Какво сти изфъргали през тирасата?

  • 5 386
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 4 818
хА. Сетиф се за едно семейство.. Разведоха се вече... Нервозни, недоразбрани люде. Сабахлян в един неделен ден, съпругът получава странно, необичайно вдъхновение и сготвя макарони в ранен час. Събужда съпругата си да яде макарони в леглото. Дамата има един ден за късен сън и търка очи невротично, не вярва на нахалството му. Изсипва макароненото съдържание някъде. Не знам дали точно върху него, мътен ми е спомена. Романтичния съпруг се ядосва, грабва грамаданския телевизор и го фърля в бяс от 7-8мия етаж.
После стояха дълго време без ТВ. Не им трябвал.  Crossing Arms

# 151
  • Мнения: 3 405
Как оцелях преди десетина години в София, Господ ме е пазил  Praynig.
Вървя си аз по тротоара и изведнъж се чува трясък и нещо ме залива цялата. Отскочих и се залепих за стената на блока, и взех да се оглеждам. Ударът дойде от една кола, паркирана на тротоара в дясно, на сантиметри от мен. Но, когато се осъзнах разбрах, че от горните етажи на блока, някой (хлапетии вероятно) са хвърлили една торба, пълна с вода. Тази торба, падайки, беше станала толкова тежка, че когато се пръсна върху покрива на колата, го изкриви, буквално го вдлъбна надолу, а водата се разплиска навсякъде.
Направо изтръпнах като си помислих, че тази "водна бомба" можеше да ме удари по главата и ... не ми се мисли.

# 152
  • Мнения: 639
Трохи фъргам,понякога с покривката Laughing,добре,че съм на първия етаж.
Кога пушех и фасове съм фъргала Embarassed.Друго не сещам и изсъхнали листа понякога.
Ама си имаме решетки и нямам голяма възможност да се вихря.Общо взето сме културен блок,вече никой не хвърля.
Добре,че комшиите изпратиха хъскито някъде що косми ми фъргаха те Sad,беше ми омръзнало да ги чистя,особенно на пролет.

# 153
  • France
  • Мнения: 726
Слиповете на мъжа ми, които кацнаха при съседите. Изтръсквала съм дистанционно, мобилен телефон. Редовно храня котките.
Имаме барбекю и опушвам съседите. Това брои ли се?

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Костилки от череши и кайсии. Ама не от терасата, а от прозореца на детската. Тъкмо се бяхме нанесли в този блок и още нямахме мрежи на прозорците. Под прозореца ни тревна площ и ние с брат ми ядем и хвърляме костилки цяло лято. След три години имаше 5 кайсиени фиданки зад блока.
А на същата тази тревна площ едно съседче изхвърляше книжки и играчки и който съсед ги види ги прибираше, щото му знаехме табиетите.
Иначе шампион по изхвърляне е бил баща ми. В едно от Кърджалийските села където са учителствали с мама имали мивка в коридора и прозорец над физкултурния салон. Та като решавал човека да мие чиния първо я "тръскал" през прозореца да храни котките. Не знам по каква причина е бил за 2-3 месеца сам, но майка ми разправяше, че като отишла при него намерила 4-5 чинии само от няколко сервиза. Като го попитала къде са чиниите, той я завел до прозореца и й ги показал всички до една на покрива. Ми "изплъзвали" му се.

# 155
  • Мнения: 2 070
Сапунени мехурчета, балончета. Веднъж забравих сместа някъде из къщата, както си беше в чашка. По-късно ожаднях и я изпих на екс, а то нали веро с вода - яко повръщах, много зле ми беше.
Иначе щипки и дрехи съм изпускала, хвърляла съм разни неща на улични кучета.

# 156
  • Мнения: 23
Слиповете на мъжа ми, които кацнаха при съседите. Изтръсквала съм дистанционно, мобилен телефон. Редовно храня котките.
Имаме барбекю и опушвам съседите. Това брои ли се?

Предполагам че не сте любимите съседи на гореспоменатите съседи  bowuu

# 157
  • Мнения: 4 176
Детето

# 158
# 159
  • Мнения: 265
Аз нищо,ако не броим трохи от покривката, но сме на 1 етаж и под нас е тревна площ.Обаче вчера като си работя и усещам, че дъщеря ми нещо се умълча и подозрително снове между кухнята и терасата.Отивам да проверя,ама вече късно!Котките пируваха с половин килограм кренвирши.

# 160
  • Мнения: 4 447
и аз фърлям трохи... понекога. и си тупам одИялото

ама не фърлям бофлуци - не. а некой е изфърлил полУвин, повтарям, полУвин сутиен и седи от три годин на дървото....

 newsm62

# 161
  • Мнения: 4 447
Уф,
айди и аз да съ фключъ. Ми ко сме си изфърляли. Кат дица си фърляхми щипкити за прустирани на козиркътъ на болкъ и баба ни ни бийши fight. Кво ли не се фърляли-леб,водъ от чашъ,. Ма сигъ кът гулеми ... виднъж съседио многу на дразнихъ с идин купон и ни спиураха джънгъро и със систрата на мъжо им навърляхми малко буркани с вудъ на балконъ. Умрефми ут смех. Ама туй беши приди 7г. ся последно фърлиф иднъ мандаринъ пу прат ми дету пишиши зад блокъ. И тръскам си покрифкътъ и друго нема. Некой си фърлят лайнетата на кучаатта smile3502, ама ний кучи немами.

# 162
  • Мнения: 5 622
Аз съм ссф и не хърлям нищо през терасата, но бабичката от съседната тераса (лека й пръст) ходеше чисто гола и си пишкаше в едни кутийки от маргарин, понякога и акаше. Веднъж дневно ги изхвърляше една по една през терасата. Физиологични пиратки, тъй да се каже. Понякога уцелваше я тиганче, в което хората си пържат бухтички, я саксия с цветя, я нечие пране...Лека й пръст де (да кажа все пак и нещо хубаво)

Оле, ти ме уби. Егати и бомбите дето е мятала тая бабка....За момент си представих какво става като посрещне тази пиратка земята.....  Sick

Общи условия

Активация на акаунт