Има ли мами РИБАРКИ!

  • 23 022
  • 566
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Има. Аз. Само някой да ми отмотава влакното, което често омотвам на ужасни възли. Червеите сама си слагам, нямайте грижи.
Много обичам, отморява ме. Отдавна не съм ходила за риба... този уикенд се надявам любимата ми Смърфиета да ме води за риба.

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Аз обикновено пазя децата да не паднат в гьола/реката докато ловят риба с баща си, но да се запиша  Flutter

Последно ходихме миналата неделя на един рибарник над Самоков. Изловихме 10-тина пъстървички, но спряхме, че иначе щяхме да фалираме Sunglasses

# 17
  • Мнения: 7 723
Има. Аз. Само някой да ми отмотава влакното, което често омотвам на ужасни възли. ...

Аз ще ти отмотавам възлите,
ако ти ми го отмотаваш от клоните на дърветата... Laughing Laughing Laughing

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Миленка, ни стаа - и аз там мятам Laughing

# 19
  • Мнения: 10 758
Има. Аз. Само някой да ми отмотава влакното, което често омотвам на ужасни възли. ...

Аз ще ти отмотавам възлите,
ако ти ми го отмотаваш от клоните на дърветата... Laughing Laughing Laughing
А аз ще ви прикотквам рибата Wink

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ла Бомбе, сами си я хващаме рибата Simple Smile По-добре се учи да отплиташ възли.

# 21
  • Мнения: 7 723
Ла Бомбе, сами си я хващаме рибата Simple Smile По-добре се учи да отплиташ възли.

И да се катериш по тополи, също!!!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 836
Пробвах, но единствената риба, която замалко щях да хвана, беше собственото ми ухо.
На мъжа ми му писна да дърпа замотаната корда от клоните на дърветата и вече не иска и червеите да нанизва  Crossing Arms


Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 15:46 от SilIli

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Рибарче Twisted Evil

# 24
# 25
  • Мнения: 7 723
Онова, най- далечното, с бялото яке съм аз. Тук съм сърдита , щото другите ми плашеха рибките  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 10 758


Ла Бомбе, сами си я хващаме рибата Simple Smile По-добре се учи да отплиташ възли.

И да се катериш по тополи, също!!!  Mr. Green
Кат ни мъ щете, ше ви одим при мъжете Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 3 835
Има. Аз. Само някой да ми отмотава влакното, което често омотвам на ужасни възли. ...

Аз ще ти отмотавам възлите,
ако ти ми го отмотаваш от клоните на дърветата... Laughing Laughing Laughing

Моят мъж се е специализирал в отмотаването на всякакви видове възли. Дори вече е на път да му стане хоби. Колегите рибари, му викат: Айде бе, няма ли да хванеш някоя риба? А той: Е как да хвана, като цял ден връзвам и развръзвам възли, слагам червеи и откачам риби. Mr. Green

Бомбич, как да не те искаме. Ще те пратим да шпионираш и разсейваш конкуренцията. Crazy 

# 28
  • Мнения: 10 758


Бомбич, как да не те искаме. Ще те пратим да шпионираш и разсейваш конкуренцията. Crazy 
Знаеш, че в това ме бива Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 723


Бомбич, как да не те искаме. Ще те пратим да шпионираш и разсейваш конкуренцията. Crazy 
Знаеш, че в това ме бива Mr. Green

Ъ- хъм, ще плашиш акулите,
щото искат да ме ядът ....  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт