посъветвайте ме!

  • 1 257
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
С вагинален трансдюсер трябва да се види околоплодния сак.
Честито  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз отидох след 10 дневно закъснение и бременността беше установена с коремен ехограф.

Честито и лека бременност!   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 447
  bouquet А, честито!  Heart Eyes Леко бременеене! По някое врем кажи какво ще е малкото салдурче  baby_neutral

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Ако все пак имаш търпение до 7-8г.с. ще е по -добре, за да се види и сърце.
Лека бременност! Simple Smile

И аз това те съветвам, защото и при мен, както се вижда, е раничко за ехо. Правиха ми вагинален и се видя само една миниатюрна точица. Ще ходя пак към 15 май, за да се види вече нещо със сърчице, дай Боже Praynig
Честито и много щастие!  bouquet

# 19
Честето и от мен  bouquet! Отиди,но пии много вода преди това за да е пълен корема ти с течност и ще се види със сигурност.Успех дано да се види бебо smile3522

# 20
  • Мнения: 5 362
Както всички са ти писали-с вагинален ехограф ще се вижда Peace

# 21
  • Мнения: 1 475
Честито!  bouquet
моята приятелка вчера си направи тест за бременост беше положителен след 3 дневно закъснение на цикъла, днес беше на гинеколог и потвърдиха бременноста и, че е във втората седмица! Така, че мисля че може! Peace

# 22
  • Мнения: 74
 Първо честито   bouquet
не е особено добра идея да те бъркат сега , дори и вагиналния ехограф да изглежда безобидна процедура. Според мен изчакай още 3-4 дни и тогава иди на преглед с пълен пикочен мехур , би трябвало да се види плодния сак безпроблемно.

# 23
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Не бъди нетърпелива , изчакай - мен с същото закъснение дори ме притесниха че след като не се вижда нищо може да е извънматочна ,но слава богу на следващия преглед си показа че всичко е наред.Честито

# 24
  • Мнения: 819
Браво!!!!Още е раничко,след седмица...

# 25
  • Мнения: 6 164
На мен ми го видяха на 6-тия ден от закъснението с вагинален ехограф, така че е възможно.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
При два дни закъснение се видя на ехограф, че съм бременна Simple Smile

# 27
  • Мнения: 617
ЧЕСТИТИ ДВЕ ЧЕРТИЧКИ.
Бих те посъветвала да отидеш на лекар и ако е рано, рано е ако не още по хубаво ще видиш точицата.

# 28
  • Мнения: 90
При мен бременноста беше констатирана при 10 дневно закъснение с коремен ехограф
Честито!!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 695
Честито! Нищо чудно да ти кажат че е рано, но кой знае, може и да се види.
Леко бременеене!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт