Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 343
  • 957
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 463
"Червената шапчица големи цицки ли има или малки ?"
Каруца пълна с цигани минава : " Мамо, а коня циган ли е?"

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Рисува крава и каза "Виж тази крава какво голямо ДУЕ има"
Не можа да се сети за "ВИМЕ" и го нарече "ДУЕ" от "доя"  Joy

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Мая, 3г и 2-3 месеца. Разказва си сама приказката за Червената Шапчица, аз подслушвам.
- Бабо, защо са ти толкова големи очите?
- За да те виждам по-добре, детето ми.
- Бабо, защо са ти толкова големи ушите?
- За да те чувам по-добре, детето ми.
- Бабо, защо ти е толкова голям носът?
- За да смъркам по-добре, детето ми Laughing

# 48
  • Мнения: 265
Седим си с Деси на дивана и тя ми предлага да играем на измислено семейство.Аз пак съм майката ,тя-детето,обаче таткото щял да бъде алкохолик, който ще ни изостави.Ще отиде да живее с друга жена, която всъщност е мъж.Аз загубих ума и дума.Особено с жената ,дето е мъж.   newsm78След кратък разговор  установих, че са гледали с госпожата някаква сапунка в детската.
Когато беше на 3 я водя в едим магазин да си избере играчка за рожденния ден и продавачката и показва някакви карети обеснява й, че са за принцеси тя ги поогледа и каза "Е, добре де, ще вземем коня с каруцата"

   

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
- Мамо, дай да ти видя дупчицата
- Коя дупчица, мишмороко ?
- Ами тази, от която пишкаш

# 50
  • Мнения: 5 228
Моята дъщеря е непрестанен извор на бисери, сега се сещам за няколко:

По телевизията дават песен на братя Аргирови. Михаела (2 г. 4 м.) ги гледа с интерес и казва: "Виж, мамо, тези какички пеят като лелички!"

Слушаме музика и сменям памперса на дъщеря ми. Докато го сменям, танцувам, и тя (тогава на 2 г. и малко) ми казва с изключително критичен тон "Мамо, така туцуват мумуните, мамо!".

# 51
  • Мнения: 2 282
Любима думичка на Катето все още е "тимирису" Simple Smile Бисерите на малката тепърва ги чакам.

# 52
  • DE
  • Мнения: 967
 Mr. Green
ох, замалко да умра от смях!!!!

# 53
  • Мнения: 1 881
Тя, легнала на спалнята, а с баща й я целуваме, тя се смее до захласваме. Ние спираме, за да си поеме въздух спокойно, а тя казва:  "Айде, целувайте ме, да съм доволна!"

Друга случка в детски магазин. Аз разглеждам, тя опипва закачалките. Нищо не харесвам, казвам довиждане, а тя се обръща и ми казва на висок глас: "Мамо, айде да ходим да пипаме в друг магазин!" Laughing

И един от вчера: Опитваме се да махнем памперса, в резултат на което пишка в гащите. И след 3 - тото напишкване за деня ми казва: "Мамо, купи други гащи, тия много пишкат"

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 21:07 от Небесна

# 54
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Дъщеря ми е вече на 3 години и 2 месеца, говори страшно и то правилно, но отвреме-навреме пуска по някой наистина бисер. Последният й хит беше като обяви, че навън имало мукотевица, тоест гръмотевица.  Laughing

# 55
  • Мнения: 5 228
Бях си сложила малко по-ярко червило от обичайното и дъщеря ми като ме видя каза: Мама си е маскирала устата.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Възвръщам се аз към делови живот и преди работна среща с много народ се слагам в строго костюмче, с тупирана косица и среднотежък грим:
Николай 3г и нещо възкликва: "Тате, виж, мама станала на леличка!???!"


Изравнявам се кротко с автомобил на кръстовище, синчето ми се провесва почти наполовина през прозореца и започва да вика: "Ей, патанал с патаналите /тъпанар/, очи крак /овчи/, ше я караш ли тия кола...." - аз почервенявам от срам и вечерта тате го отнася.


Мамо, айде да се разбереме така - ще съм умен и тебе ще те слушкам, ама не искам да съм добър, лошите са по-готини. Нали бе, мамо, айде, признай си... Joy


# 57
  • Мнения: 2 722
някой знае ли какво значи "батик"?
Преди да проговори, синът ми казваше непрекъснато много сериозно и любеобвилно "буту" и "бутубату"
Като проговори стана ясно че това значи обичам те
Може би и при вас влага този смисъл

# 58
  • Мнения: 1 753

elsi, станах абсолютен фен на синчето ти! Много се забавлявах...  Laughing  Peace

# 59
  • Мнения: 442
обикновено ходя по дънки и тениска. веднъж се бях `натокала` с пола и високи обувки - мила ме огледа одобрително и каза `аууу, колко си алегантна и виртуална!` Crazy

Общи условия

Активация на акаунт