Приличат ли си?

  • 1 146
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735

В началото почти всяка мама ... гледа през 5сек. дали Бебо диша.....



Ей това ако знаеш колко е вярно за мене  Joy
 Joy

Направо уцели в десятката   bouquet

# 16
  • Мнения: 617
Може би че почти всяка бременна завижда на други бременни който са качили килограми на коремчето.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Приличат си и още как. Или поне аз приличам на това, което си описала. Като допълнение само ще кажа, че аз търсих компанията на наскоро родили мамита и абсолютно ненаситно ги разпитвах това така ли е, аме това дали пък е нормално, ами сега да не се случва нещо лошо или това правилно ли го правя? Сигурно им беше писнало и от мен и от хилядите ми съмнения. А като родих в началото направо ги побърках от въпроси, колкото сметка за телефон съм платила първия месец в къщи doh мъжът ми беше решил да ми го вземе и да ми го даде, когато спра да звъня през 5 минути с невероятни въпроси Joy

# 18
  • Мнения: 5 362
И аз мисля,че си приличат Peace
Поне по тези "симптоми",които си изброила Grinning

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
А притеснявахте ли се за килограмите - тук често има теми от рода "Качвам много" или напротив "качила съм само ...6 кг до 7-мия месец"  Grinning
Мисля си, че много от жените си мислят как като родят трябва да поработят, за да си върнат старата фигура Mr. Green

# 20
  • Мнения: 689
На мен не ми пукаше особено за килограмите, а също и за стриите. Толкова силно желаех да дойде този момент, че единственото което желаех беше бебчето ми е добре.

# 21
  • Мнения: 3 695
Много точно описано. Ех... носталгия !  Blush

# 22
  • Мнения: 6 164
Аз не изпадам в мания за сравняване. Като бременна бях различна от другите, по простата причина, че почти нямах корем и в 9-ти месец изглеждах като в 5-ти. Затова и като се разминавах с бременна жена, просто си мислех "Ето още една бъдеща майка" и по-скоро си мислех, че я вълнуват същите неща, които и мен, притеснения, вълнения, не толкова да мисля за външния вид. Laughing
А за надничането в количките... виж това по-може да се каже, че правя, но пак не се вглъбявам. Или поне се опитвам.

# 23
  • Мнения: 1 364
Приличат си, нали ги вълнуват едни и същи неща.

Общи условия

Активация на акаунт