За нечистоплътността

  • 11 994
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз имах такава приятелка (казвам имаХ, щото живота ни раздели),
която се къпеше по 5 пъти на ден,
пръскаше се с най- скъпите парфюми и пак миришеше лошо...  Confused
Взе ми думите от клавиатурата. Имах същата приятелка.

# 61
  • Мнения: 1 120
имам колежка в университета,която си мие зъбите на високосна  Tired като я погледнеш хубаво момиче,изкъпано,не мирише,но отвори ли си устата-бягай на далече.първо,че миризмата е токсична,второ има такъв слой храна по зъбите,че мога да позная преди 1 месец какво е яла.представям си колко кариеса и други проблеми има в устата си.но какво да се прави
радвам се,че нямам голям контакт с нея.просто я избягвам,но определено,ако бяхме в една група,щях да и намекна леко  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 2 716
имам колежка в университета,която си мие зъбите на високосна  Tired като я погледнеш хубаво момиче,изкъпано,не мирише,но отвори ли си устата-бягай на далече.първо,че миризмата е токсична,второ има такъв слой храна по зъбите,че мога да позная преди 1 месец какво е яла.представям си колко кариеса и други проблеми има в устата си.но какво да се прави
радвам се,че нямам голям контакт с нея.просто я избягвам,но определено,ако бяхме в една група,щях да и намекна леко  Rolling Eyes
Подари й дъвка  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 120
всеки път,когато е била в обкръжението ми съм вадила дъвки и съм питала ''кой иска''.а тя твърдо се е заинатила да си запасява храна за ''черни дни''  Laughing

# 64
  • Мнения: 5 577
 Sick какво говорите?

# 65
  • Мнения: 663
Познавам- комшийте  SickНа терасата и външната врата , не може да се диша от тях.А да не говоря ,когато се засечем в асансиора.

# 66
  • Мнения: 2 641
според мен има два големи проблема за смърдела - първия е носенето на мръсни дрехи, които така или иначе вонят вече и потта, която си е урина се разлага. втория е носенето на синтетични и тесни дрехи, това е абсолютна гаранция за спарване и вмирисване. има разбира се и още куп причини но ако човек се къпе поне сутрин преди да излезе и сложи чисти памучни леко широки дрехи ще си реши проблема в голяма степен. има едни дезодоранти под формата на рол он  дето продават в аптеките и са без миризма, много са ефикасни и не дразнят никой, а много помагат на Рок са.

# 67
  • Мнения: 95
Определено няма да ми бъде приятно. Но аз съм такъв човек, че ще ми бъде неудобно да й/му кажа. А ти ако можеш кажи й.

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 17:31 от mama na Mishi

# 68
  • Мнения: 239
Да така е аз имах една съученичка която беше такава

# 69
  • Мнения: 17 546
Работя на смени, по 12 часа... В смяната има двама колеги до които е невъзможно да се седи! Дори и с работните обувки, които са високи кубинки, на единия краката миришат от два метра разстояние! Да не говорим за работните му дрехи... Дават ни ги на 8 месеца веднъж. Като си вземе нови, направо ги изхвърля след 8 месеца и облича новите! Не е истина просто! ooooh! Не мога да понеса мисълта да седя до него, а вечер се събирами всичките седем човека да вечеряме (когато сме нощна смяна) или след обяд на кафе! Просто е непоносимо хора! Отврат! А човека е такъв, че ако му направиш забележка или намек за това ще стане страшно! Той и без това е отвратителен като характер! Вечно е сърдит и целият сват му е крив, а той не е виновен за нищо... Просто е ужасно! А другият му е пръв приятел от ученически години, единия доведе другия да работи при нас! Представете си двама аутсайдери, които никога никой нормален човек не е възприемал и те са се открили в пространството и въпреки, че често се карат по между си, всеки един от двамата е единствения способен да търпи другия, защото са еднакви! Затова няма да разказвам за втория... той е в двойна доза от този , за когото разказах вече. Реве ми се като се сетя, че утре съм на работа... Cry Cry Cry

# 70
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Свят голям, мърльотини много  Grinning

# 71
  • Мнения: 1 299
Имахме такава колежка - кошмарно миришеше ooooh!... Накрая не издържах да гледам как 20 човека търпят, за да не я обидят и казах на шефа (помолих за ароматизатори и т.н.) Та сложихме ароматизатори, а ти ги исклщчваше - много силно миришели  ooooh! Shocked ooooh!...Вече не работи при нас (не си и вършеше работата между другото)

# 72
  • Мнения: 4 621
Имаме такава колежка и според мен няма управия ooooh! Подарявани са и дезодоранти. парфюми, какви ли не намеци, ама няма на нея и харесва да смърди и това е. Съжалявам колегите, които са в една стая с нея, дишането е много много трудно Sick

# 73
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
И аз имах един познат с липса на доста преден зъб...уста миришеща на мъртво животно  Sick Sick Sick... Като го срещнех, спирах да дишам или просто заобикалях някак си да не се засечем на улицата - а иначе хубаво момче... Дано си е управило устата, че коя жена ще го вземе така..

# 74
  • София
  • Мнения: 175
Мога да приема, че някои хора имат здравословни проблеми и това кара телата им да излъчват неприятни миризми, но е абсолютно  неприемливо здрав и прав човек, да не поддържа личната си хигиена. Да не говорим за разни "лачени" мадами - наконтени по последна мода, гримирани и поляти с парфюм, а в същото време с немити и сплъстени коси , "ухание" каращо ме да ми се прииска да се застрелям, и зъби по които се вижда какво са вечеряли последния месец.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт