АВГУСТИНЧЕ мама ритна, Слънчо сладко се усмихна!

  • 12 482
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 854
Приемате ли още едно коремче в отбора? Wink
Термина ми е на 30 август, пьрво раждане ми е и засега бебо не се показва розов ли ще е или син.Мисля да ходя на 3D или само на ехо за пола, така, че дано тогава да се види.
Леко бременеене и поздрави на всички.Спокойни сьнища.

# 46
  • UK
  • Мнения: 1 351

А ти на ФМ ли ходи там или на 3D, защото ФМ-то нали си се прави на 2D. И мен Томова ме гледа на обикновен ехограф, но то си е така по принцип. Другото е екстра. Де да знам, ама не се ядосвай, нали беб е добре.

 Баш 3Д си е  #2gunfire дори на диска са го написали ама поне ме гледа подробно, че и татито го видя ама 70 лв за обикновен ехограф ми се струва кожидерство като се има в предвид какво ни очаква от тук нататък  Cry Много се разочаровах... още повече от това, че не мога да го пусна в компютъра  Cry д-р Ризова ме гледа... беше много подробна и всичко си снима жената ама то тя не е виновна.... тя само е работник в тази клиника... и аз вече се бях подготвила да видя носленцето на бебо а то... вкараха ни в една голяма стая ( не тази на гинеколога ) и си викам "ааааа тук вече ще ме гледат на 3Д"  #Cussing out ама нъцки... Иначе това ме успокоява, че беб е добре и съм много щастлива но ей такива неща направо ми разбиват желанията ФМ не исках защото знаех, че се гледа на 2Д а и тук нямаме специалисти които да гледат така, че и с това не могат да се оправдаят и още повече, че на диска си пише 3Д  Sick

# 47
  • UK
  • Мнения: 1 351
Приемате ли още едно коремче в отбора? Wink
Термина ми е на 30 август, пьрво раждане ми е и засега бебо не се показва розов ли ще е или син.Мисля да ходя на 3D или само на ехо за пола, така, че дано тогава да се види.
Леко бременеене и поздрави на всички.Спокойни сьнища.


 ИЗвинявай, че така те пропуснах  Embarassed
 Добре дошла в отбора... много лека бременност и да ни посещаваш по- често за да ни информираш за себе си  Hug

# 48
  • Мнения: 4 546
е и мен така ме преметнаха. само че Калчева. 50лв е ФМ на 2Д, а 70 на 3Д и ти дава диск. е да, ама мен ме гледа на 2Д, диск нямам, само 4 снимки, а ми взе 70-лв.  Close
абе важното е бебетата да са добре, но е много нагло да ни лъжат така  Close

# 49
  • Мнения: 138
herelinka много раничко си станала Grinning
Ами сладурковци, в 6тия месец съм, към края, скоро ще влизам в седмия/2 Август е термина/ Crazy
има време, и вашите тумбаци ще пораснат, а и по-добре ще ви е да не са толкова, че как тежиии #Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 843
Добро утро на всички! Hug
Оранжево небето - привет и на теб!  bouquet
Megita  не се ядосвай, дано ти е минало вече. Нали бебо е добре.
 А за снимките обади се и питай в Се. София дали ти пазят файла,  и дали може да ти го запишат наново.
herelina - определено е нагло, но всичко се връща. Не се ядосвай, че ядосваш бебо.   bouquet
 Лек ден на всички!

# 51
  • Мнения: 564
Добро Утро  Hug!
Мегитка, не се ядосвай! Моето лично мнение е, че 3Д е като 2Д‌, а за давидиш бебчето в гореспоменатия жълто-кафяв цвят и тризмерно, т.е по-скоро плътно май пускат едно друго нещо..Не знам как му беше името, ама "микрофончето" на ехографа е по-различно, едно голямо такова..Та може и да не са те излъгали все пак..
Оранжево небето добре дошла!
Ние лека полека се преместваме..т.е по-скоро подготвяме квартирката за да се нанесем, вече си имаме мебелчета..леле как се радвам, това ще е първото НАШЕ легло  Crazy Party..За малко бебчо да ни изпревари и той да има ново легълце преди нас..
Мисля да купувам за спалничката бебешки перденца, ще стане суупер  Heart Eyes!!!
Черпя по кафенце всички  Coffee  Hug!

# 52
  • Мнения: 4 546
хехе, крада малко от работното време  Blush

# 53
  • Мнения: 287
iv4ence ,страхотно тумбаче ,бе! Party Вси4ки ти завидяхме благородно!Пу-Пу!Да не те уро4асаме! Laughing
Оранжево небето ,добре дошла при нас!  bouquet Hug
Гърли ,снощи премиерата ни мина страхотно! newsm68 С мъжа ми се размазахме от кеф!Така не бяхме летели отдавна!На поклона не се сдържах и си ревнах малко ,но то това се слу4и с вси4ки ни! Heart Eyes Най-хубавото беше ,4е мъж ми полу4и предложение за страхооооотна роля от много добър режисьор! Grinning И ще го правим звезда! Laughing Пък в публиката не са разбрали ,4е съм бременна- ха-ха! Mr. Green Това ме същиса!Да ,вярно ,доста широко тоалет4е ми направиха ,ама пупата ми все пак е големи4ка. Flutter
Хайде ,аз пак отивам на работа .Като се върна ,ще довърша!Весел ден! Hug

# 54
  • Мнения: 23
Добро утро на всички  Hug
Добре дошла на Оранжево небето  bouquet Ние двете сме почти с еднакъв термин -макар ,че моят не е много точен .Мисля,че ще ти е приятно при нас  Grinning
beli4ka-благодарим за кафенцето .Наистина с бебешки перденца ще е сладурско Heart Eyes

Не ми се коментират цените на прегледите .Аз при Томова на 2д си платих 100 лв. ,а като сложиш и пътните -мале ,мале   ........вече не ги смятам ,само се моля всичко да е наред и да минава .
Мами  ,вие по празниците ще ходите ли някъде ?

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро мами  Hug Хайде още един прекрасен и усмихнат ден започва   bouquet

Кроки, бравос мила. Ние не сме се и съмнявали, че всичко ще е супер - при твоя ентусиазъм и оптимизъм дето лъха, просто няма как да е по друг начин  Hug Браво за мъжа, стискаме му палци всичките. А скоро знам, че и ти ще си звезда - въпреки, че аз си мисля, че ти вече си   bouquet
Оранжево небето, добре дошла - винаги приемаме нови попълнения  Hug
Беличка, благородно ти завиждам, че вече сте почти готови - аз като знам какво ни чака  ooooh! направо не ми се започва дори. Нооо трябва.
Мегита, мила, не се разстройвай и ядосвай за такива неща. Кофти е верно, но пък какво да се прави. Аз все вярвам, че нещата някой ден ще си дойдат на мястото и ние трябва да си търсим правата, но просто в нашето състояние сега е по-добре да отминаваме тези неща с усмивка  Hug
Ивченце, страхотно коремче.   bouquet И моето расте, но е по-мъничко. Обаче пък ние вървим една седмица назад, тъй че може би това е причината. Ще взема де се снимам тези дни и ще ви покажа  Grinning

Дали не пропуснах някой - ако съм, моля за извинение   bouquet Поздрави на всички мами и коремчета от нас  Hug Продължавам с работата, че имам проект, който трябва да приключа до другата седмица  ooooh! Бяхте говорили, че си търсите заместници за работата - е при мен няма да стане номерът, защото фирмата си е наша и моите много неща дето ги върша, няма човек дето да може да ги прави. Та каквото може ще разпределя на няколко хора, а другите неща ще ги правя аз, от вкъщи. За това трябва да подготвя и организирам всичко до юли и каквито проекти мога да приключа до тогава, да ги приключа, та да са готови за производството. Просто тежко ще е, ноооо няма как. Но пък ми е интересно, което е най-важното мисля.
Пак се увлякох  Blush Усмихнат ден   bouquet

# 56
  • Мнения: 564
Наистина прегледите са безобразно скъпи  ooooh!! Аз мисля да не ходя повече на ФМ, каквото било, било ( е, дано не ми се налага, разбира се  Praynig). За празниците планирам, да се пренесем окончателно, така че ПАК‌ няма да ходим никъде.
А май ще раждам във 2-ра градска, четох добри неща за нея, а се оказва,че една от лекарките там е много близка на майката на мъжа ми почти роднина и май по-добре да съм при познат, защото мен така или иначе ме е шубе БЕЗОБРАЗНО..Вие имате ли някакви наблюдения за 2 градска?

# 57
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
мегита не съжалявай за 3д то.важното е ,че бебето е добре.аз всеки ден се ядосвам от бездушието на хората вградския транспорт.досега единпът не сами отстъпили място,все с еправят ,че не ми виждат корема.аз а обикалям целия град минимум 2 пъти на ден.и все се нервирам,постоянно ме блъскат от всички страни и се чудя как да се опазя.мъжа ми вика,че ги молиш да ти отстъпят място,да бе ще ги моля,те да не са слепи.и после как бременните жени да се чувстват добре,все държавата ни е виновна,виновни са хората,заради безочието си и липсата на възпитание.да не говорим,че и на работа никой не ни щади,аз досега един път не съм си взела болничен и смятам да сикарам до края на 8 месец,но май никой няма да го оцени.
ох днес съм се набрала да се оплаквам,лек ден на всички!

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добро утро! Да се запиша преди работа и аз.

Оранжево небето, чувствай се като у дома си, дет' се вика!

Крокодиле, дай автограф, моля!

# 59
  • Мнения: 4 546
за градският транспорт и на мен досега не са ми правили място, нито пък аз съм молила да станат. няма да се учудя, ако ми кажат, да съм мислила като съм се качвала, че съм бременна  Confused
а онзи ден една кифла направо ме изкара извън нерви. в офиса на м-тел по обяд нарооод. видях аз един свободен стол и седнах да си чакам реда. и идва тая, след мен, ама явно аз не съм видяла, че някой ме е прередил /съответно - и нея/. защото в тая блъсканица не се виждаше много добре. и таз ми вика "вие както си седите така, те хората си минават". леле, като избеснях  #Cussing out кифлата му с кифла, тя ще ми казва ще седя ли или ще кибича права  #2gunfire а точно тогава и корема ме болеше. направо ми идваше да я удуша  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт