бебе и домашен любимец

  • 4 093
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
И друг път е имало такива теми и мненията винаги са крайно "за" или крайно "против".

Аз лично имам домашна котка и дворно куче. Отгледала съм няколко кучета и това ми е втора котка. Аз лично смятам, че е възможно да гледаш бебе и домашен любимец.

# 16
  • Мнения: 1 264
Против съм! Не толкова, че разнасят зарази, защото за това животните се водят на ветиринар и може да се предотврати. Но космите вкъщи хвърчат навсякъде, не е хигиенично според мен.  Naughty
Ако дом. любимец се гледа на двора, съм за с двете ръце.  Peace

# 17
  • Мнения: 219
Имам котка,питбул отскоро и едно куче прилично на пинчер което прибрах от улицата-загубено или изхвърлено.
Постоянно трябва да се чисти но аз без куче в къщи -НЕ МОГА!
Всеки сам си избира в случая.
Малкия израсна с питбула и с две котки/при родителите ми/.

# 18
  • Мнения: 27 524
Гласувах с 3-та опция, но и 7-ма също е вярна за мен. Трябваше да оставиш повече възможности за гласуване.
Твърдо за изобщо домашен любимец вкъщи, без значение с бебе или не. За едно дете - почти задължително, но разбира се - въпрос на желание и възможности. Има и други начини във възпитаването в любов към животните, както и понякога няма земна сила да накара някой да ги обича.

# 19
  • Мнения: 742
Ако беше "Дете и дом. любимец" бих казала ДА, защото съм имала куче и считам, че е добре детето да си има другарче и да се възпитава да обича животните и да полага грижи за тях. Но темата е "Бебе и дом. любимец" и отговорих с "против опасявам се от болести пренасяни от животни". Повече минуси виждам, отколкото плюсове, но не пречи да има при добра хигиена и обезпаразитяване на животното. За мен най-добрият вариант е детето като порастне малко и вече разбира да му се вземе животно, за да го отгледа от мъничко.

Много точно казано  Peace
Е виж ако са рибки може  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 249
против - опасявам се от болести пренасяни от животни  Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Против - опасявам се от болести пренасяни от животни.

# 22
  • Мнения: 1 877
Още отпреди да се роди първото ми дете имаме две кучета и по принцип съм "за",но без пряк контакт между кучето и детето,поне до навършването на 2 годинки.

# 23
  • Мнения: 174
Живея в къща и откакто се роди малката котарака излезе навън много ми е мъчно че така стана но здравето на детето ми е по важно Joy

# 24
  • Мнения: 911

Опциите не са никак коректни, което обезмисля анкетата.

# 25
  • Мнения: 689
Ако беше "Дете и дом. любимец" бих казала ДА, защото съм имала куче и считам, че е добре детето да си има другарче и да се възпитава да обича животните и да полага грижи за тях. Но темата е "Бебе и дом. любимец" и отговорих с "против опасявам се от болести пренасяни от животни". Повече минуси виждам, отколкото плюсове, но не пречи да има при добра хигиена и обезпаразитяване на животното. За мен най-добрият вариант е детето като порастне малко и вече разбира да му се вземе животно, за да го отгледа от мъничко.
Peace Абсолютно съм съгласна.

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Твърдо против бебе и домашен любимец Naughty

# 27
  • Мнения: 8 505
Против-заради алергиите.Има време да я науча да обича животните.

# 28
  • Мнения: 2 807
Опция 2: против - опасявам се от болести пренасяни от животни

# 29
  • Мнения: 819
Твърдо съм против!

Общи условия

Активация на акаунт