Kак си прибрахте корема

  • 4 066
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Сам се прибра, веднага след раждането още в болницата. Имах малък корем и бях много слаба и съответно кожата ми не се беше опънала кой знае колко (като попреяла бях) и затова се прибра веднага.

# 16
  • Мнения: 2 309
Ползвах повече от 4м колан...Възстанових се напълно за година!

# 17
  • Мнения: 2 197
Коремни преси - 250 на ден! Прибра се обаче чак на 7-мия месец.

# 18
  • Мнения: 742
Никак Cry
Правя коремни преси но....
Е не е чак толкова зле но си имам шкембенце Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 3 406
Можеш да започнеш с коремните преси.
За съжаление прибирането на корема е много индивидуално и при някои става като с магическа пръчка /като при мен/, при други с много упражнения и режим.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Година мина и все същата история Cry Аз много напълнях по време на бременността, качих към 23 килограма. Бебо си беше голям, ама...сега си стои шкембето и виси УЖАСТ! Че и 6-7 кила и те...Моят мързел май е в основата!!

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
Моят корем сам си се прибра и то много бързо - за има-няма месец и малко

# 22
  • София
  • Мнения: 3 826
От само себе си се прибра.

# 23
  • Мнения: 1 986
  Не се е прибрал напълно,още малко ми остава Peaceно не съм правила упражнения за това-родих със секцио и не смея още да правя коремни преси Confused

# 24
  • Мнения: 3 695
От само себе си още в родилното изчезна, но той по принцип не беше голям.
Желая ти успех!

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Събра се веднага.
Обаче заради повечето кила си имах и след това коремче - стегнато, не като бременно, но все пак коремче.
Иначе и през първата, и сега през втората бременност коремът ми е много стегнат и твърд (горкото бебе  Laughing), сигурно от милиардите преси, които съм правила през годините.  Rolling Eyes Даже плочки имах по едно време.
Тая надежда, че и сега бързо ще се прибере. Смятам да продължа да му "помагам" с преси.

# 26
  • Мнения: 4 171
С упражнения

# 27
  • Мнения: 6 958
Все още не се е прибрал, но има напредък от диетата и кростренажора  Peace

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Скоре ще станат три години от както родих и все още имам коремче. Не е много голям, но го има и ме дразни. Confused
Пробвала съм какво ли не.

# 29
  • Мнения: 1 975
Моя се прибра от самосебе си Peace, но понеже е доста отпуснат сега го моря с преси Peace

Общи условия

Активация на акаунт