Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 994 407
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Преди няколко дни седим с приятелка в кафето и тя ме пита какво работи брат ми и вместо да кажа във фабрика за хартия казвам във фабрика за фирма.

# 1 066
  • Мнения: 7
Ден преди абитуриентския бал на сестра ми се събираме аз, тя и една приятелка у дома.Сестра ми беше руса, но искаше да я боядисаме черна за бала.Всичко върви добре ама като си изми косата се оказа, че челото и също е боядисано на места и боята не излиза.Първо опита да го изтърка със сода за хляб (по съвет на дружката), ама освен да се зачерви от търкане мястото друг резултат нямаше.После същата дружка се сети, че изцапаното ще излезе с пепел от цигари и се почва едно опъване на цигарки да се събере пепел.Дотук добреееее.Започваме внимателно с памуче да трием омазаното чело на сестра ми, но сигурно се е получила някаква реакция и на нея започва да и щипе, при което изревава с цяло гърло:
"Духааааааааааай!", а после "Ох, ох, ох, избърши го сега!"
Само да кажа, че етажът е втори, прозорецът на стаята е разположен точно към улицата и в този момент беше отворен.

# 1 067
  • Мнения: 916
Ден преди абитуриентския бал на сестра ми се събираме аз, тя и една приятелка у дома.Сестра ми беше руса, но искаше да я боядисаме черна за бала.Всичко върви добре ама като .....

 Mr. Green Joy hahaha Joy Поне изтрихте ли боята?

# 1 068
  • Мнения: 7
 Laughing
Ден преди абитуриентския бал на сестра ми се събираме аз, тя и една приятелка у дома.Сестра ми беше руса, но искаше да я боядисаме черна за бала.Всичко върви добре ама като .....

 Mr. Green Joy hahaha Joy Поне изтрихте ли боята?
Горе-долу се изтри, а останалото прикрихме с фон дьо тен и пудра. Laughing

# 1 069
  • Мнения: 20
Тъй като единия стоп на колата ми е счупен, един приятел ми обещава, че ще ми намери нов, но не споменава нищо за монтажа и аз естествено питам: "Е добре, ама на мен кой ще ми го сложи?" А той: "Ауу, бива ли една дама така да говори.."

# 1 070
  • Мнения: 38
няма да забравя един случай,когато бяхме на ресторант с едни изискани бизнес хора,които бяха познати на сестра ми,оставят ни те пред блока и аз толкова вече изискано се държах,че накрая като слязох от колата им, затварям вратата и на прозореца исках да кажа довиждане и като се развиках като луда здрастииииииииии и махам такава малееее срамота ,незнам откъде но се обърках Blush

# 1 071
  • Мнения: 38
сетих се още едно, с мъжа ми се бъзикаме и аз викам,а твоят.... е малко пони и той като ме гледа и вика,лелеее не стига че малко ами и пони...колко си недоволна само Laughing

# 1 072
  • Мнения: 2 577
на няколко пъти ми се е случвало следното:

запознавам се с някого, последния път с момиче на име Катя.Аз се казвам Яна
тя:
- Приятно ми е Катя!
аз/загледана в някакъв детайл от облеклото и/:
- И на мен ми е приятно - Катя!
тя:
- А, ама ти имаш като моето име!
аз:
- Да!
и в един момент се усещам, че говоря пълни глупости, щото не съм Катя #Crazy

# 1 073
  • Мнения: 387
на няколко пъти ми се е случвало следното:

запознавам се с някого, последния път с момиче на име Катя.Аз се казвам Яна
тя:
- Приятно ми е Катя!
аз/загледана в някакъв детайл от облеклото и/:
- И на мен ми е приятно - Катя!
тя:
- А, ама ти имаш като моето име!
аз:
- Да!
и в един момент се усещам, че говоря пълни глупости, щото не съм Катя #Crazy



и аз съм го правила, но тогава се запознах с момче на име георги...и до ден днешен мъжа ми ( тогава беше с мен) от време на време ми вика гошо....

# 1 074
  • Мнения: 72
Аз пък като бях малка една вечер сме седнали да хапваме и баща ми понеже обича люто ме праща в кухнята да му донеса люти чушки. И аз вместо да го питам "Колко чушки искаш?" изстрелвам "Колко шутки искаш?" Embarassed Grinning

# 1 075
  • Мнения: 2 631
няма да забравя един случай,когато бяхме на ресторант с едни изискани бизнес хора,които бяха познати на сестра ми,оставят ни те пред блока и аз толкова вече изискано се държах,че накрая като слязох от колата им, затварям вратата и на прозореца исках да кажа довиждане и като се развиках като луда здрастииииииииии и махам такава малееее срамота ,незнам откъде но се обърках Blush

Хахахахахаха  Joy hahaha rotfImao

Ееее, не.... Направо си те представих  Joy  bouquet

# 1 076
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
На сръбски "музика на живо" е "жива свирка".  На сръбски "карам" е "е.а"

 Joy

На маса съм с едни македонци и една от тях вика келнера "Дечко, дечко !" Оня я гледа на кръв, сякаш се гаври, а то на македонски дечко значело келнер.

# 1 077
  • Мнения: 1 283
братът на моя приятелка се жени.както си му е редът,той и неговата рода отиват да вземат булката от дома й.обаче,той ,горкият  е толкова ошашавен,че вместо във входа,в който е нейният апартамент,повежда родата в съседния вход.влизат ,качват се на съответния етаж,звънят и се показват нищо неподозиращи хора.всичко това съпроводено с духова музика.всички,разбира се  умират от смях.а в това време от другия  вход,истинските годежари гледат през терасата и не могат да разберат това някакъв нов обичай ли е,от булката ли се отказаха!!!

Eeee, ти направо изтрепа рибата. Скъсах се от смях, като си представих булката

# 1 078
  • Мнения: 38
няма да забравя един случай,когато бяхме на ресторант с едни изискани бизнес хора,които бяха познати на сестра ми,оставят ни те пред блока и аз толкова вече изискано се държах,че накрая като слязох от колата им, затварям вратата и на прозореца исках да кажа довиждане и като се развиках като луда здрастииииииииии и махам такава малееее срамота ,незнам откъде но се обърках Blush

Хахахахахаха  Joy hahaha rotfImao

Ееее, не.... Направо си те представих  Joy  bouquet

 не можехме да спрем да се смеем 3 дни след това  Joy

# 1 079
  • Мнения: 38
па като съм почнала още да запиша ,нещо се престрастих към тая тема ама много е весела! Та така де става дума за един мой познат, човека от турция български много зле говори,уредил си той среща с някаква мацка и се опитвал да я сваля и искал да и каже имаш много хубав харакет, обаче характер на турски е х*й и той казал на момичето имаш много хубав хуй Laughing, а тя естествено моляяяяяяя? и си заминало момичето newsm62

и още едно от свекито,изпекла наща свекърва свински кебаб, обаче нещо не се доизпекло и свекъра отваря капака,боцва с вилицата" Ма ти кво си изпекла бе ,то като го бодна квичи още" е паднах под масата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт