Ергенът 🌹 сезон 5, тема #2: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 52 203
  • 835
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 21 321
Не знам защо са го погнали Стоян, но на мен това момче си ми е напълно ОК. Културен е, държи се добре, уважителен е към дамите, слуша внимателно и помни добре коя, какво му е казала. Не знам на тези кокошки какво все не им харесва, ама аман от вкиснали кифльоци. Алеко сутрин целуваше една мома, на обяд друга, вечерта - трета, а тука Стоян ги пипнал по крачето и вече "Ауууу, какви са тези интимни моменти". То на половината сигурно не можеш да им хванеш километража, ама пипането по крачето ги е притеснило - ти да видиш.

Много се ядосах заради Стоян - ако наистина са го докарали до там, че да си тръгне по собствено желание.

# 721
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 744
Този сезон ми е доста скучен, но последният епизод е просто странен - тия жени вътре пресолиха манджата. Да не са влезли в манастир? Много добре знаят, че влизат в предаване за любов, нормално е да има флирт - те още от първия ден дето се вика ги караха да снимат еротични фотосесии, а сега за това, че някой ги докоснал, се притръшкаха, че и вече ескалация и ще го гонят тоя мъж. Това е прекалено. Ако не са искали трима ергени, да не са ги вкарвали. Отделно тия жени на половината, ако не и повече даденостите им са на тезгяха и викат - ела си вземи, не е ясно защо се държат така. Цепките на полите им са до сливиците.
Смятам Стоян за интересен персонаж. Има какво да покаже, интересен събеседник е, слуша внимателно жените. Тези, които харесва, още по-внимателно даже. Прави дребни жестове - такива мъже са рядкост. Илиана ми е много криндж за него. Да, приземява го, но и го гледа на моменти като досадна муха. Личи си и в определени случаи как се ядосва, че не й обръща повече внимание, явно заради ефирно време. Не мисля, че го харесва или че това е мъжа за нея. А това червило как го слага - носа й изглежда като човка и е скрил разстоянието до устната. Ужасно изглежда.
Марин ми е купонджията на сезона. Изявява се като сваляч и чаровник, но ще си намери майстора май. Или просто наистина играе с Михаела.
Кристиян ми е странен, там още не мога да схвана къде го стяга чепика.

# 722
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 3 062
Стоян е напълно окей, стандартен мъж, даже по-възпитан от стандартните. Малко се увлече да печели играта и оттам дойдоха криндж моментите със Света Илияна. Признавам, че избърза човека, ама пак ще повторя, нещо се увлече да печели.
Тя пък леко се на@ка, че на коктейла не я извика да говорят и баш преди церемонията, докато танцуваха, реши да му крещи на ухото през музиката, да му се оправдае, замаже, че да получи роза. Доста ме дразнят такива лисици.

# 723
  • Мнения: 7 574
Ориз, пържен, лют, къри, ама местото го секат със стърс с все кокалите и има малки кости, абе гадно е всичко. Много пържени, тестени неща, като самоса с различни плънки. Реално месец карах на плодове и кърд( биволско много гъсто кисело мляко, продава се в глинени съдове, 500 гр 2 лв:)))
Влагата и жегата и комарите са брутални, не знам как седят с тези рокли и грим момичетата.
Да си изправиш косата?! Абсурд! Точно 3 минути навън и си като гръмнал бойлер. Кофти локация за снимки, само изгледжа романтично…
Участничките от миналата година коментираха, че храната, която им давали, била вкусна. С изключение на две-три манджи, които били люти. Което ме изненада, защото в сезоните на Тушев най-много се оплакваха от храната, че била най-евтиния и долнопробен кетъринг… Та не знам, явно НН повече подбира и гледа да е подходящо за европейския вкус - поне така беше през миналия сезон. Като почнат да излизат новите, ще си кажат.

Иначе не ги мислете, че не ядат по време на срещите. Идеята е добре да са се нахранили преди това, зад камери, за да не се дразнят. И на мен не ми се слуша някой да мляска в микрофона.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 017
Знаете ли къде мога да гледам старите епизоди безплатно?

# 725
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Илияна не беше ли другата, не тази, която се опитваше да целува?

Напомням, че това с целувката изглеждаше крийпи, нвловко и насилено, моментът не беше дошъл, начинът по който го направи - седни тука да играем една игра, тя го предупреди веднъж, предупреди го два пъти и получи нервна криза накрая, като видя че са в пълен дисонанс двамата. Аз усещам дисонанс с всяка и всичко всъщност.

Как така си заминава Стоян? Толкова ми е безразлично, че даже спойлерната тема не чета, който иска да печели.
Но не знам дали няма да е по-добре за него. Преживял е срив между вътрешния му свят и реалността.

# 726
  • Мнения: 6 974
Илияна не беше ли другата, не тази, която се опитваше да целува?

Напомням, че това с целувката изглеждаше крийпи, нвловко и насилено, моментът не беше дошъл, начинът по който го направи - седни тука да играем една игра, тя го предупреди веднъж, предупреди го два пъти и получи нервна криза накрая, като видя че са в пълен дисонанс двамата. Аз усещам дисонанс с всяка и всичко всъщност.

Как така си заминава Стоян? Толкова ми е безразлично, че даже спойлерната тема не чета, който иска да печели.
Но не знам дали няма да е по-добре за него. Преживял е срив между вътрешния му свят и реалността.

Абсолютно съгласна! Беше ужасно неловко и Симона изобщо не е преувеличила. Даже напротив. Както тук написа някой заслужаваше един шамар...да се освести, че като ти казват "не", значи трябва да престанеш. Толкова гнусно и се отъркваше.. бляк!!

Последна редакция: пт, 27 фев 2026, 22:10 от pandorina

# 727
  • Мнения: 176
Стоян ми излезе във фийда. Отворих му сторитата, допада ли ви с мустак?

# 728
  • Мнения: 12 590
Тази мода е особено популярна сред гейовете в Инстаграм.

# 729
  • Мнения: 463
Пламена ми прилича на една героиня от Дързост и красота- Тейлър

Въобще нищо общо няма с Тейлър, която е истинска красавица!

# 730
  • Мнения: 4 439
Проблемът беше, че Симона изрично каза на Стоян, че не иска.
Ако не беше казала, можеше да не е разбрал, можеше да се оправдае, че се очаква в това шоу да се целуват, но тя му каза.
И от там нататък беше неприемливо да настоява.
Няма значение тя каква е, как е облечена, дали джуките и докосват носа, в какво шоу се е записала и дали е тъпо да се преструва на срамежлива, но "не" значи "не".
Затова в условието имаше да са съгласни изрично момичетата на целувката, иначе кой задава тъпия въпрос "може ли да те целуна?", целувките просто се случват.
Стоян се поувлече, но и от предаването сто процента са преувеличили нещата, защото той дефакто не я целуна.

Мустакът не ми харесва, смятам че не му отива.

# 731
  • София
  • Мнения: 7 943
Спойлерите нещо взеха да изскачат от скритите текстове, съобразявайте се, моля!

# 732
  • Мнения: 8 415
Не знам защо са го погнали Стоян, но на мен това момче си ми е напълно ОК. Културен е, държи се добре, уважителен е към дамите, слуша внимателно и помни добре коя, какво му е казала. Не знам на тези кокошки какво все не им харесва, ама аман от вкиснали кифльоци. Алеко сутрин целуваше една мома, на обяд друга, вечерта - трета, а тука Стоян ги пипнал по крачето и вече "Ауууу, какви са тези интимни моменти". То на половината сигурно не можеш да им хванеш километража, ама пипането по крачето ги е притеснило - ти да видиш.

Много се ядосах заради Стоян - ако наистина са го докарали до там, че да си тръгне по собствено желание.
Като нищо тези патки. Патки, защото и визуално приличат на такива.

# 733
  • Мнения: 655
Стоян е напълно окей, стандартен мъж, даже по-възпитан от стандартните. Малко се увлече да печели играта и оттам дойдоха криндж моментите със Света Илияна. Признавам, че избърза човека, ама пак ще повторя, нещо се увлече да печели.

Стоян, стандартен мъж?
Явно аз само нестандартни познавам...
Не искам да го плюя момчето, но е изключително абсурдно неадекватен с момичетата до този момент. От километри си личи, че не харесва никоя. Започва някакъв "енигматичен" разговор, в който се втренчва в очите или отбягва погледа, прехапва устни, мляска противно, изключително магично и изведнъж изцепва "И квооо?"
Или друг "емпатичен" разговор, пак с онези странии действия и накрая завършва с дай пет, а на следващия ден след петичката се навира в рамото на някакво момиче... Ако това е стандарт...не го разбирам

# 734
  • Мнения: 426
Стоян ми излезе във фийда. Отворих му сторитата, допада ли ви с мустак?
Не, прилича на гей американец от 80-те.

Общи условия

Активация на акаунт