Детска кухня

  • 3 737
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
супер доволна съм от кухнята, но пусках тема за налепи по бурканчетата Confused Със сигурности стерилизират, но много високопретенциозни майки не ги мият добре и те хващат кора Confused

бигемини, кажи на лелките, че си с близнаци, при това положение на мен ми казаха - колкото имам. Аз купувам пюрета на Hello  и не ми беше проблем

# 16
  • Мнения: 8
Вчера записах децата на кухня, но останах неприятно изненадана когато ми казаха че ще чакам 7мес за да ни приемат. Моля ви споделете при вас как е било, много съм шокирана и притеснена Sad  а да знаете кога се записват децата за ясла?
пак ли толкова се чака?

# 17
  • Мнения: 1 174
Вчера записах децата на кухня, но останах неприятно изненадана когато ми казаха че ще чакам 7мес за да ни приемат. Моля ви споделете при вас как е било, много съм шокирана и притеснена Sad  а да знаете кога се записват децата за ясла?
пак ли толкова се чака?
за детска кухня записах децата в месеца в който се родиха и им дойде реда точно на време,когато започнах да взимам като навършиха 8 месеца,за ясли било вече късно ми казаха и почти съм закъсняла и за градина ooooh!,изумена съм и аз,непрекъснато се говори за ниска раждаемост,отрицателен прираст,а накрая няма места за кухня,ясли,градина,питам се вече дали не е време първи клас да ги запиша newsm78

# 18
  • Мнения: 1 895
misp, в различните квартали е различно. Има кухни и ясли, в които се чака минимален срок. Моите хлапета ги записах на ясла през пролетта и един месец по-късно тръгнаха. Същото беше и с кухнята. Но съм чувала и обратното - записват си дечицата едва ли не когато се родят и докато навършат 10 месеца още не им е дошъл ред за кухня...много неприятно!

# 19
  • Мнения: 2 950
Аз бях записала Йоана на кухня в 6-ия месец и в 10-ия вече ни бяха вписали. но аз лично не съм доволна. Всеки ден имаше крем нишесте - ама всеки ден!!!  newsm11 Супите в повечето случаи бяха морков и фиде. Второто беше много хубаво - признавам!  newsm10 Ходихме само един месец, защото тя не ядеше кремовете, а вечер пиеше мляко и ми оставаше много храна. готвенето в къщи се оказа много по-лесно, защото от 1 г тя вече ядеше всичко.
Що се отнася до разсипването, при нас ги карат готови пълни бурканчетата.

А за приема в яслите - Йоана я записах в ясла, когато беше на 3 мес. За близнаците съм говорила от сега. Shocked

# 20
  • Мнения: 1 165
Може ли да си споделите колко струва на месец кухнята на близнаците? От кой месец най-често се започва приема на такава храна, и къде в Младост /София/ има кухня? Благодаря ви много.

# 21
  • Мнения: 2 950
Аз съм в Младост1. От 10 месец започва. Ако си от тази част на Младост, кажи, ще ти обясня къде е!

# 22
Аз съм от Асеновград,тук с детската кухня проблеми нямаме.Може да си запишеш детето от който месец искаш.Моите близнаци на 10.07. стават на 6 месеца и ще ги запиша от следващата седмица.Тук кухнята струва само 0,55стотинки на ден и си използваш каквито буркани искаш.За яслите не сам се интересувала,мисля че още ни е рано.

# 23
  • Мнения: 649
Вчера ми се обадиха да ни кажат, че са ни приели в кухнята! #Cussing out Ядосах се! как може такова нещо - записах ги преди 1 година #Cussing out! Отказах веднага, защото така или иначе вече са ни приели в яслата от септември, а и скоро ще ходим на море - за мен няма смисъл вече (досега съм им готвила, та няма да се оправя още 1-2 месеца ли?).

# 24
  • Мнения: 1 165
Аз съм в Младост1. От 10 месец започва. Ако си от тази част на Младост, кажи, ще ти обясня къде е!

Здравей, благодаря ти. Аз съм в Младост 3. За държавната кухня ли говориш? къде се намира в Младост и колко струва на месец? Много ти благодаря,  и да вземем да се запознаем!  Embarassed Wink

# 25
  • Мнения: 7 640
Вчера ми се обадиха да ни кажат, че са ни приели в кухнята! #Cussing out Ядосах се! как може такова нещо - записах ги преди 1 година #Cussing out! Отказах веднага, защото така или иначе вече са ни приели в яслата от септември, а и скоро ще ходим на море - за мен няма смисъл вече (досега съм им готвила, та няма да се оправя още 1-2 месеца ли?).

а защо не вземаш храната за вечеря, голямо улеснение е Peace

# 26
  • Мнения: 649
Вчера ми се обадиха да ни кажат, че са ни приели в кухнята! #Cussing out Ядосах се! как може такова нещо - записах ги преди 1 година #Cussing out! Отказах веднага, защото така или иначе вече са ни приели в яслата от септември, а и скоро ще ходим на море - за мен няма смисъл вече (досега съм им готвила, та няма да се оправя още 1-2 месеца ли?).

а защо не вземаш храната за вечеря, голямо улеснение е Peace
Виж, за това не бях се сетила, но вече е съвсем късно, а и при нас няма начин да се откажа з адве седмици (докато сме на море) - веднага ще ме махнат от списъка. А и моите шошковци не са привържаници на "големите" вечери.

# 27
  • Мнения: 7 640
и моите не бяха, ама да видиш като го взема от ясла какво правят.
И при нас не може да се откажеш за седмица, плащаме си за целия месец.

# 28
  • Мнения: 1 165
И все пак, да питам, колко плащате за двете деца на месец в държавната кухня! Благодаря ви!

# 29
  • Мнения: 7 640
И все пак, да питам, колко плащате за двете деца на месец в държавната кухня! Благодаря ви!

няма намаление на таксата- 2х20лв, освен, ако не се водиш самотна майка, но май и това отпадна

Общи условия

Активация на акаунт