Клиника Олимед

  • 27 407
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Искам и тук да кажа,че съм бивша тяхна пациентка,и въобще не съм доволна.Тая Монастирска една печалбарка,и направо ми иде да я #2gunfire #2gunfire #2gunfireПо стечение на обстоятелствата,се наложи да и звънна на мобилния телефон,за да я попитам за нещо(ставаше въпрос дали да продължавам да си пия хапчетата,при положение че съм прокървила),и тая ми ти докторка,като започна с един тон да ми вики и да ми казва,колко пъти тя щяла да ми обяснява на мене Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil,и така и обясних,че аз ако съм медицинско лице няма да питам нея,и такава е  моята история на кратко..................................НЕ ХОДЕТЕ В КЛИНИКА"ОЛИМЕД"-ВАРНА,Д-Р МОНАСТИРСКА #2gunfireИскренно пожелавам на всички момичета,да не падат духом,да бъдат силни и да вярват в чудеса.Прегръщам ви горещо Hug Praynig Peace

# 16
  • Мнения: 1 095
Такива като тая Монастирска петнят името на докторите !
Идиоти колкото искаш,затова е хубаво,че има теми като тази !

# 17
  • Мнения: 56
Благодарение на доктор Монастирска аз се радвам на сина си,безпокояла съм я по всяко време на денонощието защото бременността ми беше тежка и рискована винаги ми е отговаряла по телефона и взимала всички мерки,които са нужни.

# 18
za monastirska neznam,no cvetkova i simeonova-golqmo razo4arovanie.6te vi kaja istoriqta si a vie re6ete.zapo4nax in-vitro v olimed.po4na stimylaciqta s 1 injekciq MERIONAL na den i postepenno im yveli4avaxa broq yj vsi4ko nared.na finala ima samo dva folikula-obqsnenieto e 4e qi4nicite mi ne otgovarqt pravilno.saglasix se v men e pri4inata i na dva bqx blagodarna.pri pynkciqta izliza 4e samo ediniq e jiv-pak kazax ok.oplodi se-vsi4ko normalno,do............14 den sled transfera.zapo4na karvene i krai na nadejdite.sega se konsyltirax s o6te 3 doktora-kogato stimylaciqta zapo4ne s po edna injekciq se obrazyvat samo 2 folikyla.za da se obrazyvat pove4e se zapo4valo nai malko s 3 MERIONALA na den.zna4i problema ne e v moite qi4nici i te sa go znaeli-ama az kasno razbrax.sled kato se razbra 4e nqma bebe ot olimed mi obqsnixa 4e embriona bil geneti4no yvreden zatova e padnal i po dobre bilo taka prirodata si znaela rabotata nqmalo kak da se razbere predvaritelno.da ama ne.okaza se 4e sled kato nqma nastapvane na bremennost nqma kak da se govori za geniti4no yvrejdane ili tem podobni.ama mi zamazaxa o4ite.ina4e sa otziv4ivi i na vseki vapros imat otgovor                                                                                                          ako nqkoi iska o6te podrobnosti ili da mi dade savet da mi pi6e tyka ili na vanq_1980@abv.bg                                                                                       predvaritelo vi blagodarq i kasmet na vsi4ki

# 19
  • Мнения: 1 095
za monastirska neznam,no cvetkova i simeonova-golqmo razo4arovanie.6te vi kaja istoriqta si a vie re6ete.zapo4nax in-vitro v olimed.po4na stimylaciqta s 1 injekciq MERIONAL na den i postepenno im yveli4avaxa broq yj vsi4ko nared.na finala ima samo dva folikula-obqsnenieto e 4e qi4nicite mi ne otgovarqt pravilno.saglasix se v men e pri4inata i na dva bqx blagodarna.pri pynkciqta izliza 4e samo ediniq e jiv-pak kazax ok.oplodi se-vsi4ko normalno,do............14 den sled transfera.zapo4na karvene i krai na nadejdite.sega se konsyltirax s o6te 3 doktora-kogato stimylaciqta zapo4ne s po edna injekciq se obrazyvat samo 2 folikyla.za da se obrazyvat pove4e se zapo4valo nai malko s 3 MERIONALA na den.zna4i problema ne e v moite qi4nici i te sa go znaeli

ЗНАЕЛИ ЛИ СА??? НА МЕН МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ ДАЖЕ И ТЕ НЕ СА ГО ЗНАЕЛИ!
И ПРИ МЕН СТИМУЛАЦИЯТА ЗАПОЧНА С 3 МЕРИОНАЛА НА ДЕН И ДИФЕРЕЛИН И ПОСТОЯННО МИ СЛЕДЯХА ХОРМОНИТЕ ЧРЕЗ КРЪВНИ ИЗАСЛЕДВАНИЯ.

# 20
  • Мнения: 7 716
Vanqroni, пиши на кирилица, тази маймуница няма кой да я чете.

# 21
ами и аз вече не сам сигурна какво са знаели ама започнаха с 1 мерионал и нито веднъж неми проследиха хормоните                                                                                                                            пожелавам ви повече късмет от моя

# 22
Ние сме семейство пострадало от професионалното търгашество на клиника Олимед в гр.Варна и по специално от д-рЦветкова и Монастирска.От 2 годишни опити за бебче стигнахме случайно до тази така наречена клиника и първоначалния проблем според тях беше бартолиновата жлеза,която в последствие разбрахме,че въобще не е било това.Д-р Цветкова/или каквато е там/предписа едно лечение от което действат последици след 5 месеца.След това започна тъпкането с хормони и стигнахме до цветна снимка.Тази снимка направихме в рентгеново отделение на окръжна болница като диагнозата беше поставена в коридора и съответно рекета беше на место.Снимката според Цветкова беше с лош резултат и нейният съвет бе отсраняване на маточни тръби/задължително в плевен,защото във варна няма видиш ли специалисти/ и после инвитро.За щастие ни светна лампата и се консултирахме с други специалисти и резултата съвсем не излезе такъв.Днес научих за абсолютно същия случай с друго момиче и затова седнах да напиша тази тема.НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД.За мен са абсолютни аматьори и търгаши с човешкото здраве.Ако някой иска повече подробности nacata7777@abv.bg

# 23
Ne znam za6o v tozi forum samo az sam dovolna,no e fakt,4e sled obikaljne po bolnizite samo ekipa na Monastirska ne me obezkuragi.E naistina stana ot vtoria pat,no sega si imam givo i zdravo mom4enze blagodarenie na nej.Hodila sam pri kogo li ne v AG bolniza i v Mai4in dom,vsi4ki vdigaha raze ot men,ug vsi4ko mi bilo nared.Sled le4enie za nesavmestimost sas sapruga mi na vtoria pat invitro se polu4i

# 24
Подкрепям alisatdra и мисля че е добре да се чуят и други мнения.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Подкрепям alisatdra и мисля че е добре да се чуят и други мнения.

Ами пишете си мненията де!

# 26
  • Мнения: 95
Момичета аз също съм на мнение,че ако ходите в Варна по-добре в АГ-то.Аз имам един неуспишен в ОЛИМЕД.За вниманието,да внимателни са,но за професионализма силно се съмнявам.

# 27
  • Мнения: 56
Аз за пореден път искам да изкажа благодарности на целия екип на д-р Монастирска и да им кажа БЛАГОДАРЯ ВИ!
Сега се радвам на сина си благодарение на тях страхотни са  bouquet

# 28
    nakata777: здравей мила г-жо или г-ца така и не се разбра от писамцето ви, а и наи -важното след като не сте доволна какво направихте по-  нататък по въпроса. маи нищо, само се оплаквате ами ако проблема е във вас самата  тогава какво ще се извините ли ... май не и защо ли нали така е по лесно.Искрено се надявам все някога да се сбъдне мечтата ви да си имате бебче, но дотогава недейте да изказвате мнения по които явно не сте компетентна.САМО ЕДНО щте ви кажа аз съм изключително доволна от грижите които бяха положени за мен в клиника Олимед. И най-важното сега се радвам на една лека и щастлива бременност. А нима за радостта има цена.

# 29
Zdravei nacca7777 .Ne razbiram 6to za 4ovek, koito ima podoben problem kato na6ia moje da napi6e podobno ne6to. Az bih kazala, 4e ekipa na d-r Monastirska i samata tia sa prekrasni hora, a tova 4e ti ne si uspiala za6to ne si postavi6 pitankata v glavata, 4e pri teb slu4aiat e nespasiaem i 4e moje bi ti ima6 problem.Ne zabraviai 4e doktorite ne sa Gospod!!!! Kakvoto e zaviselo ot d-r Monastirska tia go e napravila ot tam natatak vsi4ko e boja rabota i do goliama stepen e i v tvoi race. Az iskam da ti kaja, 4e blagodarenie na Olimed imam prekrasna da6teria.

P.S. Prizovavam vsi4ki, koito po edna ili druga pri4ina sa v tozi forum. Ne viarvaite na takiva  pisania kato na tazi gospoja Nacca7777 a otidete i sami se ubedete:)))

POJELAVA USPEH NA VSI4KI, KOITO ISKAT DA SI IMAT DETENCE I SA OSTAVILI V RACETE NA D-R MONASTIRSKA I NEINIA EKIP:)))

Общи условия

Активация на акаунт