СливЕНСКите мАмИ и мишЛЕтА ходЯТ по грАДИнки и каФЕтА

  • 18 884
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Здравейте момичета и честиота нова темичка!
Дидка дано всичко да е наред с малкия, а кухнята е разкошна.
Времето днес е разкошно, а аз имам да пиша за изпита. Вече се побърквам - и аз искам РАЗХОДКАААААААААА (ама няма smile3511)

# 16
  • Мнения: 234
Здравейте момичета и от мен!Честита ни нова тема!!!!!Браво Дидке!
Уф аз от сутринта съм затрупана със задачи и се чудя кое по-напред да свърша.То при нас във фирмата в петък е голяма лудница.Кой каквото е пропуснал през седмицата все в петък го върши.
За срещата надявам се времето да е хубаво и ние също да сме там,макар че от европарка вече ми припада,лятото ни става като втори дом Laughing
А сега се замислих ,че може да си направим среща някой път и в "къщата на приказките",само не зная дали вече имат масички отвън.

# 17
  • Мнения: 234
До Дидка!
Идеята за кухнята е страхотна и всички части са разположени правилно/според изискванията за обзавеждане на кухненски модули/.Имам приятел който се занимава с такъв вид бизнес и от него зная за тези изисквания.Ако ти трябва нещо питай.

# 18
  • Мнения: 2 000
Дидке, много ми харесва тази кухня. Ако имам такава само там ще стоя  Laughing

# 19
  • Мнения: 525
Много сте чевръсти!Браво за новата тема!
Дидка много добре изглежда проекта за кухнята!Ще чакаме да видим крайният резултат!
И аз от дълго време се опитвам да отслабна.Сега пия от ОТРОВНИТЕ китайски капсули.В началото на годината изпих 4 опаковки и свалих 5кг.Направих си почивка и успях да задържа килограмите.Сега пак почвам.

# 20
  • Мнения: 1 063
Много сте чевръсти!Браво за новата тема!
Дидка много добре изглежда проекта за кухнята!Ще чакаме да видим крайният резултат!
И аз от дълго време се опитвам да отслабна.Сега пия от ОТРОВНИТЕ китайски капсули.В началото на годината изпих 4 опаковки и свалих 5кг.Направих си почивка и успях да задържа килограмите.Сега пак почвам.

Ваня за какви капсули говориш newsm78

# 21
  • Мнения: 119
Оф , Дидка, не точно на диета, че ми е много трудно и само да го изрека, ама гледам по-малко да хапвам , че идва лято, а съм си отгледала едни неща около корема и дупето Laughing
Слънчев ден на всички, че аз тръгвам за работа Crazy Wink

Здравейте и от мен!  sohappy
Дитка, кухнята е супер. Помисли за ламинат!

Малкият пакосник вече спи   sleepuu
Диетите са ми болната тема, понеже не мога да ги спазвам, а имам нужда.   food002
Ето ви една диета, която е изпробвана от моя приятелка и има ефект. Но трябва и движение.  newsm39

пон: 1 л. мляко; вт:  2 кофички кис. мляко; сряда 3 варени яйца; четв. и кг варени картофи; петък - 1 кг. кренвирши, събота- 1 кг. ябълки; неделя- 2 л. газ.вода.
повтаря се още една седмица и след това се прави разделно хранене.
Има логика в диетата но е за смелчаците.
Успех  ако има такива! newsm10

# 22
  • Мнения: 237
mamasewi, нещо много драстично ми се види LaughingНе е за мен това, аз по-скоро ще се придържам около Iva.M , хапвам по малко, без хляб и всякакви тестени. И без сладко!

# 23
  • Мнения: 200
На всички които са на диета пожелавам успех, но и да не е много успешно начинание съм сигурна, че и така сте си хубави.  love001

# 24
  • Мнения: 1 063
Силве говори ми, говори newsm03 newsm53

# 25
  • Мнения: 7 430
...момичеНЦа, благодаря ви за кухнята
Аз имах друго в главата си  newsm12 но много се оскъпява, а и място НЕТ Tired ама и тази си я харесвам Peace

Мама севи за ламинат - в другите стаи ще е С, но в Канада като бяхме ми бе някакси по-готино с плочки и за това реших да сложа, а и червен ламинат за сега няма Sad

Белл да, можеш да ми помогнеш Hug
В Дом и семейство попитах в темичката за кухните и ми дадоха идея да сложа пералнята под вградената фурна newsm78
Би ли попитала дали може да се осъществи това или ще създава проблеми Tired

Сливенска Кате - щом толкова ти харесва - ще те взема у нас да ми готвиш и да ми правиш такива вкусни торти Mr. Green

Ванката - успех в свалянето на килца  newsm10 пожелавам ти да станеш стройна фиданка  babydust7 (това не е майтап Naughty)
Аз не мога да се откажа от яденето, ама поне да поспортувам но и това вече не ми се отдава Weary

Иве, ние теб май не сме те виждали  smile3509
Ванчето също newsm78

Някой ме бе попитал за обувки - ами нищо не мога даси харесам, голяма съм претенция Banghead
Никак не ми върви на обувки smile3518

Одеве си купих ромЧЕ и отивам малко да се поуспокоя на двора


# 26
  • Мнения: 200
Еххх, Дидка направо ти завиждам............
за двора и ромчето.

# 27
  • Мнения: 119


Цитат
Мама севи за ламинат - в другите стаи ще е С, но в Канада като бяхме ми бе някакси по-готино с плочки и за това реших да сложа, а и червен ламинат за сега няма Sad

Някой ме бе попитал за обувки - ами нищо не мога даси харесам, голяма съм претенция Banghead
Никак не ми върви на обувки smile3518

Одеве си купих ромЧЕ и отивам малко да се поуспокоя на двора [/tt][/size]



Еее, ти си знаеш най- добре. И аз нали съм малко на строителна вълна, макар че " рибата е още в морето".   Animal Tropical Fish
Ромчето нали върви! карай без обувки!  Wine Glass

# 28
  • Мнения: 1 063
Що не си ме виждала бе злато, нали снимката ми е в албума Laughing

# 29
  • Мнения: 7 430
Еххх, Дидка направо ти завиждам............
за двора и ромчето.


Който иска да заповяда на гости  bowuu
ЗАедно ще си пием ромчето на дворчето Wink

Мама севи - пожелаваме  ви скоро да се похвалите Peace


Общи условия

Активация на акаунт