Поставяне на хиалурон в устните. Къде?

  • 549
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, от години насам се каня да си поставя малко хиалурон. Тъкмо ще махам брекетите и мисля че е прекрасен подарък за годините мъчение. Но все още не знам на кого да се доверя за това. Ако имате препоръки в област Пловдив, Стара Загора или Хасково моля кажете. Четох в блогове но постоянно намирам смесени ревюта Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 46 729
Ела в темата за корекции. Общо взето, навсякъде го слагат по един и същи начин. Според мен, трябва да се сложи по-мек и по-скъп филър и по-малко количество. Примерно 0.5 мл. Така стои по-естествено и не мигрира зад горната устна.

# 2
  • Мнения: 711
Мога да препоръчам само за гр.Кърджали

# 3
  • София
  • Мнения: 1 268
Ела в темата за корекции. Общо взето, навсякъде го слагат по един и същи начин. Според мен, трябва да се сложи по-мек и по-скъп филър и по-малко количество. Примерно 0.5 мл. Така стои по-естествено и не мигрира зад горната устна.
Е не го слагат изобщо по един и същи начин Simple Smile Огромно значение има кой го поставя!

Общи условия

Активация на акаунт