За всяко дете - семейство

  • 2 556
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 128
         Как не съм видяла темата по-рано?!!! Mr. GreenЧе то си е точно за революционери!Като се оправя с машината и аз ще се включа, нещо много се чупи тая техника...

# 31
  • Мнения: 441
моля, не подминавайте закованата тема от Mamma

а ето още инфо по темата, която започнах тук

нека направим всичко възможно да ни чуят, бъдете по-активни

В подкрепа на кампанията, която ще продължи от 10 април до 1 юни, се очаква няколко хиляди деца да изпратят рисунки на своите ръчички. С тях на Международния ден на детето символично ще бъде оградена сградата на Народното събрание с посланието: „Всяко дете има право на семейство“. 

За да подкрепите нашата инициатива, моля съберете детски ръчички, нарисувани на лист хартия формат А4 и ги изпратете на адрес: София, ул. Никола Славков 41, ет. 3, За кампанията „АЗ СЪМ!“. Напишете на всяка рисунка името, възрастта и населеното място на детето.


# 32
  • Мнения: 128
         ТАМ СМЕ! И РЪЧИЧКИТЕ СЪЩО!

# 33
  • Мнения: 883
Аз вече събирам Simple Smile Имам цели 6 ръчички!!!

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз вече събирам Simple Smile Имам цели 6 ръчички!!!


ще доведем деца от домовете да ги раздават на депутатите Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 883
До кога беше срокът за изпращане на ръчичките?
Събрала съм почти 40!!! Всъщност, събраха ги моите деца в училище, сред съучениците си Simple Smile Моят принос беше, че разпечатах "листовки" с информация за инициативата, Надя и Борко ги раздадоха сред децата в училище, в резултат на което за един само ден събраха около 30 ръчички.

# 36
  • Мнения: 441
на 1 юни ще "опаковат" Парламента с рисунките, значи може би най-късно до 28-29 май...

# 37
  • Мнения: 1 615
Аз не постигнах успех в детската Sad Ще пратя само на моето детенце...

Общи условия

Активация на акаунт