Има ли мами РИБАРКИ!

  • 23 029
  • 566
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 101
Здравейте рибарки! От петък отидохме за риба, но без детето и да да се похваля за уловчето, малки шаранчета, но пак нещо. Мъжо само откача, а аз една след друга вадя, но каракуди. Simple Smile Я кажете как са язовирите на които ходите? Тези които посещаваме направо са ужас, пълно е с отпадъци и май само ние си ги хвърляме newsm78

# 541
  • Мнения: 2 425
gala81_81 q браво за улова.
Навсякъде са така язовирите, боклуциии  ooooh!. Ние си ги правим ами, кой друг  Rolling Eyes. Знаете ли и какво друго забелязвам, че на два язовира вече има измряла риба на брега. Повечето е толостолоб. Ама такива големи парчетааа #Crazy

# 542
  • Мнения: 101
ауnur, и на този язовир предната седмица имаше умряла риба, бял амур и каракуди. Казаха, че е било липса на кислород, но по принцип каракудата умирала най накрая, а брега беше пълен само с дребни. newsm78

# 543
  • Мнения: 2 425
ауnur, и на този язовир предната седмица имаше умряла риба, бял амур и каракуди. Казаха, че е било липса на кислород, но по принцип каракудата умирала най накрая, а брега беше пълен само с дребни. newsm78

Така казаха и на нас. Ние първо като разбрахме за единия язовир, си помислихме че някой е натровил рибата но като видяхме че и на друг язовир има... Явно наистина е от липса на кислород, защото са я изследвали рибата и това са установили и при нас. Но наистина и на нас ни стана чудно като видяхме че има умряла каракуда, но ни казаха че самите шарани пазели територия на дъното където имало все още кислород и не допускали други риби и за това са били живи, а другите умирали.

# 544
  • Мнения: 5 362
В лудницата решили да направят експеримент. Завели лудите в банята, обурудвана с вана и на всеки дали въдица ...
След пет минути питат първия:
- Как е кълве ли?
- Кълве.
Вторият отговорил:
- И при мен почуква.
Третият рекъл:
- А на мен не иска да кълве.
Освободили кутсузлията от болницата, а вкъщи го питат:
- Как се сети да им кажеш, че не дърпа?
- Да не съм глупак да си издам мястото!

                                  ...............................................

Жена казва на мъжа си:
- Преди девет месеца си взе три седмици, за да ловиш пъстърва ...
- Да, спомням си.
- Днес една от пъстървите се обади и каза, че си станал баща.

                                   ...............................................

Един рибар отишъл в аптеката да си купи презервативи.
- Какви ги искате? - попитала го аптекарката.
- Ами, като за ... - и рибарят по стар навик показал лакъта си.

                                   ...................................................

Борче влиза в магазин за рибарски принадлежности и започва да чете:
- Телескоп с водачи, телескоп без водачи, телескоп ...
- Явно съм попаднал в магазин за астрономи! - плеснал се по челото и напуснал магазина.

                                   ....................................................

Разговор между две застаряващи едри риби:
- Как предпочиташ да свърши твоя жизнен път?
- И какви са алтернативите?
- Еми, кремирана във фурна или дълбоко замразена във фризер !

# 545
  • Мнения: 2 425
Тед ка, как се сети, бравооо Hug. Много се смях  Joy Joy Joy. Давай още ако има Wink Mr. Green

# 546
  • Мнения: 3 835
Тед ка, страхотна идея! Laughing

Ще се включа и аз с някой виц, веднага щом се сетя такъв де. Mr. Green

# 547
  • Мнения: 2 425
Хайде и аз да пусна един не толкова смешен виц:

Жена изпраща мъжа си на риболов и му поръчва:
- Ако щуките са скъпи, по-добре купи шаран или каракуда.

# 548
# 549
  • Мнения: 3 835
Хайде и аз да пусна един не толкова смешен виц:

Жена изпраща мъжа си на риболов и му поръчва:
- Ако щуките са скъпи, по-добре купи шаран или каракуда.


Ми тъй де! Mr. Green Joy

# 550
  • Мнения: 2 425
Забравих да ви се похваля Embarassed. Миналата събота ходихме на язовир и хванахме 27 парчета шарани Crazy. Ех, малки бяха- по 1-2 кг., но все пак... Пък и аз такива ги харесвам повече, защото там където ходим е много мазна рибата , а колкото е по-голяма, толкова по-мазна Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125023&photo=43

# 551
  • Мнения: 5 362
Браво aynur!!!
Аз нямам с какво да се хваля,не сме ходили скоро никъде Confused А и честно да ви кажа в тоя студ не ми се виси...
На пролет ще стана по-активна Wink

# 552
  • Мнения: 2 577
И аз съм от лудите рибарки - имам доста стаж вече. Ще следя темата с удоволствие! покрай изборите ще ходим на Досхпат - казаха, че има пъстърва в момента, ама да видим...

# 553
  • Мнения: 3 835
Скъпи мои рибарки, не ви изпускам от поглед. Hug Heart Eyes

Малко съм се отнесла в разни други неща, но тук ми е любимо място.  bouquet

Току що пуснах една тема за малко по-различен тип рибарски мрежи! Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233677.msg5308909#msg5308909

# 554
  • Мнения: 2 425
Току що пуснах една тема за малко по-различен тип рибарски мрежи! Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233677.msg5308909#msg5308909


Тео,
това ми пише:

Грешка!
Темата или форумът, който търсите, не съществува или имате ограничени права. 

Общи условия

Активация на акаунт