Завеяни ли сте?

  • 1 989
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Само когато съм преуворена или мисля за едно, а правя друго.

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
когато мисля за нещо наистина важно за мене и вси4ко друго ми е машинация и рутинност, преди бях и разсеяна, но май се поправих!

# 17
  • Мнения: 7 112
Съм, Вчера забравих малка семейна годишнина.  Crazy

# 18
  • Мнения: 425
И аз да се запиша при завеяните. От два месеца търся едно нещо дето го прибрах и няма намиране newsm78 .  А като ходя до магазина, ако трябва да купувам повече от 2 неща си правя списък, щото иначе 100 % ще забравя нещо.

# 19
  • Мнения: 595
Да,и много пъти съм си го признавала и тук.Ако кажа ,че не съм ще е нагло.
Случва ми се всеки божи ден.
Преди 13-14г.работодателите ми ми се заканваха,че ще ми купят химикалка и тефтерче на каишка за врат....

# 20
  • Мнения: 689
Да, завеяна съм и то много. Непрекъснато пиша списъци и бележки за напомняне, които лепя по хладилника.
Най-пресния случай: тази сутрин след цялата какафония по приготвянето за работа и ясла на път за работното ми място забравих дали оставих детето или го мъкна с мен. Обърнах се към задната седалка, олекна ми - оставила съм малката на ясла, обаче кога и как, за момент ми се загуби.
Но майка ми е по-зле - две години си търси една пола, накрая реши, че някой я е откраднал от вкъщи. Естествено след няколко месеца я намери в някакъв шкаф. Скрила я от себе си.

# 21
  • Мнения: 2 270
Много, много съм отвеяна . . .

# 22
  • Мнения: 71
Много, ама много съм завеяна....
Някой път чак ме хваща срам!!!!Особенно, ако съпругът ми ме хване в крачка! Embarassed
Какво, да се прави..от малка съм си такава.. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 423
Не съм.

# 24
  • Видин
  • Мнения: 961
Ааъъъ, та какъв беше въпроса? newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип не съм, та затова като ми се случи е много показателно за моментното ми състояние... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 22 932
Търся от половин час една ножица и с потрес установих, че през цялото време е била пред очите ми Shocked Много забравям, ненормално много...Чак взех да се притеснявам, че нещо не ми е наред. Забравям неща, които са ми казали и изпадам в тъпи ситуации като питам повторно ooooh! Понякога и разни неща крия от самата себе си Tired Щото съм много прибрана и така хубаво ги прибирам, че нямат намиране...Кажете, че и вие забравяте разни неща Rolling Eyes
Като намериш решение дрсни едно ЛС,защото вече се изнервам на себе си.Няма такава разсеяност.

# 27
  • Мнения: 8 999
Един човек се оплаква на приятел: "Ох, много съм разсеян, когато поправям нещо, винаги губя инструментите си, докато работя." Приятелят го успокоил:"Не се притеснявай, добре си. А аз винаги губя нещото, което поправям!"

Разсеяна съм, та знае ли се! Забрявям чаршафите на децата за детската - пликът винаги го приготвям от вечерта и го оставям до чантата си в коридора, ама на - забравям го. Винаги, подчертавам, винаги се старая да оставям нещата си на местата, които съм определила. Ако машинално ги подметна другаде - няма намиране. Най-трудно ми е с очилата, защото имат няколко места - започва едно бясно лутане и мятане, направо изпадам в истерия, ако не ги открия от 2ри, 3ти опит. Но при мен е наследствено - баща ми е направо уникален в това отношение /все някой му го е откраднал, скрил/, измъчи ме с едно дистанционно - беше убеден, че последния път, когато сме му били на гости, някой от нас си го е мушнал в джоба. Идеше ми да го убия, когато, месец по-късно, го открил на най-нелогичното място. Аз поне се старая да не обвинявам никого за моите вещи, защото съм сигурна, че те самите /вещите/ са се наговорили и ми погаждат гадни номерца. Мръсници!

# 28
  • Мнения: 1 317
Пишех си по едно време на бележки "Да не забравя", обаче забравях и тях  ooooh! Напоследък ми се случва да блокирам напълно и да забравям елементарни неща  Rolling Eyes Лоша работа  Thinking

# 29
  • Мнения: 2 000
 Дааааааа
на всеки се случва  да е завеян  и аз не съм изключение - в банята съм,измила сам си косата 1 път с шампоан,изплаквам я, посягам за шампоана - няма го на мивката
гледам ,гледам - ами няма го
отварям шкафчето - той си стоииии вътре
А аз съм използвала верото, което милия ми съпруг оставил на мивката след като си измил мръсните ръце Laughing

Общи условия

Активация на акаунт