Какво сти изфъргали през тирасата?

  • 5 403
  • 162
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 065
Не хвърлям нищо нарочно ,но понякога при простиране изпускам я чорапи ,я щипки,а веднъж ми падна и цялата кутия с всички щипки,тъй като я бях сложила на масата до парапета и за да има място да си вдигна и легена за по-удобно,кутията стърчеше доста извън масата.Под терсата е обрасло с висока трева и изобщо не ми се разправя да слизам от петия етаж да събирам щипки,направо отидох и си купих нови.Преди 10-тина години мъжът ми изхвърли от терасата чисто нов сушоар,който ми подари за една Нова година,тъй като аз много мрънках ,че не ми харесва и е трябвало аз да си го избера,тъй като аз ще го ползвам.После слезе да си го прибере ,но въпреки ,че си беше с опаковката, се беше натрошил и не ставаше за нищо.Ааа,веднъж и едно сирене току-що купено от магазина летя през прозореца на кухнята заедно с мрежата на прозореца.И за това причина пак  бяха моите коментари ,че не ми харесва.Тогава много се срамувах ,защото беше лято и от тази страна на блока има алея и се движат хора.Слава богу ,никой не беше ударен .

# 136
  • Мнения: 73
Най-много да си изтупам трохите от покривката или по невнимание някоя щипка да изпусна, но комшията от горния етаж си хвърля метални лъжички за кафе, бутилки от ракия (една зима съм ги броила за 2 месеца бяха някъде около 80 бутилки изхвърлени зад блока), изтърсва си фасовете от пепелника, презервативи(употребени) Sick и какво ли още не, а на едно от дърветата зад блока още си висят на комшийката прашките от преди 2 години хвърлени по незнайна причина  Joy...

# 137
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Фърлям си прахуляка и трохите от масата. От време на време някУй котешки косъм можИ да падне, гащи фърчат пунякога, ако щипките не са от Убавите. Иначи нарочну само балони с водЪ и ключове Mr. Green

# 138
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Като малки деца - самолети. Това е било преди 10-15 години. Намерили се бдителни граждани и дойдоха в къщи и ние събирахме самолетите от долу. Доста бяха. Хубаво време беше.

А сега - нищо не мятам.
По мен някой метна едно пликче - надявам се с вода ( но имам съмнения и за изпишкано ). Дано му се върне.

# 139
  • Мнения: 3 674

 Какво сти изфъргали през тирасата?

Нищуууу  не сми изфъргали  през тирасата,  Mr. Green ...понежи шъ  нъ глубът  многу лошу . ooooh!..тъй  чи немъ кък дъ хвъргамеееее . Joy

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 20:33 от roza66

# 140
  • Мнения: 1 216
Сигурно половин самосвал пясък има от мен под терасата ни във Варна. Като се върна от плаж и си изтупам хавлията хубаво. Laughing

Тук се отучих от този навик, докато живеехме в блок, и вече и да искам не мога да изтупвам нищо, направо съм се повредила, косъм не мога да хвърля.

Като малка обичах да ям диня и да си плюя, като няма никой да ми прави забележка. Както и костилки от череши като ги стиснеш здраво с пръсти да изхвърчат. Това ми е най- голямото прегрешение.
И храна за котките,естетвено, пис-пис, мяууу, елате, елате  Laughing

# 141
  • на село
  • Мнения: 3 970
Нищо, понеже сме в къща и ако изхвърля ще ми падне в двора  Mr. Green.

# 142
  • Мнения: 878
Аз май нищо не съм хвърляла Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 23
Навремето си изхвърлях презарвативи. Не че се гордея с това което съм правил, но поне ги връзвах преди да ги изхвърля, т.к. съм виждал по улиците и около блоковете просто изхвърлени.  #2gunfire

Както и да е, във връзка с темата за презарвативите, ето едно малко отклонение, надявам се да ви оправи настроението.
Виж тук

# 144
  • Мнения: 5 140
Дистанционното от телевизора, ама не го изхвърлих а го изтупах.

# 145
# 146
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Трохички от масата, а като малка замерях едни момчета с картофи. Embarassed Но си ги режех като за мусака, за да не ги хабя много Crazy

# 147
  • София
  • Мнения: 10 474
Щипки изпускам най-редовно. И разни дрехи върху простора на комшиите отдолу. Понеже не ми е най-приятна комуникацията с тях, си правя въдица от въже и закачалка и си изтеглям дрехите обратно. Много съм надобряла.

Иииии, дядо ми у нас се правеше на рибар, а аз само хвърлях стръвта предварително (прането, де).

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
НИщо, защото ще ми падне в двора.
В детските години се събирахме хлапетии в дома на някое дете от ниските етажи и поливахме хората с вода от шишета за веро. После ни се видя малко и направо им изливахме върху главите по чаша вода.  Joy
След като веднъж уцелих  с едър картоф един познат се спрях - осъзнах, че може да нараним някого.

# 149
  • Мнения: 343
От време на време хвърлям по някое парче колбас или кокал с надеждата някое бездомно кученце да им се зарадва, но внимавам да няма хора долу, защото, падайки от четиринадесетия етаж, и пилешката кълка може да пробие нечия глава.

Но това е нищо. Преди няколко дни се надвесих през балкона да погледна колата, но вместо това видях как от един от долните балкони се изви една характерна струйка... А нашите апартаменти са с по две тоалетни... Може би и двете са били заети или просто е по-приятно така, отвисоко... Joy

Общи условия

Активация на акаунт