Какво сти изфъргали през тирасата?

  • 5 398
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 426
Трохи - нарочно, щипки - без да искам. А един път, прибирам се от работа, гледам на дървото пред нас - една блузка, точно като най-новата ми. Викам си, бре, кой си е купил като моята блуза, че я е и изтървал... Качвам се горе - тук блуза, там блуза, я-а, тая на дървото била моята... Беж надолу да си я прибера!
А пък друг един път - история като на The same myself : синът ми беше съвсем малък, щъка из терасата гледам го - държи нещо, а то - използван презерватив! Значи, така не се бях погнусявала никога. Сложих го на една лопата - и на горния етаж (над нас само 1 етаж има). Показа се една дама, аз й дигнах скандал и й тръшнах презерватива в антрето. На другия ден съседката до тях ми разправя: онази я нямало няколко дена вкъщи, ходила в Перник при майка си. Мъжът й бил сам... Е, явно не съвсем сам....

# 76
  • Мнения: 4 138
1 монитор 17 инча
2 пц та. едното на 2 месеца, другото на една година.
абсолютно съзнателно. преди 4 години.
второто пц премаза едно колело та платих на собственика 300 евро за да не ме съди за нанесена щета. толкова му струваше колелото.
да уточня, че под балкона ми е градина и пешеходци не минават, но погледнах преди това за всеки случай.
иначе с голямо угризение понякога изтърсвам покривката и гледам да не ме види никой Blush
в момента живея в една от най първенюшките сгради в софия. откакто се нанесохме февруари на балкона ми е имало 5 фаса, онзи ден на огромната тераса под нас се приземи бананова кора. преди седмица обелки от краставица. сградата е около 30 процента населена, представям си какво ще стане, когато се насели напълно Sickнайлоновите пликчета не ги броя.
като малка хвърлях с една приятелка балони пълни с вода по хората. или по някое яйце. и съм плюла също Blush

# 77
  • Мнения: 13 512
Сетих се за още нещо- пликът със заплатата на баща ми в Сирия. Идваше жена да носи заплатите в къщи и аз  видях къде я  прибра майка . Много ми беше мъчно за баба ми и исках да дойде и тя...а по онова време беше абсурд да я пуснат да ни гостува и  нашите все ми казваха" няма пари да дойде". Така ли? Ами аз знам къде има пари,бе....и знам, че със самолет може да дойде- значи със самолет ще и изпратя и парите- и хоп- през терасата!

# 78
  • Мнения: 3 423
Аз хвърлям някои биологични отпадъци.
Нощем минават дивите прасета и чистят.
Дворът блести.

# 79
  • Мнения: 1 242
Аз хвърлям някои биологични отпадъци.
Нощем минават дивите прасета и чистят.
Дворът блести.

В моята емигрантска младост реших да нахраня бездомните кучета с един мокър хляб на съкварирантката ми. Даже и на филии го нарязох.
След няколко дена дойдоха хората по чистотата и го отстраниха.
Горките кучета. Гладни си умряха.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 22:51 от Мамунката

# 80
  • Мнения: 175
Майка ми ми изтупа телефона през терасата, а аз иначе редовно като си събирам прането ми летят щипките, ама аз слизам да си ги събирам, че се получи всяка седмица по пакетче шипки да купувам. А като дете... мокър хляб - много добре се размазваше по колите на паркинга, а лятото беше супер като се спече от слънцето. Не тупам през терасата, защото няколко етажа под мен има външен простор и вечно виси нещо на него, но наскоро разбрах че само аз се съобразявам... Брат ми си изсипваше попарата - явно мокрия хляб ни е семейна черта:)

# 81
  • Мнения: 1 242
явно мокрия хляб ни е семейна черта:)

Нямам спомен да сме роднини. Mr. Green
Приятно ми е: Йори Wink

# 82
  • Мнения: 835
Нашият син редовно хвърля щипките през терасата, направо вече пощурявам.

# 83
  • Мнения: 1 352
'Секи ден изфъргам мъжа ми през терасата в момента в който запали цигара.
Цитат: "Искаш ли да изфърчиш през балкона, а Close?"
Нема оправия еййййй Tired.

