Цвета на очите!!!

  • 1 811
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
И двете ми деца се родиха с тъмно сини очи,
на едното се запазиха,
а на другото станаха небесно кафяви!    33uu

# 16
  • Мнения: 601
а на другото станаха небесно кафяви!    33uu

Ей това не го разбрах!

# 17
  • Мнения: 1 174
Дъщеря ми се роди със сиво-сини очи, които и при нея, както при всички бебенца се избистриха след първия месец.Сега цветът им е почти същия като на новородено, но си мисля, че ще се променят в пъстри - зелено и кафяво, каквито са на татко й. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 340
Когато се роди моето момче, очите му изглеждаха черни. Изобщо черни очи, тъмна коса, тъмно бебе, но хубаво иначе - пропорции и всичко. И като ме питаха хората какви са му очите, казвах черни! Вече съм забравила кога точно се промени цвета им, но избледняха до и до ден днешен неопределимия цвят тъмносиво-синъо- зелени... според дрехата се променя и цвета. Много ми е трудно за паспорт да измисля точния цвят. Косата му опада и нейния цвят също се промени, че чак на годинка кожата на главата, бързо хванала тен, прозираше през златиста нова подстрижка. Толкова се променят милите. Някои деца де...  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 978
Роди се със сини очи.
Не знам какво общо има кърменето в случая newsm78..но съм я кърмила месец и половина.
Смениха и се към 1.6м със синьо-сиво- зелени Rolling Eyes...сега са зеленикави.

# 20
  • Мнения: 686
Рали се роди със сивкави очи.До към втория месец се избистриха станаха кафяви

# 21
  • София
  • Мнения: 3 408
И дъщеря ми се роди с такива, но след около два месеца се виждаше ясно цвета и се избистриха.

# 22
  • Мнения: 2 952
а на другото станаха небесно кафяви!    33uu

Ей това не го разбрах!

 Joy  hahaha   голям майтап
или пък тревисто сини .....
или някак си  така ......  шоколадово зелени.... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 619
Ави се роди със сиво-сини,металик,както каза някое майче.Още я кърмя,но досега си сменя 3 пъти цвета,последно останаха пъстри-кафяво,зелено,сиво.(Страхотна комбинация между другото-това са на майка ми очите.)Не се е променял цвета им от 4-5 месеца насам.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 122
а на другото станаха небесно кафяви!    33uu

 готин цвят Wink

моя син се роди с тъмни очи такива си и останаха, избистриха се някъде и аз не знам точно...8-10 м може би...

# 25
  • Мнения: 5 391
Роди се с мътно сини очи, впоследствие се избистриха и си останаха сини.

# 26
  • Мнения: 95
Моето бебче се роди с тъмно сини очи. После започнаха да изсветляват. Сега ми се струва, че преминават в кафяво. Аз съм с сини очи, а таткото с кафяви.

# 27
  • Мнения: 174
  Роди се със сиво-сини,и досега не са си променили цвета Wink
и ние така с малката, Shocked а каката на 5 месеца вече беше видно че стават кафяви

# 28
  • хасково
  • Мнения: 107
 със сивкави и до 2 месец станаха много сини вижте ни на :http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91894

# 29
  • Мнения: 686
Предполагам знаете,но за тези които незнаят:ако и двамата родители са със сини очи, детето задължително е със сини очи(това важи и за зелени-изобщо светли);ако двамата родители са със тъмни очи-кафеви или черни,детето може да бъде със светли очи.

Общи условия

Активация на акаунт