iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 139

  • 36 756
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Berlin
  • Мнения: 13 720
Не може да се избира кой да е доставчикът. Виж назад дискусията.

# 571
  • Melmak
  • Мнения: 11 321
Какво се случва? Спиди ли премахнаха?

Премахнали са избора. Те решават с какво да ти го изпратят.

# 572
  • Мнения: 6 579
Здравейте, преди време бяхте препоръчали в темата желирани детски мултивитамини, които си запазих за да ги поръчам, но сега и двата вида, които избрах не са налични. Бихте ли ми препоръчали нещо подходящо за деца на 3 и 5 години?

# 573
  • Мнения: 43 603
Лошо, много лошо.
На 15-ти поръчах и със спиди беше. Явно след това е променено.

# 574
  • София
  • Мнения: 10 993
Здравейте, преди време бяхте препоръчали в темата желирани детски мултивитамини, които си запазих за да ги поръчам, но сега и двата вида, които избрах не са налични. Бихте ли ми препоръчали нещо подходящо за деца на 3 и 5 години?
Аз ето тези съм си запазила по препоръка на denis : https://bg.iherb.com/pr/new-chapter-kid-s-multivitamin-gummies-b … 60-gummies/113972

# 575
  • Мнения: 43 603
Оф, питах чат бота



И линка е към това
https://information.iherb.com/hc/en-us/articles/360042013431-Why … ing-Method-I-Want

Дано следващия път пак мога да избера.

# 576
  • Мнения: 737
Нашия клон на бг пощи имат услуги на sameday и става супер бързо. Иначе спиди леко ми напомнят на кръвни наследници на бг  пощи. Всяка една услуга я вършат по отделно, с хиляда  подписа и пин кодове...

# 577
  • София
  • Мнения: 10 993
Те пък Sameday са хвани единия и удари другият. Не звънят, дойдат до входната врата на блока и видят, че е заключена и край не съм била на адреса...

# 578
  • Мнения: 737
Така е да.. Аз случайно получих до офис на sameday пратка, който се оказа в клон на бг пощи и реално сканират баркод , плащаш с карта и е готово. Няма подписи няма разправии. Освен работното време на клона

# 579
  • Berlin
  • Мнения: 13 720
Да вземат да си обновят информацията от сайта, защото не е, че някой метод липсва, а самият сайт избира. Иначе не липсва - то пише отдолу кои са възможните варианти.

# 580
  • Стара Загора
  • Мнения: 875
Привет!
Имам въпрос към denis, или някой, ако може да отговори.
На моя близка с глаукома и изписаха Neurotidin. Виждам, че съдържа цитиколин. Всеки препарат с цитиколин ли би свършил работа, или нещо специфично трябва да гледам. Ако в сайта има подобно, може ли предложения?

# 581
  • София
  • Мнения: 38 775
За метода на доставка - пишете на сайта и ги помолете да върнат опцията за избор и най-вече, да може да се избира Speedy, които за БГ си остават едни от най-предпочитаните и надеждни куриери.

Здравей, Денис! Моля за препоръка на ашваганда и биотин.
Здравей!
Ето предложения, за:
Ашваганда
https://bg.iherb.com/pr/protocol-for-life-balance-ksm-66-ashwaga … g-capsules/145914
https://bg.iherb.com/pr/nutrabio-ksm-66-ashwagandha-60-capsules- … er-capsule/123306
- на гладно с вода, час преди хранене
Биотин
https://bg.iherb.com/pr/now-foods-biotin-1-000-mcg-100-veg-capsules/445
https://bg.iherb.com/pr/futurebiotics-biotin-5-000-mcg-360-veget … an-tablets/143688
- след хранене


Привет!
Имам въпрос към denis, или някой, ако може да отговори.
Скрит текст:
На моя близка с глаукома и изписаха Neurotidin. Виждам, че съдържа цитиколин. Всеки препарат с цитиколин ли би свършил работа, или нещо специфично трябва да гледам. Ако в сайта има подобно, може ли предложения?
Здравей!
Ето предложения Cognizin Citicoline - гледаш само да е патента и дозата, която ти трябва:
https://bg.iherb.com/pr/jarrow-formulas-citicoline-250-mg-60-capsules/112
https://bg.iherb.com/pr/life-extension-citicoline-cdp-choline-60 … per-capsule/47806
https://bg.iherb.com/pr/swanson-vitamins-cognizin-citicoline-60- … er-capsule/119513
- приема се след хранене

iHerb® Код:  YUL919
- въвежда се след друг код

Последна редакция: пт, 22 май 2026, 18:36 от denis©

# 582
  • Мнения: 43 603
То аз писах веднъж и нищо.
Днес писах също. Два пъти.
Даже втория път ми каза, че зависело от това какво имало в поръчката. И че уж нямало промяна.

# 583
  • Berlin
  • Мнения: 13 720
На чатбота няма смисъл да се пише, трябва на някой мейл, където го четат хора.

Моят код - DCN033

# 584
  • Мнения: 975
Денис здравей!
Наскоро родих, по препоръка на ендкриноложката която проследи бременността ми, трябвя да продължа приема на някои добавки за целия период докато кърмя.

Можеш ли да ми препоръчаш: Прегнавитамини за мен, които да приемам докато кърмя; Омега 3 - най чистия и добър вариант, и не знам какво съотношение е добро EPA/DHA - докато кърмя; Миоинозитол / с ИР съм и проблем с ЩЖ - изцяло хормонозаместителна терапия Т3+Т4/; Приемах Сиофор но заради кърменето съм го спряла и дозата на хормона на ЩЖ е намалена на половина след раждането.

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт