СливЕНСКите мАмИ и мишЛЕтА ходЯТ по грАДИнки и каФЕтА

  • 18 927
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 54
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА. kaffeetrmker_2
ВЕСЕЛ И СЛЪНЧЕВ ДЕН ИЗПЪЛНЕН С МНОГО ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ.
 newsm03

# 242
  • Мнения: 1 063
Добро утро и от мен, Кате благодаря за пожеланията, надявам се наистина денят да е толкова хубав  bouquet

Заповядайте кафето Hug



# 243
  • Мнения: 7 430
Добро да е и от мен Hug

Сложила съм снимките - наслаждавайте им се Peace

Чаочи и ще пиша като пристигнем там Wink
Следобед тръгваме към Софето - ще спим в моята  бг-мамма приятелка Цомбичка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за което съм много щастлива Hug

Кате, весело изкарване на сватбата Party

  bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 43
Здравейте момичета Stop благодаря за окуражаването относно кърменето на вън. Вчера дори ходих до това заведение Карибу за което говорите. Нали до него е магазина за колички, кошари, велосипеди и всичко за малчуганите?Ние търсихме лятна количка. Почти си харесах.
Вчера минога се разхождахме но днес сядам да чета.

Ива благодаря за кафето.

Кате къде са снимките?


Сега чак видях снимките от всички срещи (открих Америка).Много сте сладки всички и с тези малки сладури около вас гледката е приказна.Много среши затова се познавате.  Ох май си търся оправдание да не чета.Чао за сега.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 10:14 от Neli_M

# 245
  • Мнения: 1 063
Дидка лек път и успех Hug
Какво стана с Мишето ще го взимаш ли? Цомбето ще бъде много щастлива  тази вечер Wink

Нели снимките са на първа страница в албума на сливенските мами Peace

# 246
  • Мнения: 237
Здравейте, момичета! Аз нали съм малко заета напоследък и не ми остава време да пиша, обаче задължително чета! Дидка, лек път и да се връщате, че ще ни липсваш на бг земя Laughing
Аз днес провеждам изпит Nerd, че приключвам с първия курс и затова имам доста време. Нали съм даскалица Joy Днес само гледам строго.

# 247
  • Мнения: 1 063
Теди как се справят учениците, а на теб хареса ли ти да си учителка Grinning

# 248
  • Мнения: 237
О, много!!! Гледам и пръхтя Crazy много ми отива - особено последното Joy

# 249
  • Мнения: 2 000
Дидке, лек път и бързо да се връщате.

# 250
  • Мнения: 1 063
О, много!!! Гледам и пръхтя Crazy много ми отива - особено последното Joy
Сигурна съм Laughing, успех на изпита, да не те излагат учениците Naughty

# 251
  • Мнения: 54
Дидке лек път и от мен и като се върнеш ще си спретнем среща да се видим да разправяш.
Силвина къде се губиш тези дни.................
Теди направили другите снимки на моята сладурана.........не че бързам но с нетърпение чакам да ги видя колко са хубави.
За среща около 24 май давайте предложения.
Аз да ви кажа малко се успокойх защото казаха че в събота ще е слънчево и може да достигне 30 градуса,нали ще сме кумове на сватба.Довечера ще ви покажа бутилките,днес ще ходя да ги взема от украсата,дано да са станали хубави

# 252
  • Мнения: 54
МЕГИ гледам наближава края и на тази тема.И затова имам предложение за заглавие на следващата тема:Сливенското дете  вече иска да ходи на море.Дойде ми на ум ей така изведнъж.
Ако искаш го сложи.Нали ти ще я правиш,както винаги хубава.Двете с Дидка сте недостижими.

# 253
  • Мнения: 1 063
Кате страшно е,много ми харесва заглавието  bouquet а и както се вижда от аватара ми и аз искам Laughing

# 254
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А пък аз днес си харесах бански - цял (че нали съм много нагоре с килограмите). Смятаме да ходим през юни - между 20 и 30.

Няма проблем за заглавието. Аз по принцип не съм привърженик на римуваните заглавия, както сигурно сте забелязали. Винаги съм гледала да съм различна. Всички римуват - аз пък няма да римувам.
Всички се втурнаха да римуват и само какви бисери чета... Май в Добричката тема видях за първи път римувано заглавие.

Но както кажете; както ви харесва, така ще я направя - досега все мои заглавия стояха. Ваш ред е.

Дидка, лек път и те чакаме.

Общи условия

Активация на акаунт