Пикник...

  • 5 016
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 581
Почти не пропускаме събота или неделя да излезем на зелено както се казва.
Задължителните неща за нас са барбекю,сирене,домати, краставици,лук/става невероятен печен/ биричка и хляб.Разбира се и месо но то е различно , кюфтета/тези от Метро са страхотни/,кебапчета,шишчета,наденица,кремвирши или пържолки всичко става много вкусно.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
didimka, нещо такова ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 581
t_ilieva шишчетата са страхотни ето това е истината за пикник така го разбирам аз newsm10

# 18
  • Мнения: 11 607
За всеки явно нещата са различни......

Ние по принцип не ходим импулсивно на пикник, лично аз обичам предварително да си планирам някои неща, а и при нас пикника е всяка събота и не сме привърженици на месото и скарата(лично на мен тази миризма ми е много тежка) и затова гледам ако мога от в къщи да взема нещо и долу горе подготвени да тръгнем.....

Но знам,че мнозинството от хората предпочитат скарата - нищо лошо и така наистина се спестяват някои главоболия.....

Важното при всички е доброто настроение и купона да е на 6!

# 19
  • Мнения: 656
Момичета,вчера правих тези кашкавалки,и нещо не ми се получиха добре.Отгоре и отдолу се изпекоха много добре,а в средата-сурови.Дали е възможно да се получи така,защото кашкавала беше настърган на по-едро?Спазих всичко по рецепта и градусите,но нещо не ги уцелих.А и не бяха големи някакви,дебели,а по-мънички.

# 20
  • Мнения: 422
Въпреки, че си написала, че си спазила времето и температурата за печене, според мен там ти е грешката, а и си зависи от печката ти.

# 21
  • Мнения: 3 161
Много хубава тема. И ние тръгваме по пикници вече и ще следя с интерес. Но бих напрвила лесния сладкиш на Янита следващия път.

# 22
  • Мнения: 422
Пускай рецептата,Емем Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Като стана дума за пикник, някой ползвал ли е онези еднократни барбекюта, които се продават в Била и по бензионстанциите? Дали вършат работа?

# 24
# 25
  • Мнения: 422
Оооо, правила съм го и много ни допада и като пастики съм го правила.Търпи и видоизменения.

Общи условия

Активация на акаунт