Отговори
# 45 195
  • Мнения: 3 028
Точно в това трябва да се превърне хижата, в духовен център. Т.е. да остане такъв, защото тя е била.
Бялото братство е официално регистрирано духовно общество. Секта не е.
Много зло и духовна нищета се натрупа в нашето общество в последните години. Нещо страшно е.

Какъв духовен център, за какво говорите ?
Каква духовност е имало там, и каква духовност има на место където е имало насилствен акт ?

А Бялото братство е секта, призната като такава от БПЦ.
Къде, кога, с какъв акт е призната.
Моля докажи твърдението си.

# 45 196
  • Мнения: 23 818
Току що председателката на комитета на ангелите на Петрохан каза, че било лъжа и да очакваме включване от РА., но идеята била много добра. 🤣 пак ще се повторя/потретя сектата е жива и манипулациите нямат край. РА сама пусна слуха, че профила й е свален в началото, за да насъска кучетата си и да черпи енергия и подкрепа. Мога да се обзаложа, че сега е пак същата ситуация-пробва се каква подкрепа ще има и евентуална финансова помощ. Всичко е за пари, тъжно

Да видим какво ще опревергаят. Беше цитиран някакъв цигулар, който потвърждава от първо лице. Това  предполага България днес да имат запис от разговора. А ако не е вярно, РА (би трябвало да имат запис и на нейните отговори) е можела просто да каже "не е вярно", вместо това от цитата.

# 45 197
  • Мнения: 429
Точно в това трябва да се превърне хижата, в духовен център. Т.е. да остане такъв, защото тя е била.
Бялото братство е официално регистрирано духовно общество. Секта не е.
Много зло и духовна нищета се натрупа в нашето общество в последните години. Нещо страшно е.

Какъв духовен център, за какво говорите ?
Каква духовност е имало там, и каква духовност има на место където е имало насилствен акт ?

А Бялото братство е секта, призната като такава от БПЦ.
Къде, кога, с какъв акт е призната.
Моля докажи твърдението си.


https://www.google.com/url?sa=i&source=web&rct=j&url=https://bg- … =1782055981983000
https://www.google.com/url?sa=i&source=web&rct=j&url=https://bg- … =1782055981983000


Като за начало.
Ако се интересувате, потърсете в Гугъл, има доста информация.

# 45 198
  • Мнения: 6 937
Чакайте първо да видим Ралица, какво точно ще отрече.
Че е новият управител на хижата/НАКЗТ или всичко написано в статията, включително коментарите на музиканта.

# 45 199
  • Мнения: 3 159
Как Ралица ще стопанисва хижата? Това не е здравословно за нея, не я виждам дори да стъпи там.

# 45 200
  • my own world....
  • Мнения: 1 520
Недейте да цапате Бялото братство с черното такова на Калушев

# 45 201
  • Мнения: 9 839
Направо да пращат дансаджии на хижата да вардят националната сигурност, отсега. Ако вече не са пратили.   

# 45 202
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 790
Духовен център… доста хора имат нужда от екзорсист.

# 45 203
  • Мнения: 6 463
Бърд пуснаха пост ,че отказват  на Ралица да я впишат като управител заради някакви юридически пречки ,досегашните двама били мъртви или нещо такова .Явно тази част в вярна ще се отрича нещо друго.

# 45 204
  • Мнения: 6
Бърд пуснаха пост ,че отказват  на Ралица да я впишат като управител заради някакви юридически пречки ,досегашните двама били мъртви или нещо такова .Явно тази част в вярна ще се отрича нещо друго.

А защо им е изобщо да продължава съществуването на това сдружение? Синовете им, пауър рейнджърите, са мъртви? От къде имат сили да се занимават с подържането на организацията и каква е потребността от нея на този етап?

# 45 205
  • Мнения: 6 463
Еми ...то е нещо като фирма ,има активи ,пасиви ,имущество и по някакъв начин трябва юридически да св уредят тези неща .

# 45 206
  • Мнения: 59
Бърд пуснаха пост ,че отказват  на Ралица да я впишат като управител заради някакви юридически пречки ,досегашните двама били мъртви или нещо такова .Явно тази част в вярна ще се отрича нещо друго.

А защо им е изобщо да продължава съществуването на това сдружение? Синовете им, пауър рейнджърите, са мъртви? От къде имат сили да се занимават с подържането на организацията и каква е потребността от нея на този етап?

# 45 207
  • Мнения: 429
Бърд пуснаха пост ,че отказват  на Ралица да я впишат като управител заради някакви юридически пречки ,досегашните двама били мъртви или нещо такова .Явно тази част в вярна ще се отрича нещо друго.

А защо им е изобщо да продължава съществуването на това сдружение? Синовете им, пауър рейнджърите, са мъртви? От къде имат сили да се занимават с подържането на организацията и каква е потребността от нея на този етап?


Каква боза....

# 45 208
  • Мнения: 59
Не знам какво ще опровергава РА, но освен, че има отказа да бъде вписана като управител, има и обжалване на отказа, внесено в съда. Само си представете това се случва от април и имаше поне 2 тв изяви и нито дума за това. Сега изясни ли ви се цялото й поведение и хилене в последното тв изявление. Имало е смисъл цялото това подмилкване около СМ. Ами още повече съм погнусена. Пари, пари.

# 45 209
  • Мнения: 18 397
Но това реално не е никаква привилегия, да ти дадат да управляваш изгоряла хижа. Много е евтина РА, ако срещу това сервилничи на СМ.

Вече очаквам банкова сметка за набиране на дарители за реставрация на обекта, и членски внос 😄 за балъците.

Общи условия

Активация на акаунт