Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 1 015 021
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 524
Тази случка ми я разказаха преди няколко дни:

В автобуса (пълен) пътуват баща с дете, детето си рисува по стъклото и си изцапва пръсчетата на гумата на стъклото. Таткото започва да му се кара:
-Спри се вече, виж какви ти станаха пръстите, прекаляваш, колко пъти ти казах.
-Ами, мама и на теб ти каза да не пикаеш в мивката, ама ти...

# 361
  • София
  • Мнения: 10 825
Тази случка ми я разказаха преди няколко дни:

В автобуса (пълен) пътуват баща с дете, детето си рисува по стъклото и си изцапва пръсчетата на гумата на стъклото. Таткото започва да му се кара:
-Спри се вече, виж какви ти станаха пръстите, прекаляваш, колко пъти ти казах.
-Ами, мама и на теб ти каза да не пикаеш в мивката, ама ти...

Стари, но златни Sunglasses Виц е това

# 362
  • Мнения: 524
Значи са ме излъгали. Извинявам се.

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 1 610
Веднъж обърках думата парламентарист с парламентьор и след случката ми излезе име Парламентьорката  Mr. Green

# 364
  • Мнения: 634
Скоро се срещам с баща ми, поприказвахме малко и го попитах :
- Ти сега после какво ще правиш?


OO, това редовно го употребявам
айде запис, че това са ми любимите теми Grinning

# 365
  • Варна
  • Мнения: 758
Тази случка ми я разказаха преди няколко дни:

В автобуса (пълен) пътуват баща с дете, детето си рисува по стъклото и си изцапва пръсчетата на гумата на стъклото. Таткото започва да му се кара:
-Спри се вече, виж какви ти станаха пръстите, прекаляваш, колко пъти ти казах.
-Ами, мама и на теб ти каза да не пикаеш в мивката, ама ти...

Стари, но златни Sunglasses Виц е това

Не съм убедена, че е виц. На мен ми го разказа майка ми преди повече от 5 г.
Навремето баба ми беше казала "Ако някой от нас (с дядо ви) умре, ще дойда да живея във Варна". После го видяхме написано във в-к "200 вица" и си помислихме, че чичови са го изпратили. Те пък си мислели, че сме ние. Явно или и други баби така са говорили, или на някой случайно му е хрумнало.

Една друга детска автобусна история. Стои си момченце на 3-4 г. и си мърмъросва, а по едно време започва по-силно "Гъди-гъди-гъди - татко има мъди!" на момента почват да го мъмрят, но то продължава "Скришка-мишка - има си и пишка".

Изобщо, който се е возил повечко по автобуси знае, че там невъзможни неща и реплики няма  Mr. Green

# 366
  • Мнения: 634
Нямаше начин да не се сетя за някоя моя изцепка-

На един колега дядо му почина. Но по това време шефа имаше рожден ден и го накарахме да дойде и той да го уважи за малко, а и да се разсее. И аз стоя при него и си говорим, да го разведря малко и подхванахме някаква тема и той започна да се хвали- какво можел и колко бил добър...
И аз ни в клин-ни в ръкав- еее, умре циганката дет те хвалеше Embarassed Embarassed


Ето и още една случка, която ми разказаха преди малко-
от сомат се събрали, че техен колега починал, ама отдавна след като не работят на цялата компания им бил осигурен автобус, та бабата на разказвача, като дошло време да слиза : "айде по-често да има такива поводи, та да се виждаме"

# 367
  • Мнения: 634

по някога така си дигам мобилния и казвам името на фирмата например
това ми е коронен номер... шефа много ми се подиграва като ми звъни в извънработно време и аз на мобилния  "Еди- коя - си -фирма, добър ден!"
И аз така правя по навик като видя, че ми звъни шефа  ooooh!

# 368
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Последното ми творение е от вчера, казвам на една приятелка, че съм пред народо-приучния музей, после се смях повече от нея.

# 369
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 В магазина - Дайте ми капет пакачки!
 

# 370
  Joy  Joy  Joy  Joy JoyХей хора,умрях си от смях с вас...Айде и аз да се разпиша-С мъжа ми имаме спор какво животинче да си вземем-куче или коте,викаме,убеждаваме се,побеснявам накрая и изтърсвам-Хич не ми пука ти какво искаш-аз искам коче/така се бях разпенила,че ги умешах куче и коте и създадох нов животински вид-Кочета..

# 371
  • Мнения: 3 537
Хич не ми пука ти какво искаш-аз искам коче/така се бях разпенила,че ги умешах куче и коте и създадох нов животински вид-Кочета..
Аз пък създадох освен коче и куте. Mr. Green

# 372
  • Мнения: 2 896
Аз пък в отговор на един младеж,честитящ ми 8-ми март,казах ''мерси,подобно'' Crazy

# 373
  • Мнения: 4 101
Сетих се за една изцепка на дядо ми.
Бяхме на село и баба пита дядо: "Иване, в какво да им сложа яйцата", а дядо и каза: "Ми разбий ги с миксера и ги пълни в шишета"  rotfImbo

# 374
  • Мнения: 602
В Русе ще има прожекция на "Караян и не-помня-кой симфоничен оркестър". Разхождаме децата с Ангелина (от форума) и съпругът й. Чета плаката и казвам: А, и Караян ли ще идва в Русе? (той човека починал)

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 11:25 от ВерчИтУ

Общи условия

Активация на акаунт