Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви игри сте играли като дете?
Защо днешните деца не играят навън толкова често, колкото преди?
Как се играе "Царю честити"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви игри сте играли като дете?
Форумът е пълен със спомени за игрите, които децата играеха преди. Някои от тях включват игри като 'Стражари и апаши', 'Народна топка', 'Федербал', 'Криеница', 'Дама и Кавалер', 'Ластик', "Ръбче", "Въже", "Фунийки", "Пиян морков", "Какво ти е угодно?", „Крал-портал“, „Замръзни“, „Държави/Континенти“, „Кър“ и много други. Игрите включват както физическа активност, така и творчески и социални игри.
-
Защо днешните деца не играят навън толкова често, колкото преди?
-
Как се играе "Царю честити"?
-
Как се играе „ортор-боратор“?
ще съм му много благодарна. Още една но помня само как се казваше - дама и кавалер. НЕка тук си припомним хубавите игри от детството и да предадем нещо на децата си което е извън стаята, телевизора и компютъра. Имаше още народна топка, пиян морков, криеница... Ах как може да съм забравила 

Самостоятелно или като двама въртят, а третият скача. Понякога скачаха и по двама 
, стражари и апаши, на фунийки, ластик, обръч, даже сега като се замисля чак не се и сещам.