подходящ подарък за 2-годишно

  • 18 760
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640
Да попитам за магнитните пъзели на Д-тойс-какво представляват?Видях изображенията на няколко такива от предоставения линк.

# 16
  • Мнения: 292
И нещо друго се сетих. Във "Фют" на Плиска има една поредица занимателни книжки за 2-3 годишните: "Аз и природата", "Аз и другите", "Светът е голям", "Аз празнувам" и "Моят свят". Преди време купих за подарък на едно две годишно дете целия комплект заедно с книгата за родителя към него, която си е също супер полезен подарък. Същата поредица я има и за деца от 3 до 5 и от 5 до 7 години.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Относно пъзелите, мисля, че все пак си зависи от 2-годишното Rolling Eyes Моят Дани само ги разхвърля, не признава нито детското домино, нито кубчетата с животни.
Прахосмукачките, ютиите и количките за кукли са играчки подходящи не само за момичета, Дани обожава да си играе с такива. от изброените нямаме само количка.  Той нали ми е на мама помощника и много обича да пере, да глади, да чисти с прахосмукачка и да мие с парцал. Чакам го още малко да порасне та да спестим от домашна помощница ::

Други подходящи подаръци (изхождам пак от моето дете) са свирка, ксилофон, дискове с песнички, филмчета- Мечо Пух, Грижовните мечета, Франклин, Том и Джери, най-различни джипове, коли, камиони, свирещи играчки, играчки, в които се пускат различни по форма фигурки (дано ме разбрахте за какво говоря), люлеещо се конче, кола или мотор с акумулаторни батерии (най-добре с дистанционно за родителски контрол) и, разбира се, дрешки

# 18
  • Мнения: 2 242
Зори не може и 1 ден без кухненският си център  Peace
За деца около 2г всякакви подражателни игри са подходящи, но при нас най-вървят тиганите и готвенето  Mr. Green

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Аз купих ето това за РД на моята-

# 20
  • Мнения: 1 640
Тарталета,хубава игра-как да я намеря?Марка,производител или вносител,цена?Дървен пъзел ли се води?
 
По темата:Купих наскоро голямата книга за Франклин-има с меки/9,90лв./ и с твърди корици/14лв./,изд."Фют".
Имаме и гол.книга за Мечо пух и приятелите му на "Егмонт"/12 лв./

# 21
  • Мнения: 453
Зори не може и 1 ден без кухненският си център  Peace
За деца около 2г всякакви подражателни игри са подходящи, но при нас най-вървят тиганите и готвенето  Mr. Green

Идеята е супер! Би ли ми казала от къде и за колко взе този център!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 640
Не съм Слави,но да кажа,че пред мен е рекламната брошура на "Хиполенд" и виждам ,че на промоция има :
кухненски център с котлони,тигани,големи прибори,посуда за 38,80 и тоалетка с кутии за бижута,самите бижута,гребенчета,огледало и столче за сядане-цената пак е 38,80лв.И двете ми харесват!Има и кукла за прически и гримиране+гримове-цена почти 20лв.Успех!

# 23
  • Мнения: 5 362
Тарталета от къде я купи тази игра?
Много ми хареса.
И колко струва?

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Ще им искам процент от продажбите  Mr. Green

От ТУК я поръчах. Оказаха се много коректни ( за разлика от Данет, с които вече 2 седмици не можем да се разберем как да получим едни рокли с моята приятелка  Close) , още на втория ден си получих пратката.
Още не е влязла в употреба играта, защото има 2 седмици до РД, но смятам, че на моята ще й хареса. Тя си пада по такива нещица  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 242
Би ли ми казала от къде и за колко взе този център!   bouquet
Подарък ни е и за съжаление не мога да помогна с повече инфо, но съм виждала такива в Метро, Хиполенд и Комсед – цените са от 30 до над 80лв (според големината и детайлите)

# 26
  • Мнения: 5 362
Тарталета,голямо мерси за линка Hug

# 27
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
За момче - при нас много вървят коли, камиони, багери, кранове и всичко на колела, всякакви размери Laughing

Тарталета благодаря за линка! Страхотни играчки   Hug
А ето още един линк за дървени играчки http://www.krokitoys.com/room_bg.html

# 28
  • Мнения: 154
Това, което е показала Тарталета е страхотно. Дъщеря ми получи подобна играчка за Коледа (тогава беше на 1г. 8м.) от приятели и обожава да си играе с нея. Нали и тя  си е малка кокона и все гледа дрехите, обувките и аксесоарите на мечоците да са в тон  Grinning.
Друг подходящ подарък, за който се сещам в момента, е статив за рисуване, който от едната страна е магнитна дъска и по нея се лепят букви, пишат се думи, числа. Голяма занимавка е това нещо (или поне за моята госпожица). Нещо такова имам предвид:
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2385847&c … parentPage=search

# 29
  • Мнения: 705
В TCM има пъзел от 20 големи части. Подредбата им не е еднозначна. Редиш ги както искаш и те винаги образуват път през джунглата, по който детето да минава с колички. Страхотен е.

Камионче с винтоверт, винтове, болтове, пирони и чук. Всичко е пластмасово. Винтовертът е с батерии. Мнооого си игра с него (сега е в почивка)

Бяла (+магнитна) дъска с whiteboard маркер.

terra, защо питаш? Трябва да подаряваш или отваряш магазин  Wink

Общи условия

Активация на акаунт