Нов притеснен член...

  • 3 003
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Ruri,
Не им създавай погрешни впечатления на момичетата, да не земат сега и те да се юрнат на Мальовица.
 Grinning
За тебе качването на мальовица е като разходка из морската градина.

# 16
  • Мнения: 2 051
За доктора - много е важно кой ще те наблюдава, защото компютъра показва еднакво, ама дали този който седи на него може да го разчете правилно и да види и невидимото Simple Smile, да прецени какви изследвания са нужни и след това да ги разчете правилно тия изследвания.
Така че моя съвет е кадърен доктор, повече почивки и спокойствие.

Да, на добрия лекар няма да му се налага да стига до вагинални пребърквания. Дали е изгладена шийката и дали няма разкритие го показва много добре ехографията, ако има кой да гледа...

Вики, добре дошла, не чети страхотии и не мисли за серклажи и други общо взето сравнително редки процедури. Само лекар може да прецени дали имаш нужда, ти не можеш да искаш серклаж...
Поздрави и горе главата, нищо лошо не те чака, а много положителни емоции!

# 17
  • Мнения: 67
Добре дошла,Вики!Желая ти лека бременност ,избягвай неприятните емоции и си почивай повече.Така ще избегнеш доста възможни усложнения.А бременността е индивидуална за всеки,така че каквото се е случило на един не е задължително да споходи и теб!

# 18
  • Мнения: 35
Верно така си е май, но все пак всичко е строго индивидуално и зависи от състоянието.
Затова се слушат лекарите и собственото усещане, тяло. Simple Smile
Ruri,
Не им създавай погрешни впечатления на момичетата, да не земат сега и те да се юрнат на Мальовица.
 Grinning
За тебе качването на мальовица е като разходка из морската градина.

# 19
Леле Ruriana,
Не мога да повярвам
В началото на осми месец мозъка ми отказа, не можех да ходя и започнах да пазя леглото......

# 20
Здравей, Вики!
На мене ми правиха серглаж в 20г.с отидох при доктора при който щях да раждам и той като ме видя се ужаси. Още на следващия ден ме приеха в болница и след 2 дни ми направиха серглаж, каза че сме хванали последния влак. Преди това ходих при двама доктори (едната Мазнейкова), но нищо не ми бяха казали.
След това почнаха контракциите и доста си полежах до края.
Най - важното че родих две здрави деца момче и момиче общо 5кг.
Моя съвет е да се консултираш с още един лекар.

Общи условия

Активация на акаунт