# 84
  • Мнения: 1 517
Хвърлячи такиви   hahaha

Аз: трохи, фасове, шлюпки от семки  Embarassed , хранителни остатъци за кучета и котки;  ама аз бях на 1 етаж и познай какво ставаше над мени  Sick Сичкото гнус у нас  #Cussing out
Сега живея в къща.
Като малки с брат ми седяхме на пейката пред къщи (бабината къща де) и замервахме колите със...сирене. По-точно аз го карах той да мери  Mr. Green
Един ден шофьора слезе. Малеееййй, толкоз бърже не сме бягали нивгаж. Добре, че имаше заден вход на къщата.
На другото ми село мерехме тракторите с костилки от череши.  Laughing И пак аз карах брат ми. Тогава ядохме бой.
Замервала съм мъжО с тава с ориз. И той каза, че съм тройно некадърна: 1. че не можах да счупя джама; 2. че не можах и главата му да счупя и 3. че не мога да готвя. Кат побеснея са изфорсирвам и почвам да фъргам сичкото имот наоколо: столове ритам, възглавници мятам  ooooh!

# 85
  • Мнения: 7 837
Тъй като т. нар. тераса е на тревата, днес изхвърлих навън едно гущерче.

# 86
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мммм, аз съм заплаха за балконите.
Като малка пръсках хората с вода от балкона  Embarassed Embarassed
прахосмукачка-детска играчка. Имахме гости и гостенското дете предложи, аз като добра домакиня прегърнах идеята. Само що съм си мислела, че наште няма да разберат
Уж сме мятали едно златно синджирче, само овършахме кучешките и събрахме съседите на кино-синджирчето си виси вкъщи наредено
Бях злояда и си мятах храната през балкона.
Затова сега съм наказана и нямам балкон

# 87
  • София
  • Мнения: 6 595
Аз само проза - солници, запалки, вилици, стотинки и дребни пари...
Ама мама е шампион 1. на тате заплатата изхвърли.(беше от старите 20-левки кафявите. живеехме на 20тия етаж и много хубаво политнаха нагоре Mr. Green събрахме около 1/4 от нея -част от банкнотите се бяха полепили по асфалта на покрива и на терасата на съседите отгоре. моите съученици и приятели после около месец обикаляка около блока с надеждата са да намерят нещо.
2. нотариалния акт на апартамента
3. кожено палто - малко след случая със заплатата чете една бележка, залепена на входа "Намерено дамско кожено палто...." и ми вика виж има и по-големи лейки от мен и в същия момент физиономията й се смени, като се сети какво е направила. а палтото беше бяло от зайче и го бяхме взели назаем, че бях шаферка на една сватба. майка ми сладурката го сложила на една закачалка на първа линия да се проветри, ама без шипки и други такива подробности . пак за балкона на 20-тия етаж говорим  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 23:42 от bibi

# 88
  • Мнения: 5 323
Щипки за пране заедно с чорапите, саксиите излитат сами.

# 89
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Аз нищо не хвърлям от балкона. Като бях малка веднъж изхвърлих една обелка от портокал, но мама ме видя в крачка и такъв възпитателен як пердах отнесох, че май още ми държи влага и до сега  Simple Smile
Обаче на съседите над мен, котката пишка на вестник и те изхвърлят вестника от балкона. Аз съм на нисък етаж и вестника пада точно под моя балкон. И аз се чудя като отворя прозореца от къде ли ми смърди на котешка урина, след като нямам котка. Усетих се чак когато сандъчетата ми с цветя се напълниха с препикани вестници  Mr. Green
А веднъж като се прибирах, виждам, че от балкона на други съседи от 5-я етаж буквално летят чинии и се разбиват с трясък долу на тротоара. Спирам аз, че не мога да си вляза във входа, става опасно  Simple Smile По едно време на балкона се показват двете хлапета на комшиите и пак мятат чинии. Аз се провиквам да ги питам защо си изхвърлят сервизите, а те - ми играем си на летящи чинии и извънземни  Mr. Green
И друг случай, пак с побърканите ми съседи. Друга съседка има изкаран навън простор, извън терасата. Тъкмо си простира прането и отгоре върху него мятат отворени бурканчета с лютеница  Mr. Green
На партерния етаж на гърба на блока имаме фризьорско салонче. Три етажа над него живее откачена бабичка. Притаява се на балкона и дебне. Щом се появи клиентка за салончето, мята отгоре прокиснало прясно мляко, като специално цели главата на жената ...   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт