СливЕНСКите мАмИ и мишЛЕтА ходЯТ по грАДИнки и каФЕтА

  • 18 896
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
нЕЛИ, прибавени сте  Wink мога да допълня също къде живееш в Сливен и какво си завършила Peace

Живея в центъра на бул. Цар Симеон 11
Средно езикова гимназия
Магистратура 1 - инженерно -педагогическо
Магистратура 2 не завършено - финанси

# 46
  • Мнения: 200
Момичета гледахте ли финала на ВБ? Направо се накефих, че Христина им натри фасоните на "ЗВЕЗДИТЕ".  smile3533

# 47
  • Мнения: 200
Забравих - ЛЕКА НОЩ.

# 48
  • Мнения: 1 063

Е нема такава луда ooooh!


Добро утро на всички Simple Smile


Кате жирафчето и ние го получихме преди месец, но Жоро бързо му се насити и съм го вдигнала, за да може като го дам да му е интересно,иначе и аз много го харесах Peace

Силве от гледна точка на натриване на фасони да, победата на Христина ще ги приземи, но не мисля, че е идеала за жена и трябва да поощряваме такова поведение NaughtyПо-скоро ми се струва, че това е било наказателен вот срещу самозабравилите се "звезди". Добре, че не го гледахме, защото щях да се ядосам #Cussing out, а и мисля, че е възможно всичко да е спекулация на ББ Naughty

Някой ще ми напише ли на лични един телефон, на който да проверя какво последно сте се разбрали за срещата плийз Flutter Дано само моичкия да се събуди в кондиция, че снощи емоциите му дойдоха в повече и не знам как ще си вдигне сутринта главата Laughing

# 49
  • Мнения: 271
Дидка, кухнята е страхотна. Отидоха ми очите по нея.

Аз набързо само влизам да ви поздравя и да ви пожелая весели почивни дни, а ние отиваме на село за два дни - уикенд сред природата.  Wink Дано само не завали.

Ще се видим на срещата!

# 50
  • Мнения: 525
Дидка сложи 15 отгоре на твоите - толкова съм аз.Бях се амбицирала и всеки ден горях по 1000 кал. на велоергометъра,пиех L-карнитин,карах така 3-4 седмици и ми се счупи уреда.Промяна нямах в килограмите,само малко във фигурата.Сега с тези капсули не ми се яде.Като момиче бях 53.Сега 65 да стана ще съм добре.

# 51
  • Мнения: 200
Здравейте момичета!
Ива, не ме разбирай погрешно. И аз не харесвах Хриси, но просто ми хареса как натриха физиономиите на "ВИПОВЕТЕ".
Най - после ги презимиха.
Усмихнат ден на всички!

# 52
  • Мнения: 1 063
Силве няма проблем, аз не съм се изразила правилно, имах предвид изобщо гласуването и си казах мнението по темата, не съм и помислила, че я харесваш Hug

Цунки на всички и се надявам доскоро Peace

# 53
  • Мнения: 7 430
Дидка, кухнята е страхотна. Отидоха ми очите по нея.


 Hug дано стане така както я искам Peace

...за финала на ВБ не бях очудена, понеже очаквах, че всичко е една манипулация - до сега които и брадъри да съм гледала само Коцето си заслужаваше да спечели награда - според мен де Sunglasses

Мама Севи и аз го видях това Joy Утрепа ме жената Crazy от чупки..

Ванче, може ли да кажеш какви са точно тия капсули и каква им е цената.
А за килцата - на мен са ми много и ми личат, понеже съм 1.60 Sick а си представете МироТО 1.84..
КрачУл и МалчУ

Ние като станат малките отиваме в Желю Войвода - там сестра му на Миро купиха къща и ще ходим на че два дни не съм яла шоколад (днес ми купиха де bowuu) и да не заслабна Blush

..отивам да простра дрехите и идвам 3-та трета пералня #Crazy)

# 54
  • Мнения: 2 000
Честито на нашата съгражданка за 100-те хиляди  Simple Smile Със здраве да си ги харчи. Аз пък я харесвам Хрисито. От време на време ме издразваше с нещо, ама то пък не може човек без кусури. Ама най се накефих, като видях как й висна чейнето на Деса като разбра, че не печели  Laughing
Момичете я не се тормозете с диети. Скоро казаха, че били вредни, дори опасни. Аз за това си хапвам каквото и колкото си искам  Simple Smile Но никога не прекалявам. Като бях бременна с Митко стигнах до 87 кг. После пък тамън ги свалих, пак забраменях. И така. Сега имам около 3-4 кила в повече, ама хич и не ги мисля. Да сме здрави пък, другото не е толкова важно.

# 55
  • Мнения: 200
Момичета, да ви се похваля, днес направихме страхотна разходка.  newsm44 С тези изпити небеше ми се случвало отдавна.

# 56
  • Мнения: 43
Да се включа и аз, ние няма да ходим никъде ще чакаме гости от Хасково.
Момичета, да ви се похваля, днес направихме страхотна разходка.  newsm44 С тези изпити небеше ми се случвало отдавна.
Stop изпити, изпити изпити 3та седмица немога да изляза заради тях , но и ние днес поизлязохме. newsm53

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
цък  Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 2 000

Само цък ли? Я кажи как сте, що сте. Отдавна не си писала в темата.

# 59
  • Мнения: 200
Лека нощ на всички

Общи условия

Активация на акаунт