Здрави,красиви и послушни деца щуреят в АСЕНОВГРАД сега !

  • 13 190
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 289
Днес съм особено ревлива,благодаря ви много за пожеланията   bouquet

# 256
  • Мнения: 681
Мими,нищо не ми убягва на мене.  Hug  bouquet Хиенка съм си аз  Mr. Green само Красито калпазанката ми убягва ама ще я спаткам на бързо нея  box box box box box

# 257
  • Асеновград
  • Мнения: 117
 smile3518
Мими,нищо не ми убягва на мене.  Hug  bouquet Хиенка съм си аз  Mr. Green само Красито калпазанката ми убягва ама ще я спаткам на бързо нея  box box box box box

smile3518

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 11:23 от Красииии

# 258
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз лично съм решила за 1 юни да заведем малката в Пловдив на Зоопарка след това на някакви люлки после Макдоналдс ще купим подарък тротинетка (това си пожела)и това е засега.Ако измисля нещо друго ще пиша. Peace

# 259
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
ооо забравих да допълня че досега всяка година вечерта преди празника на детето,като заспи малката украсявам цялата къща с балони.На сутринта като се събуди е толкова щастлива и доволна.Това просто ви го давам като идея.

# 260
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Ние на 2 юни-в понеделник ще сондираме очичките на Ани,и сега ми стана едно притеснено  Sad

# 261
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Не се притеснявай , Краси . Hug
Поне ще мине и ще знаеш после , че всичко е наред и сте приключили с това.

# 262
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Честит рожден ден Мими  bouquetМного щастие,усмивки и здраве.И едно малко момиченце ти пожелавам да те радва след време Laughing
ооо забравих да допълня че досега всяка година вечерта преди празника на детето,като заспи малката украсявам цялата къща с балони.На сутринта като се събуди е толкова щастлива и доволна.Това просто ви го давам като идея.
много хубава идея за балоните.Мерси Еми  HugА аз за празника не съм измислила още нищо.По принцип ще съм малко заета,защото нашият татко заминава в командировка в неделя и ще трябва да приготвям багажа,но определено ще отбележим празника.Най-вероятно ще излезнем семейно(нещо което рядко правим),ще се повозим на люлките,по един сладолед  и някоя дребна играчка.

# 263
  • Мнения: 982
Честит Рожден Ден на Мими и от мен!  bouquet

sofchenceto, много усмихнато момиче си!

# 264
  • Мнения: 1 289
Момичета страшно ви благодаря   bouquet Да ви се връщат тъпкано пожеланията...

# 265
  • Мнения: 681
ооо забравих да допълня че досега всяка година вечерта преди празника на детето,като заспи малката украсявам цялата къща с балони.На сутринта като се събуди е толкова щастлива и доволна.Това просто ви го давам като идея.
  Peace Peace Peace
Ей Дани супер си го измислила,ама моята душичка още няма да разбере за какво става въпрос.Иначе в зоопарка е хубаво,ние с Любо ходихме миналото лято като бях бременна  Party
Краси  Hug Hug Hug не се притеснявай киф!Всичко ще е ОК,поне да минава,че да не я тормозят очичките на миличката Ани-банани  Peace Но ти си майчица и знам,че ти е тежко,но Peace мисли позитивно  newsm51 Я виж колко е пораснала госпожицата  smile3521 Айде и утре да сте на линия  box box box Тъкмо го дават с 10 градуса на долу  newsm53
sofchenceto, много усмихнато момиче си!
Ееее,Пе6ка  Hug  bouquet благодаря ти  Blush Само да ви кажа,че ние с Пе6ка се виждаме всеки ден по едно и също време на едно и също място,ама няма да ви кажа къдеееее  smile3534 smile3533
Айде лека и спокойна нощ на всички малки и големи   love001

# 266
  • Мнения: 681
Къде сте мамииии  Rolling Eyes Защо не пишете,ейййй утре като ви видя ще ви пляскам всички по ред на номерата  Joy

# 267
  • Асеновград
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКИТЕ НИ СЪКРОВИЩА!!!
Ние вчера бяхме в болница "Селена" (там раждах) и организираха тържество по случай 1 юни.Имаше страшно много хора и бебчета и беше много весело  Grinning

# 268
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Имаме си зъбчее,днес ни проби първотооооо  newsm44

# 269
  • Мнения: 1 289
Честито зъбче Краси,точно на деня ви се е показало  baby_neutral

Честит празник на всички дечица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт