Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 479
  • 957
  •   2
Отговори
# 885
  • Монтана
  • Мнения: 220
Да са живи и здрави всички дечица,направо са невероятни,какви само ги измислят...   Joy Joy Joy

# 886
  • София
  • Мнения: 7 097
Дъщеря ми, галейки ме: "Мамо, колко си галичка"  Simple Smile

# 887
  • Мнения: 2 218
Моят син повлиян от непрекъснатото проминаве на мозъци с реклами ми заяви току-що: "Мамо, болят ме бръчките! Трябва да ги намежем с кремче!" Joy Joy

# 888
  • Варна
  • Мнения: 758
Таня, ти поне знаеш от какво е повлияно синчето ти Simple Smile
Аз като се заслушах преди около седмица в това дето си го мърмори щерката (на 2,10 г.) направо се изумих.
Разхождаше една кукла из коридора и си бърбори. По едно време замъкна още нещо и започна разговор между "нещото" и куклата (не знам какво беше, защото бях в банята). Та по едно време чувам:
- На се целуваме ли? .... Добле.... но пъ'во т'яб'а на измия плозолците!
Откъде и е хрумнало newsm78 Тя майка и не такава чистофайница  Laughing и как ли ще реагират младежите, ако след 10 г. философията и остане същата  Joy

# 889
  • Мнения: 5 228
Като стана дума за реклами - миналата седмица протече пералнята. Дъщеря ми с компетентен тон заяви: Сигурно е котвен камък. Трябва да купим Калбон.   Joy

# 890
  • София
  • Мнения: 38 882
По въпроса за нервните шофьори, вчера, Габи - 3г10м:
Тати вика - Бати майката щото дугите коли му пречат да кара и той вика Бати майката.

# 891
  • у дома
  • Мнения: 967
Дъщеря ми, която е на 3,6 г., в момента е на тема - "Вълкът и седемте козлета"/Провокирано от новото Бърборино/. Лягаме със 7 /седем/ броя плюшени играчки, които са съответно 7-те козлета, а тя е майката коза. Лежим една вечер, уж вече спим... По едно време, тя се изправя и ми казва:"Мамо, виж, как ми се смеят клетите ми рожби"   Shocked

# 892
  • Мнения: 805
Това са нашите пресни бисери:

*Гледахме научно-популярен филм за вулканите...и аз и обясних по най-простия начин, че това е като огън под земята. На другия ден бях обвинена, че лъжа, защото тя и още няколко изследователи от детската градина са прекопали двора (с ръце естествено) и нищо подобно не намерили!?!

*На въпроса и как е влязло бебето в корема ми, аз отговорих, че тати много силно ме е целунал и така...вчера тя ме целуна много силно и каза: Ей сега ти вкарах още едно!

*Сърдя и се понякога, че все не и стига това което сме и купили и иска все нови и нови играчки. Казвам и, че трябва да е благодарна, че някои деца и това нямат. На другия ден отиваме с нея до аптеката и аз купувам сироп за кашлица за нея. Тя ме дърпа преди да съм го купила: Ако трябва и за него да съм благодарна по-добре хич не го купуваи!!!

# 893
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
От снощи

"Тате ще ми купи вкусни, пресни пуканки. Ще сложи при тях прясно мляко, да станат пресни."

# 894
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Малката, слушайки коледни песнички, които кака й е пуснала: "Ейййй, трябва да пиша на дядо Коледа по-рано, че после ще му се съберат много писма и може да ме забрави, нали е стар."

# 895
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
"Тате ще ми купи вкусни, пресни пуканки. Ще сложи при тях прясно мляко, да станат пресни."

Моят син пък ял в градината пресни кюфтета. Питах пържени ли - не пресни. Печени ли - Не бе, пресни ти казвам! Не разбрах какви са били Rolling Eyes

# 896
  • Мнения: 1 258


*Сърдя и се понякога, че все не и стига това което сме и купили и иска все нови и нови играчки. Казвам и, че трябва да е благодарна, че някои деца и това нямат. На другия ден отиваме с нея до аптеката и аз купувам сироп за кашлица за нея. Тя ме дърпа преди да съм го купила: Ако трябва и за него да съм благодарна по-добре хич не го купуваи!!!

това ми хареса  Joy

# 897
  • Мнения: 673
 В неделя ги водих на куклен театър. Малкият беше особено впечатлен, понеже му беше за първи път/изключвам постановките в детската градина/. Питам го:
    - Искаш ли пак да ходим на театър?
    -Дааа! Ще ходИме на вятър...
  Joy Joy Joy
   

# 898
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
На 5,4г овладява прилагателните Simple Smile

"В градината госпожата ни каза да правим изречения с две думички. Аз направих много широко и дълго изречение."

"Нищо, че духа - баба ме облече дълбоко!"

# 899
  • у дома
  • Мнения: 967
Вчера на градината, "госпожа Музикалната" ги е учила на "велски валс"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт