СНБМ - инициативи - 9 част

  • 10 864
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 181
Момичета, утре среща на скайпа в 19.30.
Имам да ви казвам нещо важно, което не е за тук, държа да сте на линия.

# 286
  • Мнения: 472
Забравих да ви питам, ще ходи ли някоя от вас в петък да подкрепим ДБМ - ако да хайде да ходим заедно, че сама ще ми е скучно.

# 287
  • Мнения: 4 181
Наси, аз мисля да ходя.
За организациите се разбрахме на скайпа  Hug
А ще можеш ли ти да снимаш на 5-ти, аз ще съм с Алекс. нали имаше фото, ако нямаш ще взема моето  Peace

Наси, искаш ли ти да се заемеш да донесеш балоните на 5-ти щом си без дете?
Мими, мила, ако искате се  разберете двете с Наси, защото ако нещо не се чувстваш добре, по-добре да не идваш   bouquet

Деси, за кръглата маса най-добре да се чуем, за да ти обясня. Звънни ми утре вече вкъщи, можеш ли?

Гери, може би си права, но имам и една забележка към теб. като искаш да си информирана защо не се включваш в скайп срещите? Последните две си ги провеждахме в камерен състав  Tired



# 288
  • Мнения: 4 181
Момичета, прочетох сценария и следните неща ми направиха впечатление:
в инфраструктурния клип лиспва поликлиниката
за другия клип, трябва да помислим как точно да включим идеята , че близнаците не са само 2 деца. Защото иначе много добре и структурирано изглежда с всичко по 2  Thinking
Другото , което искам да питам:
Кали не ми стана ясно ние останалите за какво сме и къде ще има балони  newsm78
Презентационния клип за къде е, вече се обърках  ooooh!


Ренци , ти с Крум говори ли, че не разбрах  Rolling Eyes
Какво става с твоето детенце, каква е тази Т, с мокри кърпи с оцет не можете ли да я свалите ?

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 01:24 от Клеопатра

# 289
  • Мнения: 4 181
Момичета, мислех да гледам модулите за крългата маса, но току що прочетох това:
http://www.save-darina.org/
Моля ви пратете по някой смс за Светлозар на 1365, дано поне той се оправи Cry
просто думи нямам

# 290
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Забравих да ви питам, ще ходи ли някоя от вас в петък да подкрепим ДБМ - ако да хайде да ходим заедно, че сама ще ми е скучно.

Аз ще ходя! Peace

# 291
  • Мнения: 4 068
Ето ме.
Хриси, чакай да започна подред на номерата.
1. Клипа аз съм си го нарекла презантационен, защото това е дългия клип-2 минутния. По -обощен и обширен е изатова.
2. С крум ще говоря тази сутрин.
3. В крайна сметка балони не съм включила никъде. Ако ви харесва идеята и държите да ги има балоните кажете и ще ги включа накрая.
3. Чудих се как да включа тризнаци и четиризнаци и не се начудих и затова ги няма. Някак по-структурирано ми се вижда така, а по мое мнение ще стане ясно за какво иде реч.
4. Презантационния клип е за участия в сутрешни блокове примерно и за прожектиране на самата кръгла маса ако има такава възможност.
Май е това.
Извинявам се за грешката в името на Елена, но снощи аз се опитвах да лекувам малката и мъж ми напечата сценария, а той не ги знае много известните личности, та е сбъркал.

# 292
  • Мнения: 1 828
Момичета, мислех да гледам модулите за крългата маса, но току що прочетох това:
http://www.save-darina.org/
Моля ви пратете по някой смс за Светлозар на 1365, дано поне той се оправи Cry
просто думи нямам
Ужас, направо ми се реве Cry всички в офиса сме потресени. Горкото дете, горките родители и сестричката й.

# 293
  • Мнения: 1 828
Момичета, сега говорих с Хриси. С бъбрачна криза е и не може да стигне до компютъра. Ако някой иска да се чуе с нея, да и звъни.
Довечера чата остава, дори и тя да не може да се включи. Аз ще предавам новините.

Говорихме да помислим под какв форма да включим награденита рисунки в кръглата маса. Ина скоро беше подсетила за това. Как мислите към поканите, материалите, дреги идеи?

# 294
  • Мнения: 1 828
Малее, писала съм ужасно. Простете за грешките.

Забравих да кажа, че при това положение Хриси няма да може да дойде утре пред парламента.

Момичета току що се гласува в СОС т. 26. Доклад № 93-00-142/02.05.2007г. относно възлагане на общинската администрация спешно поставяне на рампи за улесняване на достъпа на родители с детски колички, велосипедисти и инвалидни колички при преминаването от платното за движение към тротоарите по пешеходни пътеки на ключови места в столицата.
Докл. Борис Цветков

Съвета възложи на кмета в 1 месечен срок да направи списък с местата, където е необходимо да се поставят рампи и на необходимите средства за това. http://sofiaombudsman.bg/

Въпросния Борис Цветков е и в транспортна комисия и може да съдейства и по въпросите за  транспортните средства, които ще обсъждаме на кръглата маса. От квотата на БСП. Има бебе на 2 месеца Wink
Други имена, които ми дадоха, за покана за участие в кръглата маса са: Николай Костов
Управител на "СКГТ - София" ЕООД
Георги Дянков - Директор на Дирекция Транспорт към Столична община
Велизар Стоилов - Зам. кмет на Столична община
(може и да ги има в списъка ни, но сега нямам време да гледам).

# 295
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
За клиповете ме интересува майката на тризнаците и самите тризнаци ще ги включваме ли в клиповете някъде? На нея какво участие в инициативата й отреждаме? Само тройна количка ли ще искаме от нея, ако тя има и ни трябва де? newsm78

Сбогом, мъничка Дари  Praynig

# 296
  • Мнения: 1 671
Момичета, утре среща на скайпа в 19.30.
Имам да ви казвам нещо важно, което не е за тук, държа да сте на линия.


Гери, може би си права, но имам и една забележка към теб. като искаш да си информирана защо не се включваш в скайп срещите? Последните две си ги провеждахме в камерен състав  Tired


В тази връзка - 19.30 ми е абсолютно невъзможно време. Тогава съм навън с децата. Предполагам, че за повечето от вас това е така. Ако и днес ще е от 19.30, пак няма да съм на линия.

Да изместим часа - 21.30 например? А може и 22? Предложете и вие удобното ви време, за да решим.
Хриси, на последните две чат срещи, не се е коментирало нищо, в което да мога да участвам, особено на последния чат Mr. Green. Не приемам забележката , че не съм се включила.


...

Говорихме да помислим под какв форма да включим награденита рисунки в кръглата маса. Ина скоро беше подсетила за това. Как мислите към поканите, материалите, дреги идеи?


А дали не може и към клиповете или към един от тях?

# 297
  • Мнения: 1 671
Току - що прочетох големия клип.

В него по сценарий ще участват само Крум и Елена с децата?
Този вариант остави у мен усещането за елитарност някаква, не знам как по друг начин да го обясня.
Мисълта ми е, че известните - като Крум и Елена, със сигурност имат по-големи възможности да се справят с бита, докато една обикновена майка на близнаци е наистина сама във всички трудности.

Бих искала да се намери начин да се включат и други близнашки майки, непознати лица, за да се внуши, че близнаците са радост, която не пита при кого отива.

"Като дойде радост -  не пита" -  Ренци, момичета, как ви се струва като финална фраза за клипа?

# 298
  • Мнения: 4 068
Само искам да кажа, че повече време за доизчистване на клиповете и големи промени почти няма. Разберете, че трябва да се изработи график на снимките и да се предде на Елена и на Крум и ако правим всеки ден нови промени и нови сценарии това няма как да стане. Просто вече страдаме от осезаема липса на време, за което и аз имам вина де, но не съм предполагала, че толкова дълго ще ми боледува детенце. Днес надвечер ще изчистя и другите два сценария и ще ги кача и ако трябва още нещо някъде да променям вече ще ми изпуши главата тотално.

# 299
  • Мнения: 4 068
Забравих да кажа, че днес звъннах на Крум, но той влизаше в пресконференция и се разбрахме да ми се обади след 11 часа, но не се обади. Днес няма да го притеснявам повече, но утре ще му звънна хем може да сме поуточнили графика дотогава. Или поне аз за себе си да съм го измислила

Общи условия

Активация на акаунт