Индустриален коноп Зелена планета 365

  • 416
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте група, тази година ще гледам индустриален коноп за първи път.. реших да работя със тези хора от зелена планета 365, звучат ми реалисти.. помогнаха да си изкарам лиценз купих си семена от тях, най ми хареса че бяха искрени и ми казаха че има голям риск от неуспех и всичко зависи от мен.. имате ли познати които са се занимавали с този бизнес?

# 1
  • Мнения: 2
Здравейте! Какво стана ? Имате ли по праясна информация? Мъжа ми се е свързал с тази фирма, много е ентусиазиран и иска да работи с тях, но на мен всичко ми изглежда като измама. Какво се случва с вас? Започнахте ли?

# 2
  • Мнения: 18
Здравейте, да.. работя с тях вече, доста съвестни хора, преди месец купиха на един познат стоката стоеше 3 години вече. Обясниха ми всичко доста изчерпателно и реално всичко зависи от това как го отгледаш 50/50 е, но в крайна сметка те са посредници и печелят от крайния продукт тъй че има логика пък и дори да не ти удобрят стоката накрая пазари има много около българия

Общи условия

Активация на акаунт