Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 510
  • 957
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 929
Един ден казвам на малката че няма да получи подаръци за Коледа защото е непослушна а тя "Ще получа" и се смее. Аз пак той няма да дойде, а тя "ами къде е". Казах и аз в Гренландия, а тя "Нее в Путугалия".

# 721
  • Мнения: 673
Дядо Кольо (Дядо Коледа)  Grinning
  А пък при моя син е Дядо Колева. Joy Joy Joy

# 722
  • sofiq
  • Мнения: 18
От няколко дни обяснявам на дъщеря ми,че трябва много да слуша,ако иска подарък от дядо Коледа.И вчера ме пита----------Мамо,кога ще идва кака Коледа.Падна голям смях Joy

# 723
  • Мнения: 4 434
Дядо Кольо (Дядо Коледа)  Grinning
  А пък при моя син е Дядо Колева. Joy Joy Joy
Joy hahaha Joy hahaha

# 724
  • Мнения: 1 258
С дъщерята на една приятелка(3години) си пяхме песни вчера.Поиска да я науча да пее зайченцето бяло.Искала да я изпее на госпожата в детската градина.Пея аз и тя повтаря след мен.След това я помолих да я изпее сама.Стигна до -Вече се стъмнило,слънцето се скрило и запецна.Аз подсказвам:Зайчето разбрало...А тя ме гледа умно.И я питам:Даринка,какво разбрало зайчето?А тя гордо отговаря:
-Зайчето разбрало ,че си луда майка! Laughing

# 725
  • Мнения: 595
"Ето още една мидичка ,но със друга формула...."

"Шарлин Чаплин"

# 726
  • Мнения: 7 430
" Мамо Госпожата има путка (пеперудка) у тях" Joy

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Мием зъбките на баткото Коси, при което той казва: "Мием зъбки Дани?" /ще мием ли зъбките на Дамяна?/. Отговарям му, че тя още няма зъбки, а той: "Купим зъбки Дани" /ще купим зъбки на Данито/. Милия, все още си мисли, че всичко може да се купи.  Wink

# 728
  • Мнения: 1 035
Снощи питаме почти три годишните близначки Ивана и Бояна :
  - Имате ли си приятели вече в детската градинка ?
  - Даааа  -отговарят и двете
  -А как се казват? - пита баща им. А Бояна казва на Ивана
   - Иви, как се казваше моето гадже ?
    - Веско - от говаря Ивана . А моето????
    -Сашко - помага и Бояна

# 729
  • Мнения: 2 448
Сина ми слиза при баба ми и дядо ми и започнал нещо да им говори , че чака сняг и те му казали, сега като дойде дядо Коледа, ще кажеш на дядо си Жеко да ти купи шейна.( Въпросния дядо Жеко е баща ми и е разведен с майка ми).
Та пристига малкия и ми казва, "мамо, като дойде дядо Коледа ще купим на дядо Жеко жена". И аз в първия момент така  Shocked , после като разнищих случая умрях от смях за недоразумението.  Joy

# 730
  • Мнения: 1 258
Сина ми слиза при баба ми и дядо ми и започнал нещо да им говори , че чака сняг и те му казали, сега като дойде дядо Коледа, ще кажеш на дядо си Жеко да ти купи шейна.( Въпросния дядо Жеко е баща ми и е разведен с майка ми).
Та пристига малкия и ми казва, "мамо, като дойде дядо Коледа ще купим на дядо Жеко жена". И аз в първия момент така  Shocked , после като разнищих случая умрях от смях за недоразумението.  Joy

 Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 774
Вчера докато готвя дъщеря ми пристига развълнувана и крещи:
-Мамо,мамо ела да видиш чичо Митко бели кучето!
Аз с ей такива очи  #Shocked,поглеждам през терасата.
Въпросния съсед,чичо Митко заклал агънце и го проснал да простира да го дере.

# 732
  • София
  • Мнения: 5 068
- Мамо, аз ще си играя с играчките в леглото.
- На какво ще си играете?
- На призрак, магаре и патенце.
- И кой какъв ще бъде?
- Аз ще съм призрак, Франклин ще е магаре, а Барби ще е патенце.
- Барби грозното патенце ли ще бъде?
- Не, Барби ще бъде красива патица.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 758
Моята щерка за потърся и намеря си има обща дума - помеля. Всеки ден помила кучета, кукли и пр.  Laughing

Май повечето деца минават през периода на "фтичетата". Моето не прави изключение. Брат ми е на 34 и още го бъзикат за навремето като са го учели да казва "П - птичка" и "В - вода", а той казвал "П - фтичка" и "В - бода"

Пак от неговите - майка ми се опитва да го събуди, а той сънен изстрелва "Да, да! Да не съм луд, да натисна туй копче?!"

От детските години на едно аверче - "Пчелите пчелират, а осите осират"

# 734
  • Мнения: 3 804
дреби пристига и заявява  мамо имам пътка  аз съответно така  #Crazy,накарахн я да покаже къде-та въпросното нещо се оказа пъпка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт