Къната, билките и всичко останало за билките - Тема 20

  • 6 707
  • 243
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 414
Много полезно, страхотни снимки и страхотни цветове Мila и Mariat и pep_si! Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

А този нийм в боята на Khadi каква роля изпълнява?

Сега прочетох, че освен други неща хидратира. Имам и не го ползвам за нищо, е сега ще го вкарам в употреба.

Последна редакция: сб, 27 юни 2026, 11:40 от Шанта

# 241
  • Мнения: 5 659
Pep_si, Mariat, прекрасни сте.
Mariat, изобщо не си личи разликата боядисано - небоядисано. Отличен резултат.

Heart

# 242
  • Мнения: 1 831
mariat, pep_si, много хубави коси! mariat, може ли да споделиш с какво се боядисваш? Ако вече си, не се хаби, ще потърся назад.
Mila, голяма красота - тези очи, тази коса!

# 243
  • Мнения: 45 643
Тъй като под бретона имам руси коси (а вече и бели такива) ползвам тъмнокестенява къна на Хена Фокс и добавям малко индиго, за да не рижавеят белите и русите косми.

Общи условия

Активация на акаунт