АВГУСТИНЧЕ мама ритна, Слънчо сладко се усмихна!

  • 12 549
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 216
Спането със сутиен със сигурност помага и придържа бюста, но на всяка цена трябва да се правят и упражнения за гръдните мускули.  Основната причина е, че от постоянното придържане на сутиена те се омързеливят и после не е гот за гърдите, а хем ще натежават още повече.

Тиги-Мигъл тези релефни бенки са брадавички. На мен ми се появиха с 1вата бременност и после изченаха. Пази се от слънце и май трябва да се ограничаваме от прасковите, кайсиите (меланиновите плодове) това лято.

iranikolova, за едно мазане със спирт не трябва да се шашкаш. Те толкова неща са забранени, че...

На Чиполиното грижата е, че сервизите са им в Пловдив и ако нещо рекламираш количката я взимат и не ти дават оборотна междувременно, демек имаш  2 седмици вързано без количка. Иначе имт много готски модели, особено от 2007ма

# 226
  • София
  • Мнения: 5 760
Тази количка на Чиполино също не е лоша но някак ми се струва дста евтина за комби вариант и повечето ми близки които са ползвали ми  Чиполино ми казват да си взема нещо по качествено за да не си купувам 2 колички!Мегита аз я виждах и на живо и много ми хареса Simple Smile Само не знам ако няма подходящ цвят който искам да взема колко време ще трябва да чакам и ще трябва да поразпитам в някой магазин!  Peace

# 227
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета Hug!
Ние бяхме депортирани на село да се отмирише боята и от утре - с нови сили Grinning.
Още не съм чела назад, дано утре да насмогна.
Приятна вечер от мен  bouquet!

# 228
  • София
  • Мнения: 5 760
МАриетке няма кой знае колко писано тези дни така,че ще насмогнеш  Mr. Green То голям пустош,голяма работа  Party Пожелавам и аз на всички приятна вечер и до утре!  Hug Flutter

# 229
  • Мнения: 1 554
момичета а тая някой знае ли дали детето после гледа на пред а не към родителя http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1829

# 230
  • UK
  • Мнения: 1 351
момичета а тая някой знае ли дали детето после гледа на пред а не към родителя http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1829

 Като гледам конструкцията според мен гледа напред  Peace

 dimianki аз питах тук за цветовете и казаха, че няма проблем за който и да е цвят и поръчката се изпълнява бързо... все пак не ги правят сега я  Crossing Arms

# 231
  • Мнения: 1 554
момичета а тая някой знае ли дали детето после гледа на пред а не към родителя http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1829

 Като гледам конструкцията според мен гледа напред  Peace

и аз така си помислих но исках да съм сигурна

# 232
  • София
  • Мнения: 5 760
Дано е така,че гледам има доста цветове и искам да си е в синичко Simple SmileДА и тази на Чико е хубава  но няма зимен кош а аз държа на него! 

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 20:34 от dimianki

# 233
  • Мнения: 238
 И тази май не е лоша и е 550лв.  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3655

# 234
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен! Ние днес сме с годишнина married и точно си гледахме сватбата, голямо забавление ми е!!! Цял ден се черпим и вече съвсем не остана място в голямото ми коремче от хапване.
За количките ние се спряхме на Маг Енгланд  http://www.shtarkel.com/m2.html, изглежда удобна и е лекичка. Проблема е в гумите, големи са и трудно влизат в малки асансьори, като нашия, но ще го мислим. Гумите обаче са единични, което според мен е добре защото ако сте обърнали внимание повечето рампи по подлезите, за София имам наблюдения, от едната страна са много тънички, което означава че двойните гуми няма да минат...Тази количка е и на много ниска цена 240 лв някъде.
Хайде мами аз изчезвам
Целувки и лека вечер

# 235
  • София
  • Мнения: 5 760
Поли-Моли честито мила!   bouquet Аз утре ще ходя да ги гледам тези колички в Штъркел Simple Smile

# 236
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Аз си държа на триколката, без двойни гуми. Не ми трябва зимен кош или каквито и да било екстри, просто си искам триколката. Много е лошо, като си видял лесното. Това подлези, това стълби.....няма проблем. Утре, може би, ще идем до "Мечо пух", та там ми е надеждата. В сайтовете виждам евтини и добре изглеждащи колички, но на живо....нъц. Бихме дали максимум, ама максимум/ даже е много/500лв. Просто няма смисъл да се дават повече пари за нещо, което няма да се ползва кой знае колко време.

Вчера бяхме и до Штъркел, ама няма кой знае какво там. В Малечко ми стана лошичко от цените.

# 237
  • Мнения: 1 554
Аз си държа на триколката, без двойни гуми. Не ми трябва зимен кош или каквито и да било екстри, просто си искам триколката. Много е лошо, като си видял лесното. Това подлези, това стълби.....няма проблем. Утре, може би, ще идем до "Мечо пух", та там ми е надеждата. В сайтовете виждам евтини и добре изглеждащи колички, но на живо....нъц. Бихме дали максимум, ама максимум/ даже е много/500лв. Просто няма смисъл да се дават повече пари за нещо, което няма да се ползва кой знае колко време.

Вчера бяхме и до Штъркел, ама няма кой знае какво там. В Малечко ми стана лошичко от цените.

на мен не ми харесват тея триколки имам 4уството 4е са нестабилни и даже съм 4увала от майки с такива коли4ки 4е се оплакват

# 238
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Аз си държа на триколката, без двойни гуми. Не ми трябва зимен кош или каквито и да било екстри, просто си искам триколката. Много е лошо, като си видял лесното. Това подлези, това стълби.....няма проблем. Утре, може би, ще идем до "Мечо пух", та там ми е надеждата. В сайтовете виждам евтини и добре изглеждащи колички, но на живо....нъц. Бихме дали максимум, ама максимум/ даже е много/500лв. Просто няма смисъл да се дават повече пари за нещо, което няма да се ползва кой знае колко време.

Вчера бяхме и до Штъркел, ама няма кой знае какво там. В Малечко ми стана лошичко от цените.

на мен не ми харесват тея триколки имам 4уството 4е са нестабилни и даже съм 4увала от майки с такива коли4ки 4е се оплакват

Вече съм имала триколка. От опит говоря, че друго не искам.

# 239
  • Мнения: 1 216
Предлаганите в интернет  стоки наистина не всеки път отговарят на действитеността, затова "Ръка да види, око да пипне" Успешно Ви пазаруване мами.
 Аз утре се гмурвам отново към терена и така до следващата седмица.!!!
Весело бъбрене в темичките!

Общи условия

Активация на акаунт