастие, още няколко като Рада и много положителна енергия да цари в дома ви! Прегръщам ви!  Hug Весел празник!


# 71
  • Мнения: 728
ЕЛИ,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА МИЛА!
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОЩЕ МНОГО ПО 10 ТАКИВА!
ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ С РАДУНКА!
ЖЕЛАЯ ВИ ЕДИН РОМАНТИЧЕН И НЕЗАБРАВИМ ДЕН
!

# 72
  • Мнения: 728
Ето ни ги сандалките! Wink


И малко нови снимки Simple Smile
http://vesinka.multiply.com/photos/album/1

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 14:04 от vesenceto_85

# 73
  • Мнения: 1 666
Честита 10-та годишнина, Хотмаме!
Не губете никога хармонията помежду ви!

# 74
  • София
  • Мнения: 531
kiss txtloves 1dating

Честита годишнина, Хотмаме!


Честита годишнина, Ани! (на патерица)

Да сте много щастливи и все така с хъс да празнувате този ден!
 

 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт