Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8

  • 19 319
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Монда права си  Embarassed сори за записите  Crazy и мерси за упътването  Hug
Умишлено забавям 3-тата поръчка защото искам и аз подарък  Crossing Arms ама не ми пращат
Колкото повече поръчваш, толкова по-малко подаръци получаваш. Аз за 20 поръчки имам 2 подаръка. И още 2 куци оферти...безобразие. Ама получих каталога, без да съм им го поръчвала....но и той надали е за лоялност:-)

# 16
  • София
  • Мнения: 971

НАмерих го...
Но все пак темата е за взаимопомощ, ако трябваше всеки сам да си търси и намира нямаше да има нужда от тема  Thinking
Нищо лично, просто разсъждавам  публично Wink

Да, за взаимопомощ е. Обаче понеже някой го мързи да си търси, трябва друг да му го търси.... и то отново.
Тук се опитваме да се справим с френския  Laughing, споделяме впечатления, обсъждаме  как се доставя и т.н. Разбира се, че си помагаме, но все пак.... направила съм си труда да намеря доста неща и да ги покажа, но не ги запазвам. Търся ги, също като теб.
Но, хайде стига съм се заяждала (макар и добронамерено).

От своя страна се извинявам, че не съм давала линкове за покупките - това е моята грешка.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 310
Цитат на: nad_tab в сряда, 25 април 2007, 17:09
И аз да се похваля, днес получих първата истинска оферта за подарък от редута  Mr. Green
http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/op_generales/sem17/la … 891RM089217630891

това плюс 15ЕУР(не обвързано с определена стойност) намаление, поръчах едно комплектче за Аля за 5ЕУР вместо за 20 Mr. Green
Ако искаш маже да направиш втора поръчка за другия подарък пак ти маха 15Е от реалната цена.

A.... Супер си, ще пусна две поръчки тогава  Mr. Green

# 18
  • sofia
  • Мнения: 4 296
red shoe ,днес си взех поръчката и съм прекалено доволна,даже пуснах нова ама с тези кодове за оферти.....уж го правя както са обяснили другите и нямам намалени стоки,но НЕ Embarassed

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ох, и аз чакам да ми пратят специална оферта и тогава ще поръчам

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
http://www.laredoute.fr/vente---okapi-w--adidas.aspx?productid=3 … t=1&hasprev=1
днес ми дойдоха тези кецки и съм много изненадана,защото се оказа,че са от тънка кожа,тамън за лятото. Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Ох, и аз чакам да ми пратят специална оферта и тогава ще поръчам

Аз пък си чета темата и се регистрирах,но не мога да поръчвам,защото нямам кредитна карта,а тия франсета ме заливат с оферти всеки ден и през ден Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 10 310
Ох, и аз чакам да ми пратят специална оферта и тогава ще поръчам

Аз пък си чета темата и се регистрирах,но не мога да поръчвам,защото нямам кредитна карта,а тия франсета ме заливат с оферти всеки ден и през ден Mr. Green

Абе те с оферти си заливат... номера е че такива с подаръци, май рядко пускат  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 177
Цитат на: nad_tab в сряда, 25 април 2007, 17:09
И аз да се похваля, днес получих първата истинска оферта за подарък от редута  Mr. Green
http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/op_generales/sem17/la … 891RM089217630891

това плюс 15ЕУР(не обвързано с определена стойност) намаление, поръчах едно комплектче за Аля за 5ЕУР вместо за 20 Mr. Green
Ако искаш маже да направиш втора поръчка за другия подарък пак ти маха 15Е от реалната цена.

A.... Супер си, ще пусна две поръчки тогава  Mr. Green

Аз имам същата оферта с подаръците.Значи ли че трябва да направя две отделни поръчки и мога да получа и двата подаръка?И тази оферта само за редовните цени ли важи?

# 24
  • София
  • Мнения: 10 310
Цитат на: nad_tab в сряда, 25 април 2007, 17:09
И аз да се похваля, днес получих първата истинска оферта за подарък от редута  Mr. Green
http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/op_generales/sem17/la … 891RM089217630891

това плюс 15ЕУР(не обвързано с определена стойност) намаление, поръчах едно комплектче за Аля за 5ЕУР вместо за 20 Mr. Green
Ако искаш маже да направиш втора поръчка за другия подарък пак ти маха 15Е от реалната цена.

A.... Супер си, ще пусна две поръчки тогава  Mr. Green

Аз имам същата оферта с подаръците.Значи ли че трябва да направя две отделни поръчки и мога да получа и двата подаръка?И тази оферта само за редовните цени ли важи?

Оказа се че с две поръчки получаваш и двата подаръка... аз се прецаках с доставката, ако избереш само детски неща, ще ти е безплатна, това го открих на втората поръчка  Mr. Green
Важи и за намалени цени, но ти намалява от редовната цена... пример, този панталон, размер 114 ми излезе 3EUR вместо 18
http://www.laredoute.fr/vente-le-bermuda-enfant-okaou.aspx?produ … t=1&hasprev=1

# 25
  • Мнения: 177
Мога да поръчам няколко артикула  или само един от който да се възползвам от намалението?

# 26
  • Мнения: 4 371
- пола за 4.47 евро - не пада добре, няма подплата
- това изобщо не изглежда така, не ми допадна. 4,55
Тези две поли изглеждат много добре на картинките Shocked
Аз се чудя къде ги намирате тези евтинийки, аз явно трябва да си сменям очилата hahaha

# 27
  • Мнения: 6 618
Цитат на: nad_tab в сряда, 25 април 2007, 17:09
И аз да се похваля, днес получих първата истинска оферта за подарък от редута  Mr. Green
http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/op_generales/sem17/la … 891RM089217630891

това плюс 15ЕУР(не обвързано с определена стойност) намаление, поръчах едно комплектче за Аля за 5ЕУР вместо за 20 Mr. Green
Ако искаш маже да направиш втора поръчка за другия подарък пак ти маха 15Е от реалната цена.

A.... Супер си, ще пусна две поръчки тогава  Mr. Green

Аз имам същата оферта с подаръците.Значи ли че трябва да направя две отделни поръчки и мога да получа и двата подаръка?И тази оферта само за редовните цени ли важи?

Оказа се че с две поръчки получаваш и двата подаръка... аз се прецаках с доставката, ако избереш само детски неща, ще ти е безплатна, това го открих на втората поръчка  Mr. Green
Важи и за намалени цени, но ти намалява от редовната цена... пример, този панталон, размер 114 ми излезе 3EUR вместо 18
http://www.laredoute.fr/vente-le-bermuda-enfant-okaou.aspx?produ … t=1&hasprev=1

Аз направих две поръчки с по един артикул/само от бебешките/ .Veli_M не важи само за новите продукти ,които не са намалени.

# 28
  • Мнения: 3 211
Тези две поли изглеждат много добре на картинките Shocked
Аз се чудя къде ги намирате тези евтинийки, аз явно трябва да си сменям очилата hahaha
втората полата и аз съм си я поръчала
и аз мисля, че е добре да се дават линкове, а не снимки.
и не, защото ме мързи или не знам френски, но от толкова много артикули не може лесно да се открие нещо
особено, ако някой иска да препоръча или похвали нещо, нещо което е изгодно и си заслужава, както е направила Finty, пожеш да постнеш снимки, а пък нямаш линкове Stop

# 29
  • Мнения: 5 370
Леле!!!! Shocked
Шашнах се от ниски цени!!!!
Че на мене само кардиганът ми е 25 евро. Колкото и да ровя-евтинийките са или ичерпани, или нямат моя номер.
Иначе с вери найс съм напълно съгласна. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт