Диета с кисело мляко - 2 част .......

  • 35 728
  • 711
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 392
ДУ!
Благодаря на  ANGYA и Дими за инфото.
Днес се чувствам много добре след закуската с половин кофичка мляко и 1 лъжица овесени ядки Grinning
Хубав ден на всички!

# 122
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Диетата с кисело мляко наистина дава резултат. Миналата година бях на такава, но получих сериозен запек Sad и започнах да хапвам по-мазничко, за да се оправя, но за съжаление си върнах и свалените килограми.
И сега отново искам да започна диета с мляко, но ме е страх.
Кажете какво да правя, как да се преборя със запека?

# 123
  • Мнения: 1 416
здравеите мили кисели млекца аз вчера яко се издъних  Rage Rage Rage Rageза вечеря изядох 2 купички леща хем ми беше тежко хем ми беше гадно сама на себе си се чудех защо се изкушихно днес обещавам без издънки

# 124
  • Мнения: 1 241
Кажете какво да правя, как да се преборя със запека?
АКТИВИЯ
ако не помогне има разни чайчета

# 125
  • Мнения: 685
Момичета вчера се държах Мъжки!
Вчера сутринта кантара показа 84.5, но тази сутрин показа 83.3  Party
Все още няма да се радвам, но аз не би трябвало да свалям нали съм в мц !?  Thinking
Не че се оплаквам ! Доволна съм!
А иначе аз съм на кисело мляко Пършевица 400 гр. 0,5% Масленост за закуска.
Добре, че се сетих на време, че съм решила да отказвам Активиата  Flutter
И хайде да ви почерпя с по едно кисело млекце !   bouquet

# 126
  • Мнения: 780
Здравейте момичтеа

аз вчера май май много се изложих но прости ми беше толкова зле че едвам фокусирах  Cry
та след пицата дето я ядох на обяд
за вечеря една зелена салатка с малко извара и кисело мляко два малкички печени картофа и едно малко парченце заешко месо  Embarassed
сутринта кантара ме предаде естествено нито грам - точно колкото и вчера ама все пак май и това е добре щото като се има в предвод яденето дето изядох  Whistling

аз в събота ще му остпусна края че сме на сватба и няма как  Mr. Green

ще ме линчувате ли сега  Rolling Eyes предателка съм вече наистина   Twisted Evil

# 127
  • Мнения: 360
Здравейте, вчера и аз се поизтървах  Cry Cry.
Отчет с УГРИЗЕНИЯ:
             - две кисели млека
             - 50 грама шам фъстък
             - 400 грама домати
             - две кафета
  Embarassed - 300 грама ориз  Embarassed- готвих ориз със пиле за вечеря и не издържах на напрежението Rolling Eyes
 Обещавам днес да съм по-сериозна.

Бубулинка и аз имах подобен проблем, съчетах цялата диета със зелена салата и така ме "прокара", че свят ми се зави.
Пробвай, няма да съжаляваш. Grinning

# 128
  • София
  • Мнения: 18 679
Хей, чудесно се чувствам Hug След три дни диетка, почти по сантиметър в обиколката на бедрата Mr. Green Няма кантар, но това означава, че съм около кило надолу. Много съм доволен Grinning

# 129
  • Мнения: 2 099
Здравейте момичета и от мен,
Аз за сега съм на едно кафенце и до сега се излежавахме с бебето /то вече заспа/ и не се чувствам гладна, като последните два дни, дано да е цял ден така. Иначе от вчерашната ми пилешка диета+Сената си свалих килцето, качено онзи ден та съм много доволна.
belinda страхотно е че имаш разлика вече в сантиметрите, при мен -4кг. дадоха разлика само -1см и тук там -2см.
Belinea браво мила, щом веднъж го е показал кантара, значи има нещо вярно. А защо да не се сваля когато си в МЦ?
Мерси за млекцето.

Искам да попитам вие имате ли си дом. кантарчета, че знаете от кое по колко гр. сте изяли?
 

# 130
  • Мнения: 639
Здравейте момичета Hug
Приемате ли още една дебеланка във вашият отбор Rolling Eyes
От днес и аз започвам,пък са видим Thinking

# 131
  • Мнения: 360
Здравей gudza, welcome всеки е добре дошъл, колкото повече, толкова повече настроение. #Milti #Milti

# 132
  • Мнения: 1 416
добре дошла и от мен само сладки резултати на кантара welcome welcome welcome welcome welcome welcome welcome
Здравейте момичета Hug
Приемате ли още една дебеланка във вашият отбор Rolling Eyes
От днес и аз започвам,пък са видим Thinking
[сега дебеланка после фиданка/quote][/color][/size]

# 133
  • Мнения: 149
да се отчета вчера устисках с  кис. мляко . снощи си хапнах 2 чаши таратор Peace надявам се и днес да нямам прегрешения. не съм се теглила  но в понеделник ще стъпя на  goodscale :
успешен ден на всички  bouquet

# 134
  • Мнения: 1 416
преди малко ми се обади една от бившите ми колежки и каза че ще имаме сбирка на 1 юни мацки трябва до тогава да сваля поне 6_ 7 кг иначе трябва да ходя по анцунг дали за месец мога да сваля толкова? Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт