За бейбифоните?

  • 2 411
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние си купихме Бертони, най - евтиния, много съм доволна, родих се с него...

# 16
  • Мнения: 2 616
На Бертони не му ли се преплитат каналите с на съседите, защото на Джордани го прави редовно този номер.

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
моя бебефон е на Brevi. Страшно съм доволна. Мъкна го навсякъде с мен. Реагира само на шум който се издава от човек. Не знам каква му е системата, но примерно телевизор, радио, телефон... дори кучешки лай не се чува, а като промрънка детето веднага реагира. Предполагам е свързано с честотата на звука. Батериите издържат много дълго, а като се изтощят или има проблем с "майката" например, веднага реагира със звуков сигнал.

# 18
  • Мнения: 1 457
Засега сме се спрели на Topcom. Характеристиките му са добри и се надявам да работи добре

# 19
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
а може ли да се случват гафове с бебефоните - примерно съседите да слушат какво си говорите в къщи?
Ние сме с един на Safety 1st- не съм чела с каква характеристика е , но чувам всяко едно мърдане на детето и това ми стига.
Колкото до това дали съседите ми ще ме чуват или не- те и да ме чуят нама да ме разберат, защото като сме двамата с бебо мама бръщолеви на Български и само ние двамката се разбираме Joy Joy Joy
Вили

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не съм ползвала бебефон  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 368
Леле голямо прецакване... Представям си и колко пари сте се вътрили за да си купите марков бейбифон и ето ти на! Моят е Бертони за 45 лв. и се включва само при шум. Много съм доволна.
newsm10

# 22
# 23
  • Мнения: 475
Ние сме с Бебе Конфорт и досега не сме имали проблеми.Единствено от време на време се преплитат каналите,но това се оправя лесно -просто сменяваш канала Hug

# 24
  • Мнения: 289
Ползвам Филипс, доволна съм.

# 25
  • Мнения: 350
 Ползвам Чиполино, 2 канала - не прихваща таксита, но другото бебе във входа ДА  Laughing Сякаш чувам ехо от моите монолози с бебка, но произнесени от друга майка  Wink сигнал при изтощени батерии , светлинен индикатор за шума, възможност за работа с и без зарядното.

# 26
  • Мнения: 4 621
Нашият е Филипс. Много съм доволна -с 4 канала е, светлинен индикатор и се чува единствено когато нещо в стаята се размърда или малката заплаче Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 191
А как така бейбифонът работи постоянно? newsm78
Когато си купувахме бейбифон, ни обясниха, че постоянното радиопредаване е забранено, и затова тези уреди работят на принципа на включване при определено ниво на шума.
Иначе нашият е Филипс, най-обикновения модел (около 120 лв), но съм супер доволна. И обезателно трябва да има поне 2 канала, защото веднъж вече ни се случи да се засечем с друго бебе Laughing

# 28
  • Мнения: 209
А как така бейбифонът работи постоянно? newsm78
Когато си купувахме бейбифон, ни обясниха, че постоянното радиопредаване е забранено, и затова тези уреди работят на принципа на включване при определено ниво на шума.
Ами и аз това се чудя - как е възможно такава фирма като Чико да прави такива бейбифони - това си е живо мъчение  ooooh!. Ако някоя друга мама е ползвала бейбифон на Чико ще съм благодарна да сподели своя опит  newsm78

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 745
И аз се измъчих с "Бертони",явно понеже е най-евтиния и повече мами си го позволяват и на единия и на другия канал,чувах бебетата от отсрещния блок  Tired!В нашия няма друго бебе,а сега нали строят блоковете гъз до гъз,та "хващах" и на единия и на другия канал двете бебета от среща.Явно мамите са се разбрали на кой канал да са и ,за мен остана  finger с извинение...Взех на скоро на Фишер прайс и ,за сега всичко е о.к,но ще видя дали скоро няма да има някое друго включване  Wink.А иначе всичко се чуваше с Бертони-то,какво си говорят мама и тати  Whistling,абе кофти работа с тези бейбифони....

Общи условия

Активация на акаунт